Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Elsje.

2 posters
YazarMesaj
Elsje Jurcksen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Elsje Jurcksen

Sihirsel Soy : Muggle DoÄŸumlu.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Elsje. Left_bar_bleue97/100Elsje. Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:
Elsje. Left_bar_bleue0/0Elsje. Empty_bar_bleue  (0/0)

Elsje. Empty
MesajKonu: Elsje.   Elsje. Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 3:06 pm

;;Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
::Sihir Dünyası çok özel, çok ayrı bir dünya. Benim ilk aklıma gelen zeka ve güç oluyor. Ayrıca kolaylık. Çünkü eğer büyücüyseniz, istediğiniz her şeyi uğraşarak yapabiliyorsunuz. Tabii bunda biraz kurnaz olmak da gerekiyor.
;;Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, ne hissederdiniz?
::Zaten uzun yıllar annemin beni satma korkusundan çok çektim, artık karanlık ve ölüm de dahil hiçbir şeyden korkmuyorum. Kafamı toplayıp yapmam gerekeni yapardım. Hayatımda her zaman yapılması gerekeni yaptım. Annemi yakmak gibi.
;;Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
::Benden istenileni, yapmam gerek şeyi her zaman yaparım. Kimse benden güçlü olamaz diye düşünürdüm. Böyle düşünmek psikolojik olarak kendini diğerlerinden üstün kılar. Böylelikle görevi kolayca yapardım.
;;Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
::Mürver Asa ve Görünmezlik Pelerini arasında giderdim sanırım. Görünmezlik pelerini sayesinde kimseye görünmeden Hollanda'dan kaçabilirim, ama Mürver Asa'yla bütün Hollanda'yı yokedebilirim. O yüzden, Mürver Asa.
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

Doğum tarihi : 13/08/92
Evcil Hayvanı : Faruk K

Elsje. Empty
MesajKonu: Geri: Elsje.   Elsje. Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 4:26 pm

Slyherin!

Elsje.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics