Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

chazian, nuné

2 posters
YazarMesaj
Nuné Chazian
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Nuné Chazian

Sihirsel Soy : muggle doğumlu.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
chazian, nuné Left_bar_bleue92/100chazian, nuné Empty_bar_bleue  (92/100)
Düello Gücü:
chazian, nuné Left_bar_bleue0/0chazian, nuné Empty_bar_bleue  (0/0)

chazian, nuné Empty
MesajKonu: chazian, nuné   chazian, nuné Icon_minitimeÇarş. Haz. 08, 2011 11:34 pm

& Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
    Bunu birkaç sene öncesinde sormuş olsaydınız, cevabım büyük ihtimalle dehşet ve hayranlık tabanlı süslü kelimelerden oluşacaktı. Şimdi ise aklıma gelen tek şey rekabet, hatte rekabet ve ihanet. Başkalarından ziyade buraya ait olduğumu düşünmüyorum, fikilerinin ve taraf anlayışlarının esiri olmuş büyücülerin çocuğunlukta olduğu kanısındayım. Elbette pek birşey de hissetmiyorum artık, tek istediğim bir kapının kulbu olabilmek bu yüzden kimsenin mücadelesine karışmadan okulumu bitirmeye kararlıyım.

& Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
    Korku, elimin ağayımın birbirine dolaşacağını itiraf etmem gerekiyor. Halbuki hafızam gayet güçlüdür, beynimi bulandıran endişe ve telaşı yok edebilecek olsam labirentten kolayca çıkarım. Ne yazık ki bu mümkün değil... Asamı çevreyi aydınlatmak için kullanacağımı tahmin ediyorum. Karanlık benim için her zaman daha korkunç olmuştur. Bu yüzden Tanrı'ya şansımın biraz dönmesi için 'yalvarırım' ve ardından nereye gittiğimi bilmeden yürümeye başlarım.

& Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
    Benden güçlü rakiplere karşı tek başıma kalmam pek adil değil. Gider bir yerlere saklanırım. O kol gücünü kafa gücünden daha fazla kullanacağına emin olduğum cadı ve büyücülerin kendi kendilerini yormalarını beklerim. Sonrası zaten kolay olacaktır. Ejderha'nın üzerinde bir büyü kullanmam gerektiğini bile düşünmüyorum. Diğerleri onu etkisiz hale getirmeye çalışırken o da yorgun düşecektir. Ve elbette ben en zekiyim de demiyorum, benim yaptığımı yapacaklar da olabilir. Yine de ben enerjimin onları alt etmeye yeteceğinden emin olduğumu söyleyebilirim, sanırım.

& Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
    Böyle bir soruya hiç düşünmeden cevap verilebilir. Pelerin elbette. Gözünü güç hırsı bürümemiş kalan o nadir insanlardan biri olarak söyleyeceğim odur ki; güç öldürür.

Nimueth Blecher
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Nimueth Blecher

Doğum tarihi : 30/08/93
Mücadele Tarafı : Kitaplar
Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : Piti (Kedisi)

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
chazian, nuné Left_bar_bleue100/100chazian, nuné Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
chazian, nuné Left_bar_bleue0/0chazian, nuné Empty_bar_bleue  (0/0)

chazian, nuné Empty
MesajKonu: Geri: chazian, nuné   chazian, nuné Icon_minitimeÇarş. Haz. 08, 2011 11:37 pm

Hufflepuff.

chazian, nuné
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» chazian, nuné