Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Herkes baksın!

YazarMesaj
Gaspard McAllen
Hufflepuff III. Sınıf
Hufflepuff III. Sınıf
Gaspard McAllen

Doğum tarihi : 23/12/94
Mücadele Tarafı : Taner! Oh yeah :)
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Çita :D

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Herkes baksın! Left_bar_bleue85/100Herkes baksın! Empty_bar_bleue  (85/100)
Düello Gücü:
Herkes baksın! Left_bar_bleue0/0Herkes baksın! Empty_bar_bleue  (0/0)

Herkes baksın! Empty
MesajKonu: Herkes baksın!   Herkes baksın! Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 7:19 pm

Aslında bunu kendisi yapmak istiyordu ama ben yapacağım. Furkan'ı tanıyan vardır herhalde. Yani Evren Akyazı adlı karakterin sahibini. Furkan ve ailesi yurt dışına taşınma kararı aldı ve bu karakteri bana devretti! Bundan sonra Furkan'ın adına her işe bakacağım. Benim adım Evren! Size çok garip gelebilir karakterin adıda Evren diye ama Furkan zaten bunu yaparken böyle olmasını planlıyor gibi bir havadaydı. Arkadaşlar ben sitede yeni olduğum için yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu arada tanışmak için her zaman kapım açık pm'di sanırım. Pm atabilirsiniz. Merak etmeyin Rp yapacağı yerleri bana gösterdi. Onun yerine ben yapağım. Unutmayın Adım Evren Smile Burada bunu yapmamı isterken bir çok kişiden özür diledi! Yasemin, Ünal, Deniz, Birce, Başak ve Dicle! Bunlar aklında kalmış olmalı ki bunları söyledi. Unuttuğu birisi varsa onun adına ben özür dilerim! Herkese iyi Rp'ler bunu okuduysanız. İlginiz için çok teşekkür ederim! cheers

Herkes baksın!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» >> Herkes Baksın Lütfen !
» Büyük Kurgu Lütfen Herkes Baksın!!!
» Kurgum olanlar baksın!
» Herkes için *
» Misafir Derslik / Kurgu başlığı. bütün katılımcılar baksın.