Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Görmeden de aşık olur mu insan?

+20
Aleida Widmore
Gibson Taylor
Darchelle Sébreux
Deja Schneider
Roxanne Martha
Melanie Lawrence
Valerie Jane Renaud
Agnes D'onche
Javier Lawrence
Alojz Czekaj
John Michael Mc'Dark
Aurora Chavez
Archill Thomas Caliente
Leopold Carmichael
Heaven Laxell
Desmond Fionnlaqh
Aleksa Stanlavis
Bartuc Christopher Faust
Aphrodis Audrey Phyllis
Rapunzél Accessorize
24 posters

??
Evet, tabi olabilir...
Görmeden de aşık olur mu insan? Empty62%Görmeden de aşık olur mu insan? Empty
 62% [ 26 ]
Hayir, görmeden olmaz...
Görmeden de aşık olur mu insan? Empty14%Görmeden de aşık olur mu insan? Empty
 14% [ 6 ]
Fikrim yok
Görmeden de aşık olur mu insan? Empty14%Görmeden de aşık olur mu insan? Empty
 14% [ 6 ]
Diğer...[Belirtiniz]
Görmeden de aşık olur mu insan? Empty10%Görmeden de aşık olur mu insan? Empty
 10% [ 4 ]
Toplam Oylar : 42

YazarMesaj
Rapunzél Accessorize
Moda Tasarımcısı & Accessorize Of Palace Sahibesi
Moda Tasarımcısı & Accessorize Of Palace Sahibesi
Rapunzél Accessorize

Mücadele Tarafı : Platform Topuk
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Görmeden de aşık olur mu insan? Left_bar_bleue100/100Görmeden de aşık olur mu insan? Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Görmeden de aşık olur mu insan? Left_bar_bleue0/0Görmeden de aşık olur mu insan? Empty_bar_bleue  (0/0)

Görmeden de aşık olur mu insan? Empty
MesajKonu: Görmeden de aşık olur mu insan?   Görmeden de aşık olur mu insan? Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 7:42 pm

İnsan görmeden de asik olabilir mi? Sadece gözümüzle gördügümüz müdür sevdigimiz? Yoksa ruhuna dokunabildiklerimizi mi severiz? Yada hepsinden de biraz olmali mı?

Görüşlerinizi alalım.
Aphrodis Audrey Phyllis
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Aphrodis Audrey Phyllis

Mücadele Tarafı : Yok
Evcil Hayvanı : Hamster

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Görmeden de aşık olur mu insan? Left_bar_bleue95/100Görmeden de aşık olur mu insan? Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:
Görmeden de aşık olur mu insan? Left_bar_bleue0/0Görmeden de aşık olur mu insan? Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Görmeden de aşık olur mu insan?   Görmeden de aşık olur mu insan? Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 9:01 pm

Evet, olabilir dedim ben. Tabii iki taraf da dürüstse. Aşık olmak için birbirine dokunmana zaten gerek yok. Aşk fiziksel bir histen öte ruhsal, manevi bir histir. İlla görmem gerekir diyenler fiziksel aşk yaşıyordur, ya da ne deniyorsa ona işte. Ya da karşısındakinin fiziğine aşık olmuştur. Saf aşk görmeden de olur özetle, şahsi görüşümce Smile
Bartuc Christopher Faust
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Bartuc Christopher Faust

Doğum tarihi : 01/09/92
Sihirsel Soy : Pure-Faust-
Evcil Hayvanı : Aewyn-Salamander

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Görmeden de aşık olur mu insan? Left_bar_bleue81/100Görmeden de aşık olur mu insan? Empty_bar_bleue  (81/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Görmeden de aşık olur mu insan?   Görmeden de aşık olur mu insan? Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 9:03 pm

hayır, yani şöyle hayır; karşımızdakini fiziksel olarak görmesek de zihnimizde yarattığımız imajını görürüz. O imajı da tanıdığımız insanın kişiliğine göre şekillendiririz.
Aleksa Stanlavis
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Aleksa Stanlavis

Mücadele Tarafı : Hiçlik

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Görmeden de aşık olur mu insan? Left_bar_bleue100/100Görmeden de aşık olur mu insan? Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Görmeden de aşık olur mu insan?   Görmeden de aşık olur mu insan? Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 9:07 pm

Çoğu insanın algısı farklı çalışıyor. Kendi "tip"imizin nasıl olduğunu dış görünüşle belirleriz ya sanki. Benim tipim değil derken dış görünüşe aldanırız. Ya da tam tersi durumda. Ama neyse ki öyle biri değilim. Birine yalnızca adını duyduğumuzda ve ondan bahsedildiğinde de ona karşı ilgi duyarız. Kültür bence önemli. Biriyle oturup hoş sohbet edemedikten sonra dış görünüşünü neyleyim ben. Sadece dış görünüşten de bahsetmeyelim. Ben bir kişiyi görmeden, o kişinin sevgilisine yazdığı romantik bir şiiri dinlediğimde de aşık olabilirim. Ki neredeyse oluyordum. Neyse ki arkadaşımın aşkısın olayı girdi araya. Öyle işte...

En son Aleksa Stanlavis tarafından Ptsi Tem. 11, 2011 12:23 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Desmond Fionnlaqh
Vampir
Vampir
Desmond Fionnlaqh

Mücadele Tarafı : Bencil.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Görmeden de aşık olur mu insan?   Görmeden de aşık olur mu insan? Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 11:21 pm

Uzaktan öyle güzel aşık olunurki anlatamam. Onunla buluşabilmek için hayalini kurduğun üniversiteden vazgeçip onun olduğu şehre gitmek. ^^
Heaven Laxell
Bakanlık Müsteşarı
Bakanlık Müsteşarı
Heaven Laxell

Doğum tarihi : 14/11/95

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Görmeden de aşık olur mu insan?   Görmeden de aşık olur mu insan? Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 7:25 pm

Aphrodis Audrey Phyllis demiş ki:
Evet, olabilir dedim ben. Tabii iki taraf da dürüstse. Aşık olmak için birbirine dokunmana zaten gerek yok. Aşk fiziksel bir histen öte ruhsal, manevi bir histir. İlla görmem gerekir diyenler fiziksel aşk yaşıyordur, ya da ne deniyorsa ona işte. Ya da karşısındakinin fiziğine aşık olmuştur. Saf aşk görmeden de olur özetle, şahsi görüşümce Smile
Leopold Carmichael
Vampir
Vampir

Mücadele Tarafı : Poison Ivy
Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : Bir Alman kurdu, Mojo

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Görmeden de aşık olur mu insan?   Görmeden de aşık olur mu insan? Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 6:02 pm

Heaven Laxell demiş ki:
Aphrodis Audrey Phyllis demiş ki:

artı, şu anda gayet öyleyim. mutluyum. çok güzel de harika her şey, ehehe.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Görmeden de aşık olur mu insan?   Görmeden de aşık olur mu insan? Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 6:08 pm

Aşk yorumum farklı olduğu için "diğer" diyorum; ancak sevebilir ya da hoşlanabilir bana göre görmeden de insanlar. Yani, eğer duygularsa önemli olan, zaten görmeye ne lüzum var?
Archill Thomas Caliente
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
Görmeden de aşık olur mu insan? Left_bar_bleue50/60Görmeden de aşık olur mu insan? Empty_bar_bleue  (50/60)

MesajKonu: Geri: Görmeden de aşık olur mu insan?   Görmeden de aşık olur mu insan? Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 7:44 pm

Hehe, Canan Tan'ın bu konuyla ilgili bir kitabını okumuştum. Sanırım adı Aşkın Sanal Halleri'ydi. Güzel bir kitap, tavsiye ederim herkese. Bu konu hakkında kendi görüşüme gelince... Ihm, bence görmeden aşık olunmaz. Aşka aç olan insanlar bağlanmak, aşık olmak isteyebilir ama ne yazık ki karşındaki kişiyi göremedikten sonra bunlar hep lafta kalır. Çünkü bazen kelimer yetmez duyguları anlatmaya, görmek ister insan karşısındakinin sevgisini. Ve tabii kuşkular... Hiçbir zaman karşındakinin ne yaptığını tam olarak bilemediğinden rahat olamassın. Eh, tabii ki insan ben ille de aşık olacağım diyorsa olabilir tabii. Ama bence buna aşk denemez. Benim bu ilişkiye verebileceğim en üstün sıfat hoşlanmak olabilir. Ehem, son olarak bu benim kendi şahsi görüşüm. Sanal aşk yaşayan arkadaşlar bana kızmasın lütfen. Smile
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com
Aurora Chavez
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Aurora Chavez

Mücadele Tarafı : I. Sılazabeth.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : France, birman kedisi.

MesajKonu: Geri: Görmeden de aşık olur mu insan?   Görmeden de aşık olur mu insan? Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 7:47 pm

OLUNUR VE BEN ÖYLE AŞIĞIM YANİ.
John Michael Mc'Dark
Dark House Sahibi
Dark House Sahibi
John Michael Mc'Dark

Mücadele Tarafı : Karanlık
Evcil Hayvanı : Kedi

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Görmeden de aşık olur mu insan? Left_bar_bleue98/100Görmeden de aşık olur mu insan? Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Görmeden de aşık olur mu insan?   Görmeden de aşık olur mu insan? Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 5:04 am

Puuu aşk. Aslında çoğu zaman insan karşısındaki kişiye değil kafasında yarattığını o kişiye endeksleyebildiğinde aşık olur. Bir nevi ütopyanın somutluğu gibi çelişken. Ama en güzelidir kafanızdakine aşık olmak. Ama sevişemezsiniz Smile
Alojz Czekaj
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Alojz Czekaj

Evcil Hayvanı : Tembel hayvan, hayvanın peşinden koşarken ve onu beslerken harcadığı zamana acıyan biri olarak en zahmetsiz hayvanı seçmesi doğaldır.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Görmeden de aşık olur mu insan? Left_bar_bleue90/100Görmeden de aşık olur mu insan? Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Görmeden de aşık olur mu insan?   Görmeden de aşık olur mu insan? Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 10:52 am

Ben tüm ruhların tek olduğuna inandığım için, bence, görmeden aşık olmak şehvetin kucağından çıkıp, kendi ruhunun onda nakşetmiş halini sevmektir bazen. Bazen, diyorum çünkü insan beyni bilmediği, tanımadığı şeylerin taklidini yapmakta o kadar ustadır ki, buna kendisi bile şaşakalır.
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t7561-yedisibirarada#171933
Javier Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Javier Lawrence

Doğum tarihi : 12/07/93
Mücadele Tarafı : Tarafsız.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Görmeden de aşık olur mu insan?   Görmeden de aşık olur mu insan? Icon_minitimeÇarş. Haz. 01, 2011 1:11 am

Archill Thomas Caliente demiş ki:
Bazen kelimer yetmez duyguları anlatmaya, görmek ister insan karşısındakinin sevgisini. Ve tabii kuşkular... Hiçbir zaman karşındakinin ne yaptığını tam olarak bilemediğinden rahat olamassın. Eh, tabii ki insan ben ille de aşık olacağım diyorsa olabilir tabii. Ama bence buna aşk denemez. Benim bu ilişkiye verebileceğim en üstün sıfat hoşlanmak olabilir.
Agnes D'onche
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Agnes D'onche

Doğum tarihi : 22/02/95
Mücadele Tarafı : Tarafları saçma bulduğu için Tarafsız.
Evcil Hayvanı : Crookie adında bir kedisi var.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Görmeden de aşık olur mu insan? Left_bar_bleue93/100Görmeden de aşık olur mu insan? Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:
Görmeden de aşık olur mu insan? Left_bar_bleue30/60Görmeden de aşık olur mu insan? Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: Görmeden de aşık olur mu insan?   Görmeden de aşık olur mu insan? Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 9:06 pm

Fikrim yok. Şu ana kadar neredeyse hiç aşık olmadım Görmeden de aşık olur mu insan? 626852
Valerie Jane Renaud

Valerie Jane Renaud

Doğum tarihi : 28/03/95
Mücadele Tarafı : Belirsiz.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Görmeden de aşık olur mu insan? Left_bar_bleue97/100Görmeden de aşık olur mu insan? Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Görmeden de aşık olur mu insan?   Görmeden de aşık olur mu insan? Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 4:12 pm

Evet, olabilir.
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t6862-j-a-n-e
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Mücadele Tarafı : Tarafsız.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Görmeden de aşık olur mu insan?   Görmeden de aşık olur mu insan? Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 5:52 pm

Bence sanaldan tanışıp, sonra görüşmeye başlamışlarsa filan çokoş bile olabilir. Karışık aslında. Bilemedim.
Roxanne Martha
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Roxanne Martha

Doğum tarihi : 28/08/92
Mücadele Tarafı : Ne Olduğumu Bilirsin Sen.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Görmeden de aşık olur mu insan? Left_bar_bleue95/100Görmeden de aşık olur mu insan? Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Görmeden de aşık olur mu insan?   Görmeden de aşık olur mu insan? Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 12:14 pm

Aşk; göz teması ile ruhlara dokunabilmektir.

*

Görmeden etkilenirsin, hoşlanırsın, sözleri fikirleri cezbeder ama gerçek anlamda aşk değildir. En ufak bir fikir değişikliği bile seni soğutabilir. Mesela hoşlandığın birisi olur, dış görünüşünde bir değişiklik yapar ve soğursun. Ya da çıkarsın edersin, bir süre sonra ayrılma planları kurarsın. Bu aşk değil.
Deja Schneider
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Deja Schneider

Mücadele Tarafı : 3T

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Görmeden de aşık olur mu insan?   Görmeden de aşık olur mu insan? Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 12:19 pm

Sadece bir kez görmüştüm onu bir kampta. İkimizde aynı okulun farklı şubelerinde gibi bir şeydik. - ve farklı şehirlerdeydik. Bu insan bundan 1 buçuk yıl önce girdi hayatıma ve bir daha da hiç çıkmadı çıkamadı. Onu canlı olarak sadece 2 kez gördüm ve deli gibi aşık olmuştum. Şimdi ayrıldık ama ikimizde birbirimizin yerine kimseyi koyamayız. Uzun zaman sonra arkadaş kalabildik ama ilk ciddi ilişiler biraz zorluyor tabii insanı. Neticeye gelince hiç görmeden aşık olunmaz diyorum. Sonuçta gözlerine hiç canlı canlı bakamadığın bir insana karşı bir şey hissedemezsin bence. En azından bence öyle. Ama ilk görüşte aşka da inanırım .
Darchelle Sébreux
Şifacı
Şifacı
Darchelle Sébreux

Doğum tarihi : 04/07/94
Mücadele Tarafı : Karanlık

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Görmeden de aşık olur mu insan? Left_bar_bleue98/100Görmeden de aşık olur mu insan? Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Görmeden de aşık olur mu insan?   Görmeden de aşık olur mu insan? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 9:30 pm

Olduğunu hisseder ama hiç görmeden aşık olmak mümkün değil. Her halini bildiğin birine daha kolay aşık olursun ve daha çok seversin. Ben de geçen yıl rpg'den birine aşıktım, 10ay yürütebildik de ama bi yerden sonra görmeyince ölüyor sevgin. Şu an burnumun dibinde olan biri ile birlikteyim ve her şey daha kolay. Bir bakışından onu çözebiliyorum, sarılıp uyuyabiliyorum. Aşk soyut ve somut hale geliyor. Daha mutlu oluyor.
Gibson Taylor
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Gibson Taylor

Doğum tarihi : 23/12/94
Mücadele Tarafı : Karanlık Taraf!!!

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Görmeden de aşık olur mu insan? Left_bar_bleue85/100Görmeden de aşık olur mu insan? Empty_bar_bleue  (85/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Görmeden de aşık olur mu insan?   Görmeden de aşık olur mu insan? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 9:35 pm

Aleksa Stanlavis demiş ki:
Çoğu insanın algısı farklı çalışıyor. Kendi "tip"imizin nasıl olduğunu dış görünüşle belirleriz ya sanki. Benim tipim değil derken dış görünüşe aldanırız. Ya da tam tersi durumda. Ama neyse ki öyle biri değilim. Birine yalnızca adını duyduğumuzda ve ondan bahsedildiğinde de ona karşı ilgi duyarız. Kültür bence önemli. Biriyle oturup hoş sohbet edemedikten sonra dış görünüşünü neyleyim ben. Sadece dış görünüşten de bahsetmeyelim. Ben bir kişiyi görmeden, o kişinin sevgilisine yazdığı romantik bir şiiri dinlediğimde de aşık olabilirim. Ki neredeyse oluyordum. Neyse ki arkadaşımın aşkısın olayı girdi araya. Öyle işte...

Ben tamamen katılıyorum! Çünkü aynı şeyi bildiğiniz yaşadım Smile
Aleida Widmore
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Aleida Widmore

Mücadele Tarafı : Widmore.
Evcil Hayvanı : Kedi - Ralph.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Görmeden de aşık olur mu insan?   Görmeden de aşık olur mu insan? Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 8:24 am

Bkz. Daevon Vlastáu ve ben. Oluyormuş.
Nephelée Widmore
Ravenclaw I. Sınıf
Ravenclaw I. Sınıf
Nephelée Widmore

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Görmeden de aşık olur mu insan?   Görmeden de aşık olur mu insan? Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 10:12 am

Aleksa Stanlavis demiş ki:
Çoğu insanın algısı farklı çalışıyor. Kendi "tip"imizin nasıl olduğunu dış görünüşle belirleriz ya sanki. Benim tipim değil derken dış görünüşe aldanırız. Ya da tam tersi durumda. Ama neyse ki öyle biri değilim. Birine yalnızca adını duyduğumuzda ve ondan bahsedildiğinde de ona karşı ilgi duyarız. Kültür bence önemli. Biriyle oturup hoş sohbet edemedikten sonra dış görünüşünü neyleyim ben. Sadece dış görünüşten de bahsetmeyelim. Ben bir kişiyi görmeden, o kişinin sevgilisine yazdığı romantik bir şiiri dinlediğimde de aşık olabilirim. Ki neredeyse oluyordum.

Soruya cevabımın meali.
Oxana Radoslava
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Oxana Radoslava

Doğum tarihi : 13/08/92
Mücadele Tarafı : Rerörerö

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Görmeden de aşık olur mu insan?   Görmeden de aşık olur mu insan? Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 12:40 am

Yasmün ve ben örneklerindenizdir efenim u.u
Hubert Kraemer
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Hubert Kraemer

Mücadele Tarafı : Çok çıkar çatışmalarına girmese de, tarafsız gibi gözükse de öylesine karanlık işte. Sırf bi' tarafta olmak için. Yoksa tarafsız gibi yani, tarafsız biliniyor hıhı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Görmeden de aşık olur mu insan? Left_bar_bleue92/100Görmeden de aşık olur mu insan? Empty_bar_bleue  (92/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Görmeden de aşık olur mu insan?   Görmeden de aşık olur mu insan? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 10:19 pm

Platonik oldum ölüyodum aldjlga. Sonra geçti ama aşk değilmiş, hoşlanmaymış. Ama bi' ara gerçekten inanıyordum. Neyse artık aşka bile inanmıyorum ya. ^^
Jane Claudine MacBeth
Cadı
Cadı
Jane Claudine MacBeth

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Görmeden de aşık olur mu insan? Left_bar_bleue79/100Görmeden de aşık olur mu insan? Empty_bar_bleue  (79/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Görmeden de aşık olur mu insan?   Görmeden de aşık olur mu insan? Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 6:29 pm

görme engelli vatandaşlar aşık olmuyor mu yaa o.O
-
Ama... Cıks, Görmeden olmaz, diye düşünüyorum. İlla da görecen, illa da göreceen.
Gerçi ben de üstteki gibi aşka pek inanmıyorum ya, neyi savunuyorsam artık...

Görmeden de aşık olur mu insan?
1 sayfadaki 1 sayfası