Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rp yapmaya ne zaman başladınız?

+28
Deja Schneider
Piper Jevinsph
Roxanne Martha
Aleida Widmore
Leonidas Lathyrus
Doañzel Asjuëd
Jolene Levers
Valerie Jane Renaud
Night Poelson
Stephanie Tessie Sheela
Adrien Clement Klein
Veronica Von Lehndorff
Lestat Audrica
Bautista O. Bourqué
Macias A. Widmore
Katja Ivanov
Dia Lodoravico
Oxana Radoslava
Arutha ConDoin
Archill Thomas Caliente
Anna Maria Benson
Desmond Fionnlaqh
Valerie Diamante
Aphrodis Audrey Phyllis
Margeaux Deschanteh
Rapunzél Accessorize
Envy Adams
Sonja Sodeaux
32 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2

Rp yapmaya hangi yılda başladınız?
2005
Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Empty19%Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Empty
 19% [ 11 ]
2006
Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Empty16%Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Empty
 16% [ 9 ]
2007
Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Empty22%Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Empty
 22% [ 13 ]
2008
Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Empty16%Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Empty
 16% [ 9 ]
2009
Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Empty12%Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Empty
 12% [ 7 ]
2010
Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Empty12%Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Empty
 12% [ 7 ]
Daha yeniyim olm.
Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Empty3%Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Empty
 3% [ 2 ]
Toplam Oylar : 58

YazarMesaj
Leonidas Lathyrus
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Leonidas Lathyrus

Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : Pısırık adında grili beyazlı bir kedisi var.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Left_bar_bleue99/100Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (99/100)
Düello Gücü:
Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Rp yapmaya ne zaman başladınız?   Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 8:43 pm

Büyük ihtimalle 2005'te başladım. Açıkçası kaç yıl oldu pek bilmiyorum ama okul kapandıktan hemen sonra keşfetmiştim. Tabii o zamanlar, yani benim takıldıklarımda, öyle zibilyon satır yazmalar yoktu. İki paragrafı tamamlayıp gönderen rp master sanılıyordu ki o zamanki sitelerde bu rp masterlar rpcilerin gelişiminde yardımcı oluyorlardı falan. Böyle bir şeyler işte. 2005in yazı herhalde. Ama hiç saymadım.
Aleida Widmore
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Aleida Widmore

Mücadele Tarafı : Widmore.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Kedi - Ralph.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Rp yapmaya ne zaman başladınız?   Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 3:37 am

Deniz, sen bu konuya çok takılmışsın. Very Happy
Roxanne Martha
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Roxanne Martha

Doğum tarihi : 28/08/92
Mücadele Tarafı : Ne Olduğumu Bilirsin Sen.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Left_bar_bleue95/100Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Rp yapmaya ne zaman başladınız?   Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 11:59 am

2004 başı ya da 2005'e girerken o arada bir şeydi sanırım.
Aleida Widmore
Aleida Widmore

Mücadele Tarafı : Widmore.
Evcil Hayvanı : Kedi - Ralph.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Rp yapmaya ne zaman başladınız?   Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 12:44 pm

Roxanne Martha demiş ki:
2004 başı ya da 2005'e girerken o arada bir şeydi sanırım.

Aynı anda başladık biz şekerim Very Happy
Piper Jevinsph
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Piper Jevinsph

Doğum tarihi : 15/01/97
Mücadele Tarafı : Sarışınlar.
Evcil Hayvanı : Kedi, adı da cocinella.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Left_bar_bleue98/100Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Rp yapmaya ne zaman başladınız?   Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 12:55 pm

2008. bebektim mesela ben.
Deja Schneider
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Deja Schneider

Mücadele Tarafı : 3T
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Rp yapmaya ne zaman başladınız?   Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 12:56 pm

6 sene önceydi. 2005 idi evet.
Annette Rêve L'Ombre
Vampir
Vampir
Annette Rêve L'Ombre

Mücadele Tarafı : Sebastian Michaelis
Sihirsel Soy : Konsey üyesi olduğuna göre kökenlerden
Evcil Hayvanı : Siz tüm ölümlüler, benim evcil hayvanımsınız :P

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Left_bar_bleue93/100Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Rp yapmaya ne zaman başladınız?   Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 7:28 pm

2005 ben, Star Wars sitelerinde başlamıştım. ''Bilmemkin şunu yedi, bunu içti, bilmemkaç para verdi.'' şeklindeydi rpler. Bildiğin online oyun gibiydi sistemi. Düeller vardı, onlarda rpmsi şeyler yapıyorduk. ''Bilmemkin keser, biçer, döver.'' gibi. Tabi hamleleri belirliyorduk, DM'ler sonucu söylüyorlardı. (İlk rpde gücün karanlık tarafına yakın çıkmıştım ve o_O şeklinde kalmıştım, oysa Sith'i intikam değil, saldırmasın geri bana diye öldürmüştüm ve bildiğim kadarıyla Jedi'ler bu niyetle öldürebiliyorlar tehlikeli kişiyi, emaan) Sonra Hogwarts'a başladım, kısa rp döneminde de çok eğlenmiştim. Kendimi resmen o evrenin içinde hissetmiştim. Filmler de daha yeni başlamıştı, en çok da kitapların etkisiyle epey zevk almıştım.

Tabi benim favorim Star Wars rpleri oldu hep. Yaa ben Coruscant'ta, Mustafar'da falan fink atıp Sith Lady'si olarak Jedi Master kesmek istiyorum. (O zamanlar son film yeni çıkmıştı ve popülerdi epey bu rp, şimdi iz yok onlardan :S ) Ya da İmparator adına çalışan mühendis de olabilirim, asilere yardım edip, gizlice öm'den güç kullanma dersi alırım.
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t7561-yedisibirarada#171933
Miesha Agness Petrovich
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Miesha Agness Petrovich

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Rp yapmaya ne zaman başladınız?   Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 12:40 am

Eyvah hafizam silinmis, ne zaman basladim ben? 2005 olma ihtimali epey yuksek. Kisa rplerle bir aya admin olmustum, inanmasi cok guc. Buyuk ihtimalle HP fan sitesinde fan fiction yazdigim icin rahat alismistim ortama. Aaah Angelina ve her renk ve tattan sekerlemeleri. Ah MuraTom ve kotu cocuk Lucius Utku. Nerde o eski rpler?
Nourdine Fraser
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Mücadele Tarafı : Sorulur mu ?
Sihirsel Soy : Dünyanın En Saf Kanı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Rp yapmaya ne zaman başladınız?   Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 2:59 am

Ben daha anamın karnındayken rp yapmaya başlamışım. xP
Aredhel Clementé
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Aredhel Clementé

Doğum tarihi : 23/09/97
Mücadele Tarafı : Tarafsız. Bazen Aydınlık'a yaklaşabiliyor ama.
Sihirsel Soy : Melez.
Evcil Hayvanı : Kahverengi tüyleri olan, 3 yaşında bir baykuş. Ona hep 'Baykuş' dediği için, ismi pek bilinmez yani.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Left_bar_bleue95/100Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Rp yapmaya ne zaman başladınız?   Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 6:49 pm

2010 Ekiminde. Daha bir yılım tamamlanacak, acemiyim ben Rp yapmaya ne zaman başladınız? - Sayfa 2 626852

Rp yapmaya ne zaman başladınız?
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Eh, zaman gelmiş o zaman.
» Büşbüş döndü. İlk iş; arama yapmaya koyuldu.
» Zaman...
» Buesin B'day o zaman.
» Tanışalım O zaman.