Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Like a lover

4 posters
YazarMesaj
Kimberly D'moure
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Kimberly D'moure

Doğum tarihi : 30/08/93
Sihirsel Soy : Muggle Doğumlu

Like a lover Empty
MesajKonu: Like a lover   Like a lover Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 1:05 am

Like a lover Dramione-dramione-23400874-500-180
      Katılanlar ; Kimberly D'moure, Nourdine Fraser

Hava kararırken merdivenleri inmeye başladım. Kuleye çıkmak istemiyordum, bu yüzden koridorları kontrol etme işimi biraz daha geç vakte bırakmıştım. Etrafın sessiz oluşu içimi huzurla doldurmasına karşın biraz da korkutucuydu. Kendimi sakin tutuyordum; çünkü bu benim görevimdi. Hızla merdivenleri bitirip zindanlara girdiğimde Slytherin'lilerin başa bela olmamasını umuyordum. Genelde gecenin bir yarısı burada dolaşan öğrencileri ortak salonlarına yollamak zor oluyordu. Bu yüzden asam hazır duruyordu. Genede zindabnların ne kadar karanlık olduğunu fark edince asamı salladım. Kısık sesimle " Lumos. " diye soluduğumda asamın ucunda beliren ışıkla biraz daha içim rahatladı. Işığın yanmasıyla birlikte ileriden gelen seslerle irkildim. O tarafa doğru ufak adımlarla ilerliyordum; ama aslında hiç gitmek istemiyordum. Çünkü Slytherin zindanlarında her türlü kötü şakaya, lanete veya saçma olaylara rastlayabilirdiniz. Genede görevim için korkularımı bastırarak ilerlemeye başladım.
Nourdine Fraser
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Mücadele Tarafı : Sorulur mu ?
Sihirsel Soy : Dünyanın En Saf Kanı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Like a lover Left_bar_bleue100/100Like a lover Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Like a lover Left_bar_bleue0/0Like a lover Empty_bar_bleue  (0/0)

Like a lover Empty
MesajKonu: Geri: Like a lover   Like a lover Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 1:32 am

Can sıkıcı arkadaşlarının yanından ayrılması son derece iyi olmuştu. Çünkü onların tıpkı bir gerizekalı gibi konuşup kendisini deli gibi rahatsız etmelerine dayanamıyordu. Merakla saatine bakındı Fraser. Gece yarısına bir saatten az vardı. Zindanda olmayı bu açıdan seviyordu. Burada kamufle olduğunu hissetmek daha bir eğlenceli oluyordu çünkü. Koridorda attığı her bir adımını herhangi bir olasılığa karşı temkinli atarken. Asasını tam cebinden çıkaracakken, bir-iki metre kadar öteden gelen Lumos ışığı ile gözlerini kıstı merakla. Gördüğü siluet oldukça tanıdıkdı. "Oo! Kimleri görüyorum. Bayan D'moure! Ah! Yoksa Bayan Ezik mi demeliyim ? Bu kulağa oldukça hoş geliyor nede olsa. Yine her zamanki gibi görevine sadıksın bakıyorum, tatlı uyku dururken buralara kadar indiğinize göre.." Alt dudağını buruşturup uzun boyundan dolayı ciddi bir hal takınan suratını daha rahat görmesi adına başını hafifçe aşağı kaydırmıştı. Bakışlarını bir an bile ayırmadan bir süre gözlerini kızın üzerine dikti.
Kimberly D'moure
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Kimberly D'moure

Like a lover Empty
MesajKonu: Geri: Like a lover   Like a lover Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 1:38 am

Karşımda gördüğüm çocuğa dikkatli bakmaya çalışırken sesini duydum. Soğuk sesi alaycı bir tonda koridorda yankılanırken bütün neşem kaçmıştı. Korkum da bir anda yok olup yerini büyük bir sinire bırakmıştı. Kendimi dizginlemeye çalışarak çocuğun yüzüne bakmaya devam ettim. Asamın ışığının altında yeşil gözleri parlıyordu. Önüne güşen sarı saçlar onu asaletini yansıtıyordu ona göre, bana göreyse sadece saçtan ibaretti. Bu yüzden çocuğun sözü biter bitmez bakışlarımı gözlerine sabitleyerek " Bu seni ilgilendirmez Fraser. Bu saatte burada işin ne? " diye sordum. Gerçekten düzgün bir cevap olmayı beklemiyordum. Bana hiçbir zaman düzgün cevap vermeyen bu çocuğu dizginlemek hepsinden zordu. Bu yüzden beklentilerimi minimuma çekerek gözlerimi çocuktan ayırmamaya çalıştım.
Nourdine Fraser
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Like a lover Empty
MesajKonu: Geri: Like a lover   Like a lover Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 1:46 am

"Bu seni ilgilendirmez Fraser. Bu saatte burada işin ne?" Nourdine bu sözü duyar duymaz acı bir sırıtma ifadesi yerleştirdi suratına. Tipik bir D'moure konuşmasıydı işte. Birden ona cevap vermek yerine biri iki saniyeliğine aklına gelen cin bir fikiri uygulamak istedi. Bu kızın içini ürperti dolu görmek için her zaman yanıp tutuşmuştu. Şimdi ise fırsat ayağına gelmişti işte. Kendinden emin bir edayla ona bir adım attı Fraser. Kızın şaşkın bakışları arasında bir adım daha atarak onu duvara doğru sıkıştırdı. Artık kaçacak bir yeri olmayınca son bir hamleyle koridorun diğer tarafına geçmesine izin vermeyecek şekilde bir kolunu da duvara dayadı. Bakışlarını asla onun uzerinden kesmiyordu. Bir an süren sessizliği Nourdine bozdu. "Ne oldu? Yoksa korktuğunu mu hissediyorum D'moure?"
Kimberly D'moure
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Kimberly D'moure

Like a lover Empty
MesajKonu: Geri: Like a lover   Like a lover Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 1:51 am

Çocuğun cevabını beklerken birden üzerime doğru gelmesiyle ne yapacğaımı şaşırdım. Çocuğun üzerime çıkmaması için gerilemeye başladım; ama sonunda yer bitti. Bedenim duvarla çocuğun arasına sıkıştığında ne yapacağımı bilemedim. Tek elini duvara yaslamış geçişimi engelliyordu. Kaçacak bir yerim olmadığından hafifçe yutkundum. Sonunda çocuğun nefesini yüzümde hissederken sesini duydum. Kormadığıma emindim; ama çekiniyordum. Evet, beş yıl boyunca her seferinde ona karşılık vemriştim. Şimdiyse diyecek hiçbir şeyim yoktu. Bu yüzden bir süre sessizce onu itmeye çalıştım, ama bedeni hareket etmiyordu. Ya da ben yeterinde güçlü itemiyordum. Sonunda vazgeçerek " Çekil önümden Fraser. " diyerek gözlerimi gözlerine çevirdim. Gerçekten çok yakındı. Olması gerekenden çok daha fazla yakındı.
Nourdine Fraser
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Like a lover Empty
MesajKonu: Geri: Like a lover   Like a lover Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 2:05 am

" Çekil önümden Fraser. " Kulak tırmalayıcı bu ses karşısında Nourdine Fraser sakin bir edayla ellerini cebine yerleştirerek bir adım geri çekildi. Gözlerini devirmiş sağa sola hafifçe ve duyulamaması için biraz da kısık bir sesle kahkaha attıktan sonra bakışlarını Bayan Çok Bilmiş D'moure'a kaydırmıştı. "Hayret! İkinci senemizde olduğu gibi yine bana tokat atarsın sanmıştım D'moure, ama bu sefer ben kazandım. Bir an için benim farklı bir his içinde olduğumu düşünmedin umarım." Bunu söylerken hala ağzı kulaklarındaydı. Ama bir iki saniye geçtikten hemen sonra ciddileşerek ellerini cebinden çekti. Şimdi sağ elinin işaret parmağını Kim D'moure'a karşı doğrultmuştu. Onu bezdirinceye kadar buradan ayrılmaya hiç mi hiç niyeti yoktu. Anlaşılan ona bu gece için baya güzel bir eğlence çıkmış gibi görünüyordu. "Bayan D'moure! Sorunuza cevap vermem gerekirse ki gerekmiyor ama yine de tenezzül edeyim! Birtakım çok bilmiş ve aslında hiç bir statüsü olmayan değersiz arkadaşlarımdan kurtulmak adına burdayım." Daha sonra işaret parmağını yavaşça onun suratının önünden çekti. Aklına bir fikir gelmiş gibi kaşlarını çatarak şaşırma ifadesi takındı suratına bu sefer. "Ah! Ama ne yazıkki bu tip insanlardan birisi şuan karşımda duruyor." Amacı onu alıkoyup yatakhanesine geç gitmesini sağlamaktı. Böylece Gryffindor baya bir puan kaybına uğramış olacaktı. Kendisi ne de olsa yatakhanesinin yakınlarındaydı. Onun geç gitmesi şuan için söz konusu bile olamazdı.
Kimberly D'moure
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Kimberly D'moure

Like a lover Empty
MesajKonu: Geri: Like a lover   Like a lover Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 2:13 am

Bir adım geri çekilip gülmeye başlayan oğlan iyice sinirimi bozmuştu. Gülerken birden onun kazandığına dair bir şeyler söylüyordu. Hem ikinci sınıfta attığım tokadı hatırlamasına çok şaşırmıştım. Gene olsa gene yapacağımı biliyordum; ama şimdi sakin kalmaya çalışıyordum. Sonuçta görevimin başındaydım. Aslında bu umurumda da değildi pek. Şu anda ona çok iyi bir lanet gönderip çekip gidebilirdim. Genede sakin olmaya çalışırken önümde biten parmakla irkildim. Bana arkadaşlarından kurtulmaya çalıştığını filan söyleyen çocuğun ardından benide onlar gibi gereksiz olarka nitelendirmesi sinirimi bozmuştu. Sonuçta beni bir grup aptal Slytherin'liye benzetiyordu. Bu iğrenç benzetmeye tahammül etmem gerkemiyordu. Hızla " Beni asla aptal bir Slytherin'e benetme Fraser. Hem madem çok istiyorsun buyur gecikmiş tokadın. " diyerek hızla elimi kaldırdım. Avcumun için çocuğun suratıyla birleşti ve hemen geri kaçtı. Koridorda birkaç atım gerileyip ufak bir kahkaha attım.

Nourdine Fraser
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Like a lover Empty
MesajKonu: Geri: Like a lover   Like a lover Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 2:23 am

Kimberly D'moure kendisini arkadaşlarına benzetmemesi konusunda uyarırken Fraser gözlerini devirmekten başka bir şey yapmamıştı. Onun sözünü kesmek adına gözlerini ona dikmişken onun son cümlelerini tam olarak duyamadan ani bir tokat yemişti suratına. Bir an için Lumos dahi ortamın aydınlanmasına yeterli olamamıştı sanki. Herşey karanlıktı. Eli ile kayan çenesini kavramışken koridorda cırtlak bir kahkaha sesi yükseldi. Bu gülen elbetteki kendini bir şey sanan D'moure'dan başkası değildi. İçinden öfkeler savuruyordu Nourdine. Neden bunu ona hatırlatmıştı ki sanki? Şimdi rezil olan yine kendisi olmuştu işte. Bazen bu kızın kendisinden daha zeki olduğuna gerçekten inanmak zorunda kalıyordu. Tokatı da gerçekten güçlüydü doğrusu. Bir an kaygan çenesini sıvazladıktan sonra başını kaldırdı Nourdine. Şimdi Kim D'moure gayet mutlu olmalıydı. Öyle de görünüyordu zaten. "Sen?" deyip yine aynı hareketi yaparak işaret parmağını ona doğrulttu Fraser. "Sen ne olduğunu sanıyorsun ha? Bulanık! Sen bir Bulanık'tan başka bir şey değilsin!" Öfke ile burnundan solumaya devam ediyordu. Ancak yine de buna cüret etmesinden dolayı onun cesaretinden bir kere daha etkilenmişti. Bunu çaktırmamak için elinden gelen herşeyi yapıyordu. Ama yine de o sonuçta bir bulanıktan ibaretti.
Kimberly D'moure
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Kimberly D'moure

Like a lover Empty
MesajKonu: Geri: Like a lover   Like a lover Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 2:32 am

Çocuğun bir anlık şoku beni biraz daha eğlkendirmişti. Gerçekten bana bunu hatırlatması komikti; ama kendinin hatırlaması çok garipti. Düşüncelerim bu yüzden bir anda çocuğa doğru odaklanıyordu. Lumos'umun ışığı etrafı aydınlatırken çocuğun şok içinde ki ifadesini gördüm. Bu durumun eğlencesi beni çok mutlu etmişti. Çocuk boğuk bir sesle konuşmaya başladığında gene parmağını tam burnumun dibine sokmuştu. Boğuk ses koridorda yankılanırken beş yıldır söylediklerinden pek farklı bir şey söylememişti doğrusu. Benim muggle doğumlu olduğumu gene en kötü ifadeyle haykırmış, ufak bir sinir krizi geçirmiş ve bana cevaplamam beklenmeyen sorular yöneltmişti. Bu yüzden bu durumu açıklığa kavuşturmak istemiştim. Bana söylediği şu bulanık olayı artık beni incitmiyordu. Sonuçta beş yıldır bunun bir kötülüğünü görmemiştim. Ciddi bir hal takınarak çocuğun elini gözümün önünde indirdim. Ona doğru bakarak " Anla artık Fraser benim bulanık olduğumu söylemen bir şeyi değiştirmiyor. Artık bozulmuyorum da buna. Çünkü beş yıldır bu sözcüğün bir eksisini göremedim. Hem senden daha iyi bir büyücüyüm. Bunuda ikimizde biliyoruz, notlarım senden daha yüksek. " diye kısa bir açıklama yaptım. Sonra ona doğru birkaç adım atarak gözlerine baktım. Sonunda gerçekten umursamadığımı anlamalıydı.
Nourdine Fraser
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Like a lover Empty
MesajKonu: Geri: Like a lover   Like a lover Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 2:47 am

" Anla artık Fraser benim bulanık olduğumu söylemen bir şeyi değiştirmiyor. Artık bozulmuyorum da buna. Çünkü beş yıldır bu sözcüğün bir eksisini göremedim. Hem senden daha iyi bir büyücüyüm. Bunuda ikimizde biliyoruz, notlarım senden daha yüksek. " Cüret edip Nourd'un elini kendisinin suratından çekmesinin ardından bu lafları söylemesi aslında Fraser'ı pek de şaşırtmayan laflar olmuştu. İkisi de aslında yıllarca yaşadıkları bir döngü içerisindeydiler. Nourd bunu çok iyi biliyordu. Ama bir türlü yediremiyordu, onun hem Muggle olup hem de bu kadar iyi bir büyücü olmasını yediremiyordu. Onun karşı cins olması rakip olmaması anlamına gelmiyordu elbette. Hatta Nourd ona bir karşı cins gözüyle hiç bakmamıştı bu ana kadar. Ama sözlerini bitiren genç cadının farkında olmadan tutup indirdiği elini hala bırakmamış olduğunu hissetti. Ani bir hareketle elini çekecekken son anda bu hareketi yanlış anlar diye daha da yavaşlatmıştı Fraser. Ama bu sefer de o farkında olmadan yumuşak bir şeye dokunduğunu farketti. Kim D'moure'in üzerindeki eline kaydırdı bakışlarını. Nourd'un eli tam da Kim'in göğsü üzerinde duruyordu. Burnundan derin bir nefes alarak an,den elini çekti Nourdine. Alından boncuk boncuk terler çok geçmeden akmaya başlamıştı. İşte şimdi ne diyeceğini bilemiyordu. Nedensizce suratı kıpkırmızı kesildi. Çaktırmadı. Ama hayır, bir süre aklına gelen bir düşünce ile sırıtmasına engel olamadı. Evet, bir süreliğine ikisini bir sevgili olarak düşünmüştü, sadece bir-iki saniyeliğine. Ama silkinmesi uzun sürmedi. 'Kendine gel Nourd' diye fısıldadı içten içe. Yeniden sırıtmasına engel olamadı. Fakat bunu bir an önce kesmesi gerekiyordu. Kim yanlış anlayabilirdi onu. Hatta az önce olan şeyi kasten yaptığını dahi düşünebilirdi. Sorun şu ki şu noktada Nourdine bir türlü ciddileşememekteydi.
Kimberly D'moure
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Kimberly D'moure

Like a lover Empty
MesajKonu: Geri: Like a lover   Like a lover Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 2:59 am

Nourd'un elini hala tuttuğumu hareket edene kadar fark etmemiştim. Onun da geç fark ettiğini anlamıştım; ama üstelemek istemiyordum. Yavaşça elini çekince eli bir anda göğsümde durdum. Gözlerim hıza büyürken elini çeken çocuk bir süre şaşkınlıkla bana baktı. Sonunda biraz kıkırdamaya başladı. Gözlerimi devirerek çocuğa bakarken çok sinirlenmiştim. Aslında biraz da utanmıştım. Çocuktan gerçekten etkileniyordum. Aslında bu kısır döngünün içinde bunu kabul edecek kadar duyarlı oluşuma şaşıyordum; ama bütün bu safkan takıntısını filan atarsa gerçekten hoş çocuktu. Yakışıklıydı, insanları kendine çeken garip bir karizması vardı, tabi en önemlisi de özünde iyi biriydi. Bu durumu düşününce utancım biraz daha farkla arttı; ama onun gülmesiyle sinirim baskın geldi. O sinirle asamı ona doğrulttuğumun farkında bile değildim. Aslında ikimizde lumos yaparken başka bir büyü yapamayacağımı biliyorduk. Bu yüzden bir sorun teşkil etmiyordu; ama sinirli bir biçimde ona doğru yürümeye başladım. Bu sefer duvarla benim aramda sıkışacak olan oydu. Hızla adımlarımı üzerine atarken " Nourdine Fraser! Bu gece tek tokat yetmeyecek sana anlaşılan. Sen... Sen... " devamını getiremedim. Sonuçta ne diyebilirdim ki? Bu durumu açıklayacak bir şey yoktu ve zaten olsa bile söylemek istemiyordum. Bu çok uygunsuz kaçardı. Şimdiyse resmen çocukla burun burunaydık. O duvara doğru gerilemiş, bense sinirle onun üzerine gelmiştim.

Nourdine Fraser
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Like a lover Empty
MesajKonu: Geri: Like a lover   Like a lover Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 3:11 am

Nourdine kızın üzerine yürümesine sanki aldırış etmemiş gibi hala kırkırdamaya devam ediyordu. Buna bir son vermeye çalışırcasına gülüşünü bastırdı. Kız onu resmen duvara sıkıştırmıştı. Aslında bu akşam ikisi de sarhoş olmuş sevgililerden farksızdı. Sevgili mi? Bunu yine nasıl düşünebilirdi ? Asla ama asla kendini beğenmiş bir tiple sevgili olamazdı Nourd, hele ki bu kız Gryffindor'dansa? Üstelik bir eve iki kendini beğenmiş fazlaydı da. 'Aman Tanrım! Nourdine neler düşünüyorsun böyle, şimdi de sevgili olmayı geçtin, evlendirip aynı evde mi yaşatıyorsun ikinizi. Ah Şakası bile kötü.' diye düşüncelere daldı kendi kendine. Aslında tekrar o âna dönmek için neleri vermezdi Nourd. Şimdi ise toparlanmalıydı, bu kız gözlerini Nourd'un gözlerinden ayırmazken. Ayrıca onun gözlerini neden daha önce bu kadar net farkedememişti. Gözleri neden şimdi sanki daha da parlak görünmüştü ona. Daha önce böylemiydi ki. Hayır.. Bunları düşünmemeliydi. Neden düşünüyordu ki? İlginç olan da bu soruya cevap verememesiydi. Durdu ve ciddileşmek adına küçük bir öksürüğün ardından konuşmaya başladı. "D'moure! O kadar da kızma bence! Endişelenme! Zaten elime net bir şey de geldiği de söylenemez. Anlaşılan hala küçük bir kız olmayı sürdürüyorsun." İşte onu şimdi yerin dibine sokmayı başarmıştı. O bu andan sonra ne yaparsa yapsın Nourd'un artık umurunda bile değildi. Kıkırdamamak için kendini zor tutarken, bu sıkışmış konumdan ne zaman kurtulacağını da düşünmeden edemiyordu.
Kimberly D'moure
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Kimberly D'moure

Like a lover Empty
MesajKonu: Geri: Like a lover   Like a lover Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 3:23 am

Çocuğun hala kıkırdadığını görmek sinirime dokunuyordu. Ayaklarımı yere vururken onun sesini duydum. Resmen şimdi de göğüslerime laf ediyordu. Sanki ben istemiştim bir şey olmasını. Böyle saçma bir duruma düştüğüme inanamıyordum. Hışımla ayağımı yere vurup ona baktım. Gerçekten böyle düşünmesi sinirimi bozmuştu. Garip olansa artık olanlara değil, dediğine sinirleniyordum. Yani beni beğenmemesine. Beni beğemek zorundamış gibi davranıyordum resmen. İlk defa Nourdine'nin benim hakkımda düşüncelerini önemsiyordum. Tıpkı bir sevgili gibi. Sevgili mi? Bunu düşünmek bile kötüydü. Yıllardır dalaştığım ve tabi benden nefret eden çocukla böyle bir şey olması imkansızdı. Kafamda ki saçma düşünceleri atmaya çalışarak " Dediklerine dikkat et Fraser. Her ne kadar bulanıkta olsam bir bayanla konuşuyorsun! " diye haykırdım. Gözlerimden ateş saçarken hızla geri çekildim. Duvara dayanarak çocuğa baktım.
Nourdine Fraser
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Like a lover Empty
MesajKonu: Geri: Like a lover   Like a lover Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 3:35 am

Ağzı açık bir şekilde onun cevabını dinlerken gerçekten de şaşırmış görünüyordu Noudine. Knedisine Bulanık diye hitap eden bu kıza baktı. Aslında bir bakıma ona bu ortamı hazırlamıştı. Şimdi ise burnundan soluyarak ona kızgınlığını hiç gizlememesi ve bunun süre olarak biraz uzun sürmesi onun kafasında bir çok soru işareti meydana getirmişti. Yine de geri adım atmaması kızın dalgınlığını ele veriyordu, bu açıktı. Duvara uzun süre yapışmasının ardından kollarıyla kızın kollarını kavradı Nourd ve onu geri iterek duvara yapışmaktan kendini kurtardı. "Bu kadar yeter! Tamam bayan olduğun için sana bundan sonra daha nazik davranmaya çalışırım. Ama kesin bir söz veremem." Hazır kimsecikler yokken ona sinsi bir oyun daha yapabilirdi. Cin fikirli olduğu için kendine adeta tapıyordu. Şimdi onu ortada şaşkın bir halde bırakacak olan ikinci bir plan vardı aklında. Ve onu yaptı. Boyu kendisinden kısa olan bu genç cadıya biraz daha yakın olabilmek için başını eğdi ve onun boyu ile artık eşit duruma gelen suratını kızın suratına yaklaştırdı, dudaklarını da onun dudaklarına. Evet bu oyun dolu bir öpücüktü onun için. Onu iyice afallatmak için bir kozdu. Bir kaç saniye sonra dudaklarını onun dudaklarından çektiğinde kızın suratının alacağı o ifadeyi zevkle izlemeye koyuldu.
Kimberly D'moure
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Kimberly D'moure

Like a lover Empty
MesajKonu: Geri: Like a lover   Like a lover Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 3:47 am

Çocuk kollarımdan tutarak beni geriye itince birkaç adım geriledim. Gözlerimi yere çevirerek durmaya başladım. Gerçekten sinirliydim ve ona bakmak istemiyordum. Sonuçta bir kızdım ve bana böyle davranmaması gerekiyordu. O da bunu anlamış olacaktı ki daha dikkatli olacağına dair bir şeyler söyledi. Bunu duyduğumda gözlerimi yukarı doğru kaldırdım. Çocuğu gri-mavi gözlerine bakmamın ardından içim buz kesti. Gerçekten harika gözleri vardı; ama bu gözleri daha fazla inceleyemeden çocuk üzerime kapaklandı. Başını bana doğru eğerek ne olduğunu anlayamadan dudakları dudaklarıma yapıştı. Gözlerim büyücü, dudaklarım titredi. Ellerim onu göğsünden yakalayıp geri itmeye çalıştı; ama güç bulamadım. Üzerimden çekildiğindeyse ne diyeceğimi şaşırdım; ama bunun bir oyun olduğunu tahmin ettiğimden sinirim daha fazla arttı. Gözlerimi tekrar çocuğun gözlerine diktim ve hiçbir şey demeden ona bir tokat daha attım. Sinirli sesimle " Bu gece bir tokadın az geleceğini söylemiştim. Hem etkileneceğimi sanıyorsan yanılıyorsun. O kadar aptal değilim. " diyerek hızla geriledim. Koridorda birkaç adım attım. Arkamı dönüp çocuğa baktım. Sonunda hiçbir şey demeden çekip gittim. Merdivenleri çıkarak kuleye dönmek için acele ettim. Çünkü dediğimin aksine gerçekten etkilenmiştim.
Nourdine Fraser
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Like a lover Empty
MesajKonu: Geri: Like a lover   Like a lover Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 3:55 am

Gerçekten bitmişti. Başlamadan. Onun zeki olduğunu bir kez daha anladı Nourd. Ve bir tokat daha yemişti. Üstelik yine aynı yerden. 'Uf! Bari diğer yanağıma vursaydın!' diye mırıldandı onun duyamayacağı bir ses tonuyla. Ama hala kıkırdıyordu. Ve kırkırdamasını bir türlü kesemeyerek ortak salonun yolunu tuttu. İki tokat yemesine rağmen, çok da eğlenceli bir gece olmuştu onun için. Onunla uğraşmaya devam etmekte kararlıydı. Yılmayacak ve bu kızı kendine aşık edecekti. Eninde sonunda bunu yapacaktı. Başını çevirip bir kaç adım uzaklaşmış olan kıza baktı. "İyi geceler D'moure! Tatlı rüyalar!" Tekrar önüne döndü ve sırıtmaya başladı. Ortak salona iyice yaklaştığında ise alçak sesle fısıldadı. "Herşey daha yeni başlıyor D'moure!"

S O N
James Dean Caliente
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
James Dean Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Keyfine göre.
Sihirsel Soy : Melez.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
Like a lover Left_bar_bleue30/60Like a lover Empty_bar_bleue  (30/60)

Like a lover Empty
MesajKonu: Geri: Like a lover   Like a lover Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 1:41 pm

Out: Binanıza puan kazandırabilmek için RP'lerinizin uzunluğu en az mesaj kutusunda 20 satır olmalı.
Archill Thomas Caliente
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
Like a lover Left_bar_bleue50/60Like a lover Empty_bar_bleue  (50/60)

Like a lover Empty
MesajKonu: Geri: Like a lover   Like a lover Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 11:16 am

Out: Gryffindor'a 15 Puan! Slytherin'e 25 Puan! Like a lover 146178
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com

Like a lover
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Goodbye My Lover ~ James Blunt
» Lady Gaga-Heavy Metal Lover(Audio)