Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~ Sitemiz Resmen Açılmıştır

+7
Lyonelina Mullendore
Aphrodis Audrey Phyllis
Jeane Dyõne
Kevin Marquéz
Calypso
Desmond Fionnlaqh
Archill Thomas Caliente
11 posters
YazarMesaj
Archill Thomas Caliente
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Left_bar_bleue100/100~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Left_bar_bleue50/60~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Empty_bar_bleue  (50/60)

~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Empty
MesajKonu: ~ Sitemiz Resmen Açılmıştır   ~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 9:10 pm

Sitemizi iki yılı aşkın süre önce başka bir sitenin devamı olarak açmıştık. Güzel günlerdi; güzel dostluklar, arkadaşlıklar vardı. Kendi penceremden bakınca, o gün yanımda olan çoğu arkadaşımı şu anda yanımda göremiyorum. Keşke tadına doyamadığımız o anlar hiç bitmese -ama tabii herşeyin bir sonu var. Bunun yanında her son da aslında bir başlangıç. Bir hafta önceye kadar Phoenix benim için bitmişken şu anda sitemizi yeniden açmanın mutluluğunu yaşıyorum. Ve inanın siteye her girdiğimde burada yaşadığım güzel günlerin anısı beni mutlu etmeye yetiyor. Neyse, uzun lafın kısası hepiniz tekrar Phoenix'e hoşgeldiniz. Umarım birlikte çok eğlenip güzel anılarımıza yenilerini katarız...

~ Sitemiz Resmen Açılmıştır 7350

En son James Dean Caliente tarafından C.tesi Mayıs 14, 2011 12:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com
Desmond Fionnlaqh
Vampir
Vampir
Desmond Fionnlaqh

Mücadele Tarafı : Bencil.
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Left_bar_bleue100/100~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Left_bar_bleue0/0~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: ~ Sitemiz Resmen Açılmıştır   ~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 9:19 pm

Umarım yeni anılar, sevinç, hüzün hepsini yine ve yeniden yaşarız. Yaşacağımızı umuyorum ve bizi bekleyen bol rp'li geçecek günlerimiz var kesinlikle. Very Happy
Calypso
Vampir Konsey Üyesi
Vampir Konsey Üyesi
Calypso

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Left_bar_bleue0/0~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: ~ Sitemiz Resmen Açılmıştır   ~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 9:20 pm

Desmond Fionnlaqh demiş ki:
Umarım yeni anılar, sevinç, hüzün hepsini yine ve yeniden yaşarız. Yaşacağımızı umuyorum ve bizi bekleyen bol rp'li geçecek günlerimiz var kesinlikle. Very Happy
Kesinlikle katılıyorum, umarım bu başlangıç yeniden hepimizi bir araya toplar.
Kevin Marquéz
Büyüceşura Hâkimi
Büyüceşura Hâkimi
Kevin Marquéz

Mücadele Tarafı : Aydınlık

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: ~ Sitemiz Resmen Açılmıştır   ~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 9:22 pm

Hadi Phoenix'i Rpye boğalım ^^ Smile
Jeane Dyõne
Model
Model

Evcil Hayvanı : Marjorie-Marj. Köpek.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Left_bar_bleue88/100~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Empty_bar_bleue  (88/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: ~ Sitemiz Resmen Açılmıştır   ~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 9:39 pm

Yeni üyelerle -bkz.ben- güzel anılar olması dileğimle. ^^,
Keyifli rol oyunları ^^,
Aphrodis Audrey Phyllis
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Aphrodis Audrey Phyllis

Mücadele Tarafı : Yok
Evcil Hayvanı : Hamster

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Left_bar_bleue95/100~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: ~ Sitemiz Resmen Açılmıştır   ~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 9:56 pm

2 yıl öncesi gibi olur mu bilemem; hayatımın en değerli insanıyla Phoenix'de tanışmıştım yanılmıyorsam ki. Ama yine de eskisine yakın muhteşemlikte bir site olacağına eminim. Hayırlı olsun hepimize Smile
Lyonelina Mullendore
☼ Tılsım Profesörü ☼
☼ Tılsım Profesörü ☼
Lyonelina Mullendore

Doğum tarihi : 30/08/92

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: ~ Sitemiz Resmen Açılmıştır   ~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 10:08 pm

Aslında bir süre ses etmeden bakıcaktım. Malum Lys filan giremiyorum; ama çok duygulandım. İki yıl önce ilk alan adı aldığında Ahmet abi çok heyecanlıydım. Hatta hepimiz çok heyecanlıydık. Hatırlıyorum bir hafta ne kadar eğlenceli bir biçimde uğramıştık siteyle. Tema, yazılar, kurgu herşey... Emiğimize baya bir değdiğine de eminim. Çok uğratık ama harika zamanlar geçirdik. Beraber güldük, ağladık, kurgular yaptık. Çok güzeldi. Burada en çok dostlukları özlemiştim; ama bana sorarsanız ben bir de elime sıcacık kahvemi alıp saatlerce mutlu bir biçimde rp yapmayı çok özledim. Şu an Lys yüzünden bir hatta iki aydır ilk defa rpg sitesi yüzü gördüm. Onuda Taha'nın iletisinde gördüm ve büyük bir mutlulukla hemen tıkladım. Site açıldı ve harika bir logoyla karşımda. Gerçekten eline sağlık Neslihan harika yapmışsın. Bu sıcacık ortama yeniden sıcacık bir tema katılmış. Çok hoşuma gitti. Bunların dışında online sayısınız görünce ayrı bir mutlu oldum. Eskiden beri bizimle beraber Phoenix'e ne kadar çok kişinin değer verdiğini görmek beni çok sevindirdi. O zaman bende diyim: ' Phoenix'e yeniden hoşgeldik. '
Adrasteia Quiwen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Adrasteia Quiwen

Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: ~ Sitemiz Resmen Açılmıştır   ~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 5:08 am

Hayırlı olsun öyleyse hepimize.^^
Mystique Oak Cynthia
Yönetici & Sihir Bakanı
Yönetici & Sihir Bakanı
Mystique Oak Cynthia

Doğum tarihi : 10/09/91
Mücadele Tarafı : Sihir Dünyası
Sihirsel Soy : Purebred

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Left_bar_bleue50/60~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Empty_bar_bleue  (50/60)

MesajKonu: Geri: ~ Sitemiz Resmen Açılmıştır   ~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 6:29 am

Yıllardan beridir bu işin içinde olmama rağmen beni böylesine kendisine bağlayabilen tek site burasıdır mesela, gerek aile sıcaklığı olsun gerekse Ahmet in varlığı. Güzel dostluklar edindim, en güzel zamanlarımı burada geçirdim, o yüzden Phoenix'in bendeki yeri apayrıdır. Yeniden açılmasını o kadar çok istedim ki sanırım Ahmet te bu isteğimi gördü ve beni kırmadı, düşünüyorum da aldığımız tepkilere bakılırsa pekte kötü birşey yapmadık. Anılarımız da hala duruyor mesela bu da beni öyle heyecanlandırıyor ki. Bu site için herkesin elinden gelenin en iyisini yaptığını düşünüyorum, herkesin bir payı vardı Phoenix'i Phoenix yaparken. İşte bu yüzden sitemizden daha fazla uzak kalamazdık, emeklerimizin boşa gitmemesi adına iyi ki tekrar açıldın PHOENİX. Kaldığımız yerden devam öyleyse, hadi bol rp'li günler =)

Lauretta Chambers
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Lauretta Chambers

Doğum tarihi : 23/08/94
Mücadele Tarafı : Geçmişte kalbinden söküp alınan ruhlar.
Evcil Hayvanı : Cookie adında bembeyaz bir kediye sahip.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Left_bar_bleue95/100~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: ~ Sitemiz Resmen Açılmıştır   ~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 9:13 am

Yepyeni bir üyeyim ama herkese hayırlı olsun. Bol bol rp'lerle coşturalım burayı. Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ~ Sitemiz Resmen Açılmıştır   ~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 9:38 am

Herkes için hayırlısı. Eski günleri geri getirmek dileğiyle.
Archill Thomas Caliente
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: ~ Sitemiz Resmen Açılmıştır   ~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 12:04 pm

Nadia Campbell demiş ki:

Aslında bir süre ses etmeden bakıcaktım. Malum Lys filan giremiyorum; ama çok duygulandım. İki yıl önce ilk alan adı aldığında Ahmet abi çok heyecanlıydım. Hatta hepimiz çok heyecanlıydık. Hatırlıyorum bir hafta ne kadar eğlenceli bir biçimde uğramıştık siteyle. Tema, yazılar, kurgu herşey... Emiğimize baya bir değdiğine de eminim. Çok uğratık ama harika zamanlar geçirdik. Beraber güldük, ağladık, kurgular yaptık. Çok güzeldi. Burada en çok dostlukları özlemiştim; ama bana sorarsanız ben bir de elime sıcacık kahvemi alıp saatlerce mutlu bir biçimde rp yapmayı çok özledim. Şu an Lys yüzünden bir hatta iki aydır ilk defa rpg sitesi yüzü gördüm. Onuda Taha'nın iletisinde gördüm ve büyük bir mutlulukla hemen tıkladım. Site açıldı ve harika bir logoyla karşımda. Gerçekten eline sağlık Neslihan harika yapmışsın. Bu sıcacık ortama yeniden sıcacık bir tema katılmış. Çok hoşuma gitti. Bunların dışında online sayısınız görünce ayrı bir mutlu oldum. Eskiden beri bizimle beraber Phoenix'e ne kadar çok kişinin değer verdiğini görmek beni çok sevindirdi. O zaman bende diyim: ' Phoenix'e yeniden hoşgeldik. '

Kardeşim seni burda gördüğüme çok sevindim. Açıkçası hiç beklemiyordum, ayrıca hoşgeldin sen de. Sen ayrıca bir mazisin benim için.
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com
Eleana Leonie
Vampir
Vampir
Eleana Leonie

Doğum tarihi : 19/12/96
Mücadele Tarafı : Kararsız, her an rasgele bir tarafa yönelebilecek konumda.
Evcil Hayvanı : Lachesis ve İdefix adında iki labradoru var.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Left_bar_bleue92/100~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Empty_bar_bleue  (92/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: ~ Sitemiz Resmen Açılmıştır   ~ Sitemiz Resmen Açılmıştır Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 12:20 pm

Bende yeni üyelerdenim ancak umarım site harika devam eder, hayırlı olsun hepimize. (:

~ Sitemiz Resmen Açılmıştır
1 sayfadaki 1 sayfası