Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Craig Earl Addison -Yeni Kurgu-

+13
Oxana Radoslava
Kurt Jouer
Marvell Devereaux
Alkyone Ambrosia
Aidan Wandhunt
Jamie Lea d'Estaign
Ojufemi d'Estaign
Darlena Mariotte
Anneliese Jurcksen
Dianne Lewis
Ksenija Czekaj
Asana Qinghai
M. Serenity Bennett
17 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
M. Serenity Bennett
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
M. Serenity Bennett

Mücadele Tarafı : Kendi tarafı işte.
Sihirsel Soy : Üvey annesi ve babası safkan. Gerçek annesi melez babası muggle doğumlu.
Evcil Hayvanı : Kurtlara bayılır ama evde bir kurt besleyemeyeceğine göre sadece bir köpekle yetinmek durumunda kaldı. Beyaz bir terier, adı Toil.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Left_bar_bleue95/100Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:
Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Left_bar_bleue0/0Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Empty_bar_bleue  (0/0)

Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Empty
MesajKonu: Craig Earl Addison -Yeni Kurgu-   Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 3:23 pm

Craig, safkan bir büyücü ailesinin tek çocuğu olup son derece özenle yetiştirildiğinden tanımadığı kişilerin yanında tam bir beyefendi olsa dahi arkadaşlarının yanında rahat davranmaktadır. Arkadaş seçiminde oldukça özenli olmanın yanı sıra onu sinir eden kişilere hadlerini bildirmekten de büyük zevk duyar; ancak düello ya da kavga taraftarı değildir. Karşısındakine sürekli laf sokmakla ilgilenen Earl, okumayı çok sever. Belki de bundandır ki gözleri bozuktur ve gözlük kullanmaktadır. Sıradan insanlar gibi giyinmeyi sevmediği için kıyafet seçimleri gibi gözlük seçimleri de farklıdır. Evinde sadece gözlüklerine ayrılmış bir oda olduğunu bazen söyleyen genç büyücü, zenginliği ile değil zekâsı ve başarıları ile gündeme gelmeyi amaçlamaktadır. Büyü bilgisi sıradan bir büyücüden çok fazladır. Craig, kızlarla -daha doğrusu cinsellikle- ilgilenmeyen birisi olmanın dışında alkol, uyuşturucu ve sigara tarzı şeyleri gereksiz ve zararlı olarak gördüğünden dolayı onlardan da uzak durmaktadır. Bu nedenle arkasından onun eşcinsel olduğunu söyleyenler olmuştur; ancak Craig için bir başkasının düşünceleri, o kişinin küçücük beyninde kalmalıdır.

Bir de gıcırtılara karşı çok büyük bir kin beslemektedir.

Eskisinden çok farklı olmasa da kurgum,, ukala tavırların yanında tanımadığı kişilere karşı saygılı biri olmasını ekledim. Sonra durmadan kitap okuyan karakterimin okuma oranını da azalttım falan. Öyle işte.

Partner aramıyorum. Çok yakın arkadaş arıyorum, bir tane. Ravenclaw olsun. O kişi de arkadaş konusunda seçiciyse iyi olur falan. Bu kişiyi ben seçeceğim zaten. Arkadaş arıyorum normal. Öyle. Düşman aramyıorum yine. Sadece sevmediği kişiler olabilir.

Eşcinsel bir erkek karakter yönetseydiniz belki Craig'i eşcinsel yapabilirim. Very Happy Dedikodular doğru olurdu. Tabii bu eşcinsel olması gidip seks yapması demek değil hıı bilin duygusal açıdan asdfg. Ama yine de yapabilir de falan filan.
Eşcinsel yaptım bile Craig'i.

Hadi bekliyorum herkeşleri.

Ravenclaw
Oxana Rodoslava, en yakın arkadaşımsın, biliyorsun bunu. *Devamını sonra ekliycem.*

Slytherin
Lucinda Tiffany Rose, sizce de çok itici, değil mi? Aramızda soğukluk olmasına seviniyorum tatlım.
Aidan Wandhunt, gözlerine ve bedenine tapıyorum. Sana göre Kurt bile geride kalıyor, haberi olmasa da. Ve seni arzuluyorum. Bedeninin üzerimde bir yılan gibi kıvrılmasını istiyorum. Ve beni ısırarak zehrini akıtmanı diliyorum.
Alkyone Ambrosia, ah benim sevgili arkadaşım... Eşcinselleri ilginç bulman hoşuma gidiyor; ancak bazen içten içe sana sinir oluyorum. Benim gözüme kestirdiğim erkekleri "O senin, bu benim" muhabbetlerinde kapmana. Yine de senin arkadaşlığından vazgeçmeyi düşünmüyorum.

Gryffindor
Kurt Jouer, biricik sevgilim. Ah eşcinsel duygularımı iyice kabartan kişi. Senin olmak istiyorum; ancak şu sıralar sadece duygusal takılıyor oluşumuz, masum öpücüklerden ileriye gidemememize neden oluyor.

Hufflepuff

Yetişkin

En son Craig Earl Addison tarafından Salı Ağus. 02, 2011 11:56 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Asana Qinghai
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf
Asana Qinghai

Mücadele Tarafı : Nihat Doğan
Evcil Hayvanı : Çin'den hediye gelen Dengiz adını koyduğu efsanevi Feng Huang kuşudur.

MesajKonu: Geri: Craig Earl Addison -Yeni Kurgu-   Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 4:11 pm

Madem bu karakterimi seviyorsun. Ee ne dersin bir kurgu bulmaya? Yalnız Densüs'le benim bir kurgum var, ileride Asana Dan'ı kıskandırmak isteyecek, önce onunla ayrılığı ilan edecek, sonra biriyle anlaşacak. Anlaşmalı olacak bu çünkü o an daha kalbi kırık olduğundan başka bir ilişkiye hazır olmayacak falan filan. Bu ileride sen tatilden döndükten sonra. Normalde cadaloz, çatlak kızla, ukala, kitap kurdunun tuhaf arkadaşlığı olacak. Bol bol kavga da ederler ama asla araları bozulmaz xD
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t7561-yedisibirarada#171933
Ksenija Czekaj
Karanlık Cadı
Karanlık Cadı
Ksenija Czekaj

Doğum tarihi : 13/08/92
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Left_bar_bleue100/100Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Left_bar_bleue0/0Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Craig Earl Addison -Yeni Kurgu-   Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 4:15 pm

Tatil dönüşünde görüşüp kararlaştıralım şu kurguyu o zaman tamamen. Very Happy
Asana Qinghai
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf
Asana Qinghai

Mücadele Tarafı : Nihat Doğan
Evcil Hayvanı : Çin'den hediye gelen Dengiz adını koyduğu efsanevi Feng Huang kuşudur.

MesajKonu: Geri: Craig Earl Addison -Yeni Kurgu-   Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 4:18 pm

Tamamdır xD
Dianne Lewis
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Dianne Lewis

Doğum tarihi : 07/03/94
Mücadele Tarafı : Babamın cüzdanı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Left_bar_bleue100/100Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Left_bar_bleue30/60Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: Craig Earl Addison -Yeni Kurgu-   Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 6:08 pm

hımm lucinda ile aralarında bir soğukluk olsun. iyi anlaşamasınlar.
Anneliese Jurcksen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Anneliese Jurcksen

Mücadele Tarafı : Last efemin sanatçı adı eksik diye skroplamadığı tüm şarkılar.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Craig Earl Addison -Yeni Kurgu-   Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 10:09 pm

Haohai, benim güzel kurgularım var. Tüm karakterlerime acı çektirmek istiyorum, hohoho. Arienne öncelikli. Şimdi şu en yakın arkadaş şeysine o olabilir, çünkü Craig ile çoook benziyor. Ravenclaw o da. Sonra bu Arienne aslında içten içe Craig'e aşıktır falan, ama o öyle duygularına kapılan bir kız değil, zaten kendi düştüğü durumla da sürekli içten içe alay ediyordur yani. Kimseye de söylemez, Craig'e asla.
Hı hı uygun mudur?
Darlena Mariotte
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Darlena Mariotte

Doğum tarihi : 23/02/96
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Sammy, köpek

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Left_bar_bleue99/100Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Empty_bar_bleue  (99/100)
Düello Gücü:
Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Left_bar_bleue30/60Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: Craig Earl Addison -Yeni Kurgu-   Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 10:22 pm

oo eşçinsel karakter açmak istiyordum ben birde chris colfer'ı alacağım tam olacak *.*
Binadaş olup da düşman olmak olmaz Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- 626852
Ksenija Czekaj
Karanlık Cadı
Karanlık Cadı
Ksenija Czekaj

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Craig Earl Addison -Yeni Kurgu-   Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 10:38 pm

Olur bana uyar Sıla.
Ah, Ayşenur sen açacaksan eğer bir görüşek seninlen. Very Happy
Ojufemi d'Estaign
♪ Ressam ♪
♪ Ressam ♪
Ojufemi d'Estaign

Mücadele Tarafı : Ben bilmem beyim bilir u__u
Sihirsel Soy : Şahin K olmasından şüpheleniyor
Evcil Hayvanı : Faruk K

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Left_bar_bleue96/100Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Empty_bar_bleue  (96/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Craig Earl Addison -Yeni Kurgu-   Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 10:44 pm

Kahvemi içip geleceğim ve Okşan ile Craig'i hüper süper arkadaş ötesi yapacağım u.u
Darlena Mariotte
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Darlena Mariotte

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Left_bar_bleue99/100Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Empty_bar_bleue  (99/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Craig Earl Addison -Yeni Kurgu-   Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 10:50 pm

gel görüşelim Emre *.*

En son Darlena Mariotte tarafından Çarş. Tem. 20, 2011 10:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Ksenija Czekaj
Karanlık Cadı
Karanlık Cadı
Ksenija Czekaj

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Craig Earl Addison -Yeni Kurgu-   Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 10:56 pm

Gelsin Okşan. Gapımız açık. Very Happy
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

MesajKonu: Geri: Craig Earl Addison -Yeni Kurgu-   Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 12:05 am

Okşan ile çok yakın olsunlar zaten Okşancıımın arkadaşı yok pek u.u Karakterine göz koydum Okşan'ın en yakını olazak s.s
Ksenija Czekaj
Karanlık Cadı
Karanlık Cadı
Ksenija Czekaj

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Craig Earl Addison -Yeni Kurgu-   Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 12:07 am

Tamamdır o zaman. Okşanı en yakı olarak kaptım başka ne isteyeyim. Tee bir iki hafta sonra ekliycem düzgünce yazıp ama herkes bilsin doldu artık orası. Very Happy
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

MesajKonu: Geri: Craig Earl Addison -Yeni Kurgu-   Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 12:09 am

Ben de aklıma gelirse kurgu şey ederim s.s
Ksenija Czekaj
Karanlık Cadı
Karanlık Cadı
Ksenija Czekaj

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Craig Earl Addison -Yeni Kurgu-   Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 12:12 am

Peki o zaman. Ben yatayım. Görüşürüz. Asdfgh. Sohbet başlığı açılsın bence bi' de. Buradan istekte bulundum. uuu beybi.
M. Serenity Bennett
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
M. Serenity Bennett

Sihirsel Soy : Üvey annesi ve babası safkan. Gerçek annesi melez babası muggle doğumlu.
Evcil Hayvanı : Kurtlara bayılır ama evde bir kurt besleyemeyeceğine göre sadece bir köpekle yetinmek durumunda kaldı. Beyaz bir terier, adı Toil.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Left_bar_bleue95/100Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Craig Earl Addison -Yeni Kurgu-   Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 8:50 pm

Evet, bunların hepsini gözden geçirip aklıma yatanları ekleyeceğim bu hafta içinde. Kafamı karıştıranları da pm yolu ile size iletirim artık.
Aidan Wandhunt
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Aidan Wandhunt

Mücadele Tarafı : Karanlık gibi görünüyor, amma velakin öyle değil, sadece çıkış noktası arıyor
Evcil Hayvanı : Patlar uçlu keleker, adını ''Hıh'' koymuştur. (Blast-ended skrewts)

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Left_bar_bleue90/100Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Craig Earl Addison -Yeni Kurgu-   Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 8:53 pm

Aidan'ın hastası ol, ama Aydan hanımkızımız sana yüz vermesin. İnsafsız yılan işte Razz
M. Serenity Bennett
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
M. Serenity Bennett

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Craig Earl Addison -Yeni Kurgu-   Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 8:55 pm

Aydan hanımkızımız? Very Happy
Ahaha Craig'i eşcinsel yaptım, neler olur bilmiyorum.
Aidan Wandhunt
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Aidan Wandhunt

Mücadele Tarafı : Karanlık gibi görünüyor, amma velakin öyle değil, sadece çıkış noktası arıyor
Evcil Hayvanı : Patlar uçlu keleker, adını ''Hıh'' koymuştur. (Blast-ended skrewts)

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Left_bar_bleue90/100Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Craig Earl Addison -Yeni Kurgu-   Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 8:58 pm

Ben diyem Aydan hanımkız, sen anla Aidan efendi. Neyse işte Razz
M. Serenity Bennett
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
M. Serenity Bennett

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Craig Earl Addison -Yeni Kurgu-   Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 9:03 pm

Hanımkız dedin ya artık Örl'ün düşünceleri iyice bir coştu. Bilmem artık. Very Happy
Alkyone Ambrosia
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Alkyone Ambrosia

Mücadele Tarafı : Kendisi
Sihirsel Soy : Safkan*
Evcil Hayvanı : Torrent faresi; Lityum ^.^

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Left_bar_bleue85/100Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Empty_bar_bleue  (85/100)
Düello Gücü:
Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Left_bar_bleue25/25Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Empty_bar_bleue  (25/25)

MesajKonu: Geri: Craig Earl Addison -Yeni Kurgu-   Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 9:06 pm

Alkyone ile iyi anlaşın. Alkyone eşcinselleri ilginç bulur ve eşcinsel bi arkadaşı olsun ister. Onların fikirlerini, görüşlerini merak eder. Beraber erkekler hakkında konuşurlar. O benim bu senin şakalaşırlar falan. Very Happy Ne dersin?
M. Serenity Bennett
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
M. Serenity Bennett

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Craig Earl Addison -Yeni Kurgu-   Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 9:13 pm

Ahaha çok cici olur. Yarın eklerim. Very Happy
Marvell Devereaux
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Marvell Devereaux

Mücadele Tarafı : Tuborg

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Craig Earl Addison -Yeni Kurgu-   Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 9:19 pm

Darlena Mariotte
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Darlena Mariotte

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Craig Earl Addison -Yeni Kurgu-   Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 4:54 pm

heyo o.O
Ksenija Czekaj
Karanlık Cadı
Karanlık Cadı
Ksenija Czekaj

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Craig Earl Addison -Yeni Kurgu-   Craig Earl Addison -Yeni Kurgu- Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 5:08 pm

Karakter açacak mısın ki? Very Happy

Craig Earl Addison -Yeni Kurgu-
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Yeni Bir Kurgu!(Önemli. Herkez katılabilir.)
» Yeni kurgu için eleman meselesi.
» Kesin dönüş + yeni başlangıç = kurgu ihtiyacı.
» Kurgu Karakterleri & Kurgu Konseyi
» Martius Addison