Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

◊ Elizabéth ◊

+2
Jason Allaire
Ardelia Lethaeus
6 posters
YazarMesaj
Ardelia Lethaeus

Ardelia Lethaeus

Doğum tarihi : 26/04/95
Mücadele Tarafı : otherside.

◊ Elizabéth ◊ Empty
MesajKonu: ◊ Elizabéth ◊   ◊ Elizabéth ◊ Icon_minitimeÇarş. Mayıs 13, 2009 8:45 pm

◊ Elizabéth ◊ Hghuo◊ Elizabéth ◊ Hkhvo◊ Elizabéth ◊ 37936798

Ad-Soyad ◊ Elizabéth Schmitz
    Uyruk ◊
    Alman
    Yaş ◊ 16
    Kan Sınıf ◊ Safkan
    Öğrenim ◊ Hogwarts / Ravenclaw

Ruh ve Ben ◊

' 5 Ekim gecesi gözlerimi açtım dünyaya. Benim bir kaç saniye ardımdan ise ikizim Clem. Bunun her zaman kafasına kakarım zaten! İkizimle aramda tek benzer yön ikimizinde haddinden fazla bir zekaya sahip olmamızdır. Gerçek şu ki bu zekaya insanlara yapamayacağım hiçbir şey yok! Doğduğum ilk günden itibaren fazlasıyla şımartılarak büyüdüm. İkizim olmasına rağmen evdeki bir dolu insan ikimize de yetiyordu. Henüz altı yaşımdayken nerdeyse bütün büyüleri öğrenmiştim. Hogwarts'a başlayana kadar bakıcılarıma etmediğim şey kalmadı. Clem sessiz sessiz bir yerde otururken, ben 10 çocuk kadar fazla gürültü yapıp onları çıldırtım. Ailede ki hiç kimse benim kadar yaramaz değildir. Annem bu konuda çoğu kez beni uyarsa da o arkasını döner dönmez ben tekrar ve tekrar muzurluğa devam etmişimdir. Biliyor musunuz kendime şaşıyorum! Kanımda asil bir alman kanı akıyor, büyücü dünyasında sayısı gittikçe azalan bir soydan geliyorum; Safkan. En önemlisi ise bir Ravenclaw'lıyım. Ama neden aklım derslere değilde, muzipliğe çalışıyor anlamıyorum. Ama ben halimden memnunum! Eğlence, kahkaha, şakalar! Hepsi beni ben yapan şeyler. Okula başladığım ilk günü hatırlıyorumda, ben hariç herkes panik içindeydi. Bense bir köşede durmuş aldığım şekerlemeleri yiyordum. Zaten hep öyle olmuştur. Benim içimde heyecan yada telaş gibi duygular barınamaz. Benim telaşlanmam için birinin gözlerimn önünde can çekişmesi lazım herhalde? Ondan da şüpheliyim o başka tabi. Okuldaki başarılarım Clem kadar olamadı hiçbir zaman. Zekiyim ama hiçbir zaman derse yormadım aklımı. Her zaman muziplik için uğraştım. Hiç ders çalışmadan girdiğim sınavlardan, hiç beklemediğim başarılarla çıkmama rağmen hiçbir zaman tam olarak kazandığıma inanmadım. Bunu hissetmemdeki en büyük neden ise saçma adalet duygum. Bu yönümden nefret ediyorum. Beni her zaman engelliyor. Beni bu kadar adaletli yapan özelliklerimden kurtulmak için şuana kadar hiçbir şey yapmadım ama bu bundan sonra bir şey yapmayacağım anlamına gelmez...

Aynayla Beraber

' Her aynaya baktığımda başka bir gözle ve başka bir saçla karşılaşıyorum. Bu hoşuma gidiyor çünkü her yeni yüz bana başka bir hava katıyor. Bu yüzden Metamorfmagus olduğum için büyük bir sevinç duyuyorum. Temel olarak bu yeteneğim beni diğer insanlardan özel kılıyor. Tabiki de benimde sabit olarak kullandığım bir bedenim var. Bu beden her zaman değişir o başka. Uzun sarı saçlarım ve küçük masmavi gözlerim en belirgin yönümdür. Uzun boylu olmam her zaman sevdiğim bir yönümdür. Yaşıtlarıma göre zayıf olmama rağmen bunun giydiğim bol kıyafetlerle kapatırım.

Geldiğim Yer

' Belkide Tanrı'nn bana verdiği en büyük hediyedir ailem. Onlar olmadan nasıl varolurdum, nasıl kendim olurdum bilemem. Almanya'nın en gözde safkan büyücü ailesinden geliyorum. Ailem asırlr boyunca Almanya'da hüküm sürmüş. Halada devam ediyor. Almanyada ki malikanede kalmayız. Çünkü anneminde babanımda işi Londra da hem ben, Clem ve Mad'inda Hogwarts eğitimi için Almanya'da sadece yaz tatilerinde bulunuruz. Annem, Iris Mia Schmitz sihirbakanı asistanı olarak bakanlıkta çalışır babam Oscar Dominic Schmitz ise St. Mungo'da baş şifacı olarak görev yapar.

En son Elizabéth Schmitz tarafından Cuma Ağus. 21, 2009 5:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Ardelia Lethaeus

Ardelia Lethaeus

◊ Elizabéth ◊ Empty
MesajKonu: Geri: ◊ Elizabéth ◊   ◊ Elizabéth ◊ Icon_minitimeÇarş. Mayıs 13, 2009 8:45 pm

Olumlu

Onsuz asla !
Kuralları çiğnemek sensiz olma
Sohbetin çok tatlı
Seninle zaman geçirmek güzel
Arada selam veriyorum
Senin hakkında bilgiye ihitiyacım va
r
Tanışıyor muyuz ?

Olumsuz

Ölüm sana çok yakın!
Yaşamak istiyorsan uzak dur
Gerçek şu ki senden nefret ediyorum!
Bulaşırsan asamın gücünü görürsün.
Seni incitmek istemiyorum
Büyük görme kendini; Zararsızsın

En son Elizabéth Lyssa Schmitz tarafından C.tesi Mayıs 16, 2009 8:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Ardelia Lethaeus

Ardelia Lethaeus

◊ Elizabéth ◊ Empty
MesajKonu: Geri: ◊ Elizabéth ◊   ◊ Elizabéth ◊ Icon_minitimeÇarş. Mayıs 13, 2009 8:50 pm

Jason Xavier Quixie
    ◊ Elizabéth ◊ Tuytkrty
    ' Ah Jason... Sen hayatımda gördüğüm en ukala insansın! Hiçbir özelliğimiz uyuşmamasına rağmen seninle konuşmayı seviyorum. Neden mi? Aynı dili konuşuyoruzda ondan. İkimizde Almanız. Yaptığın herşeyi bu yüzden affedebiliyorum. İlk tanışmamızı hatırlıyorum da göl kenarındaydım. Sanırım 3. sınıfta falandık. Yanıma gelip beni korkutmaya çalışmıştın, bense korkmak yerine üstüne atılıp seni yere yığmaya yeltenmiştim. Ne yazık ki o an senin bu kadar güçlü olduğunu kestiremiyordum. Alaycı bakışlarınla beni alt ederken aynı zamanda da almanca bir şekilde dalga geçiyordun benle. Ama benim de alman olduğumu nerden bilebilirdin ki? Sana almanca bağırdığımda ki yüz halim hâlâ gözlerimin önünde, çok şaşırmıştın. Kolumu geri alığımda ise bıraktığın hasar ne kadar büyüktü anlatamam. Arkadaşlığımız böyle başlasa da artık birbirimizden nefret etmiyoruz. Senin ciddi ama bir o kadar sıcak tavırların, benimse eğlenceli halim aramızda geçen tartışmaları hoş sohbete dönüştürüyor...

Lorinna Granuerre
    ◊ Elizabéth ◊ Tmtaylormomsen585190210
    ' Benim küçük Lorinna'm. Seninle çoğu şeyimi hatta herşeyimi paylaşabiliyorum. Beni tam anlamı ile tanımış, çözmüş ender kişilerdensin Lorinna. Seni o kadar iyi tanıyorum ki, sanki kitapla okumuş gibi! Seninle ilk tanışmamızda seçmen şapka sırasındaydık. O anki heyecan ikimizide yaramıştı ve birbirimizi tanımaya o anda başlamıştık. Aynı yatakhaneyi başlaştık 4 sene boyunca. Karşılıklı yataklarda birbirimize gülerek uykuya daldığımız anlar o kadar güzeldi ki. Üzüntülerimizi de, seviçlerimizi de hep beraber yaşadık. Sen ağlarken seni teselli eden, sen sevinçten havalara uçarken yanında seninle beraber uçan ben; Seni çok seviyorum. Sensiz yaptığım hiçbir şaka, hiçbir muzurluk beni mutlu etmiyor. İyi ki varsın! İyi ki dostumsun!

Kyle Matthew Miller
    ◊ Elizabéth ◊ 001flp
    ' Senden neden nefret etmiyorum, bilmiyorum Kyle! Bana asılmaların sinirimi bozuyor ama sempatik tavırların ilgimi çekiyor. Hayatın tadını çıkarıyorsun, kendini üzmüyorsun ve arkana bakmadan yaşıyorsun. Böyle yaşamak, senin kadar umursamaz olmak istedim! Kızlara düşkün olduğunu duymayan yok. Onları seviyorsun biliyorum ama 'Biraz daha uslu olsan ne değişir ki' demeden edemiyorum sana. İyi biri olduğuna eminim ama aklıma sen geldiğinde beraberinde 'çapkınlık' kelimeside geliyor. Seninle tanıştığım ilk günden beri bana asılıyorsun. Sana yüz vermemem, seni daha bir cesaretlendiriyor korkorım. Çapkınlık huyundan vazgeçersen dünyanın en iyi büyücüsü olabilirsin ama böyle kalmanı yeğlerim çünkü senin bu halin daha eğlenceli. Eğer kalbin dolu olmasıydı belki seni sevebilirdim!

Mélania L. Mythique
    ◊ Elizabéth ◊ Iceicebabycopy
    ' Mélania... Doğrusu seninle tanışmadan önce kendini beyenmişin teki olduğunu düşünürdüm. Davranışların ve ilgi odağı olma isteğin bana hep yapmacık gelirdi. Seninle tanışmamızda bu şekilde olduğu için fikrimin pek değiştiğini söyleyemem. 3. sınıfın ortalarındayken, yarın İksir denemelerimiz olmasına rağmen ben dışarıya dolaşmaya çıkmıştım. Nerden bilebilirdim ki seninle tanışacağımı? Göl kenarında boş boş dolanırken seninle karşılaştım. Aklımdaki düşünce gidip seninle konuşmak ve kafamı dağıtmaktı ama herşey düşündüğüm gibi olduğunu söyleyemem. Seninle konuşurken aslında düşündüğüm kadar kibirli olmadığını fark ettim. Bana herşeyi anlatmamıştın ama neler olduğunu Hogwarts ahalisinden çok iyi biliyordum. Yinede üstüne gelip seni daha çok üzmek istemediğim için konuyu fazla açmadım. Onun yerine neşeni yerine getirmek için eğlencemi ve şekil değiştirme yeteneğimi kullanarak seni güldürmeyi başardım. O günden sonra ön yargı konusunda biraz daha kötü düşünmeye başladım. Sen bana bu konuda, ben sana eğlence konusunda yardım ettim. İstediğin zaman seni eğlendirebilirim!

Adreane Blanche Velasquez

◊ Elizabéth ◊ Lj67
    Senin hakkında ne söyleyebilirim emin değilim Adreane. Aslında seni pek tanıdığım söylenemez. Sende en az benim kadar yaramaz birisin ama seninki benden biraz farklı. Seninle tanışmam Lorianna sayesinde olmuştu. Onunla çocukluktan başlayan bir arkadaşlığınız olduğunu biliyorum ama bana onun kadar yakın değilsin. Lori'nin seni doğru düzgün biri yapma çabalarına bende katkıda bulunuyorum. Bazen seni alıp ders çalışmaya götürüyor bazende eğlenmeye gidiyoruz. Senin vakit geçirmek güzel ama biraz garip. Nedense içimden bir ses güven konusunda beni sürekli dürtüyor. O sese güvenim sonsuz olmasına rağmen senide seviyorum ve elimden geldiğince yakın olmaya çalışıyorum...

Nixié Isolde Syeliés
    ◊ Elizabéth ◊ Adrivictoriassecret3377
    Seni doğduğundan andan beri tanıyorum Nixié. Kuzen olmamazın yanı sıra iyi bir dostun benim için. Yaşça küçük olmana rağmen her zaman benden daha olgun davranırdın. Seninle aynı ortamda büyümemize rağmen sen bende çok farklı birisin. Tam bir Slytherin'sin anlayacağın. Davranışların ve dış görünüşünden herkes bunun farkında. Ama ben senin hangi binadan olmanın yanı sıra içinle ve kuzen olmamızla ilgileniyorum. Seni tanıyorum ve sen tanıdığım en bencil insansın! Bunu sana defalarca söyledim. Her söyleyişimde de asa çekmek zorunda kaldık. Ama yaptığımız şeyin aramızdaki kardeşlik duygusuna hiçbir zaman zarar vermesine izinde vermedik. Nixié seni en az Clem kadar çok seviyorum. Sen benim kardeşimsin ve seni olduğun gibi kabul edebilirim!

Chandéllé Blancâ Schmitz
    ◊ Elizabéth ◊ 465465
    Chandéllé... Seni ilk gördüğümde küçük bir bebektin. Annem seni bulduğunda nasıl durumda olduğunu hayal bile edemezsin. Evimize geldiğinde orası artık seninde yuvan olmuştu. Annemde babamda seni çok seviyor. Bize verdikleri değeri sana da veriyorlar. Seni Clem'den ayırmıyorum, en az onun kadar seviyorum. Aramızda kan bağı olmamasına rağmen kardeşimsin -gönülden- . Okulda başına en ufak bir şey gelse Clem'de bende anında yanına geliyoruz. Unutma sen bizim küçük kardeşimizsin!

Steve Dean Strong
    ◊ Elizabéth ◊ 42312016
    Ste, seni tanıyorum. Lorinna sayesinde tanıştığım insanlardansın. Tanışmamız bir ders esnasında olmuştu iyi hatırlıyorum. İksir, yo hayır Karanlık Sanatlar olmalıydı. Clem ve Lori beni yanlız bırakınca yanıma gelmiştin. İlk başta senin o kendini bilmezlerden olduğunu düşünmüştüm ama öyle olmadığını anlamam çok zor olmadı. Seninle derste yan yana durmamız Lori'nin dikkatini çekmiş olmalı ki gelip bizi tanıştırdı. Ders boyunca eş olarak oldukça sihir denemesi yaptık ve oldukça başarılıydın! Seninle sohbet etmek bana iyi geliyor. Neşen ve neşem birleşince gerçekten de muhteşem oluyoruz. Gezilerimiz çoğu kez ceza odalarında bitiyor ama olsun!

İcon ve kurgu ile geliniz.

En son Elizabéth Lyssa Schmitz tarafından C.tesi Haz. 06, 2009 2:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 10 kere değiştirildi
Jason Allaire

Jason Allaire

Doğum tarihi : 27/05/95
Mücadele Tarafı : Penisi.
Sihirsel Soy : Safkan.

◊ Elizabéth ◊ Empty
MesajKonu: Geri: ◊ Elizabéth ◊   ◊ Elizabéth ◊ Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 4:41 am

◊ Elizabéth ◊ Mathiascover10◊ Elizabéth ◊ 021608-mathias9◊ Elizabéth ◊ 021608-mathias10
◊ Elizabéth ◊ 001ya1q5◊ Elizabéth ◊ 001yz5a5◊ Elizabéth ◊ 001yqfxft

Kişisel özelliklerini göremedim, o yüzden bende kendi kişisel özelliklerimi yazayım dedim. Ona göre eklersin. [Göl Kenarı'nda tanışmış olabiliriz.]

İtaat etmeyi sevmeyen, başına buyruk ve ukala birisidir. Başkaları tarafından egosunun tatmin edilmesine alışkındır, bunun için fazladan çaba harcamasına gerek olmamıştır hiçbir zaman. Gerektiği yerde gerektiği gibi durabilir, ciddi ve bir o kadar da sert olabilir. Sinirlerine hâkim olabilen birisidir. Zekâsını boşuna kullanmak gibi bir niyeti olmadığı için genelde sinsi planlarında kullanmayı tercih eder. Rahat, umursamaz tavırlarının yanında kendine güveni biraz da olsa kanında ki cesurluğun parçasıdır. Her şeye atılmasa da esrarları çözmek için cesaretini ortaya atabilecek durumda. Gizemli ve anlaşılmaz gibi görünen bir yapıya sahiptir. Herkese tepeden bakar, küçümser ve ezer. Yakışıklı olduğunu sandığı için kendini beğenmiş olarak sıfatlandıranlara hiçbir sözünün olmadığını her zaman için belirtmiştir. Genelde karanlık yerlerde takıldığı için beyaz teni güneşle barışık değildir; bu yüzden hep uyuşuk ve soğuk biri olmuştur. Konuşmayı sevmediği gibi fazla konuşanlardan da hoşlanmaz, yerinde ve olgun cevaplar verse de bazen kendini tutamayıp kendini aştığı oluyor. Acı çektirmek… öldürmek yerine onu kullanır genelde. Kalbinde taşıdığı en ufak bir acıma duygusu yoktur kimseye karşı belki bu yüzden bir adım öndedir diğerlerinden. Aslında onu anlamak için sadece bunlar yetmez, nerde nasıl davranacağı belli olmaz, dengesiz biri olduğu için değişken bir kişiliğe sahiptir. Emir almaktan ne kadar hoşlanmasa da emir vermekten o kadar hoşlanır, aslında doğasında bu olduğu için bunu değiştirmek zordur.
Ardelia Lethaeus

Ardelia Lethaeus

◊ Elizabéth ◊ Empty
MesajKonu: Geri: ◊ Elizabéth ◊   ◊ Elizabéth ◊ Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 9:04 pm

Bir şey sorcam öyle eklicem. Karakterin Alman mı? 'von' falan varya? Eğer öyleyse değişik kurgu yazcam.
Jason Allaire

Jason Allaire

◊ Elizabéth ◊ Empty
MesajKonu: Geri: ◊ Elizabéth ◊   ◊ Elizabéth ◊ Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 9:08 pm

Evet, Alman ^^.
Ardelia Lethaeus

Ardelia Lethaeus

◊ Elizabéth ◊ Empty
MesajKonu: Geri: ◊ Elizabéth ◊   ◊ Elizabéth ◊ Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 9:09 pm

Tamam uyruk aynı ona göre renkli bir kurgu yazarım^^
Jason Allaire

Jason Allaire

◊ Elizabéth ◊ Empty
MesajKonu: Geri: ◊ Elizabéth ◊   ◊ Elizabéth ◊ Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 9:10 pm

Pekî ^^.
Ardelia Lethaeus

Ardelia Lethaeus

◊ Elizabéth ◊ Empty
MesajKonu: Geri: ◊ Elizabéth ◊   ◊ Elizabéth ◊ Icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 7:26 pm

Tamamdır ^^.
Irene Descardina

Irene Descardina

Doğum tarihi : 06/11/93
Mücadele Tarafı : Saçları.

◊ Elizabéth ◊ Empty
MesajKonu: Geri: ◊ Elizabéth ◊   ◊ Elizabéth ◊ Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 1:30 pm

Misafir
Misafir

◊ Elizabéth ◊ Empty
MesajKonu: Geri: ◊ Elizabéth ◊   ◊ Elizabéth ◊ Icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 1:07 am

◊ Elizabéth ◊ 001
Sana asılanlar listesinde birinciyim. Tanrım karakterin çok güzel. ^^
Ardelia Lethaeus

Ardelia Lethaeus

◊ Elizabéth ◊ Empty
MesajKonu: Geri: ◊ Elizabéth ◊   ◊ Elizabéth ◊ Icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 5:41 pm

Ekledim ikinizide ^^.
Misafir
Misafir

◊ Elizabéth ◊ Empty
MesajKonu: Geri: ◊ Elizabéth ◊   ◊ Elizabéth ◊ Icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 7:17 pm

◊ Elizabéth ◊ Amber-amber-heard-3922049-100-100

Hogwarts'ta bahçede tanıştık. Yine dengesizleşip eskileri hatırladığım bir gündü. İçim kararmıştı yani. Sen geldin yanıma. Orda tanıştık ve muhabbete başladık. Ben içimi dökmedim, yeni tanıştığımız için. Ama sen yine de beni güldürmeyi başardın. senin muzipliğin bana iyi geldi yani. Moralim bozuk olduğu bazı zamanlarda yanına geliyorum, ilacımsın benim.
Misafir
Misafir

◊ Elizabéth ◊ Empty
MesajKonu: Geri: ◊ Elizabéth ◊   ◊ Elizabéth ◊ Icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 9:16 pm

https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/bad-girl-t762.htm

Çocukluk arkadaşım ile yakınsan benim ile de yakınsındır. Lorinna beni dize getiren ve mantıklı düşünmemi sağlayan tek insan. Kendimi bir anda ikinizle masa başında ders çalışırken bulabilirim. Sık sık sizin binaya gelip gidişlerim de tanışmamıza en büyük katkı!
Jason Allaire

Jason Allaire

◊ Elizabéth ◊ Empty
MesajKonu: Geri: ◊ Elizabéth ◊   ◊ Elizabéth ◊ Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 12:03 am

İsim ve icon değişikliği ^^.

◊ Elizabéth ◊ Whwehwehw◊ Elizabéth ◊ Whadbhadasa◊ Elizabéth ◊ Tyrt◊ Elizabéth ◊ Tuytkrty
◊ Elizabéth ◊ Trtrje54455◊ Elizabéth ◊ Tklrtwq545◊ Elizabéth ◊ Hwerhwehw◊ Elizabéth ◊ Ehwrhwhwq
Ardelia Lethaeus

Ardelia Lethaeus

◊ Elizabéth ◊ Empty
MesajKonu: Geri: ◊ Elizabéth ◊   ◊ Elizabéth ◊ Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 2:04 pm

Tamamdır kızlar. Değişti Jason^^.
Nixié Isolde Syeliés

Nixié Isolde Syeliés

Mücadele Tarafı : Ölüm Yiyen
Sihirsel Soy : Safkan

◊ Elizabéth ◊ Empty
MesajKonu: Geri: ◊ Elizabéth ◊   ◊ Elizabéth ◊ Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 2:04 pm

Aynı
evde büyüdük.İyi bir arkadaş gibiyiz
sanki.Kavgamız küslüğümüz çok olmuştur.Nixié bunları aldırmıyor yine de sana karşı bir sıcaklığı var.

Spoiler:
Ardelia Lethaeus

Ardelia Lethaeus

◊ Elizabéth ◊ Empty
MesajKonu: Geri: ◊ Elizabéth ◊   ◊ Elizabéth ◊ Icon_minitimeÇarş. Mayıs 27, 2009 4:36 pm

Elizabéth Lyssa Schmitz demiş ki:
Tamamdır ^^.
Diamonique Lea Schmitz

Diamonique Lea Schmitz

◊ Elizabéth ◊ Empty
MesajKonu: Geri: ◊ Elizabéth ◊   ◊ Elizabéth ◊ Icon_minitimeCuma Haz. 05, 2009 2:38 pm

İcon : ◊ Elizabéth ◊ Mary-Kate-mary-kate-olsen-6187016-100-100 ◊ Elizabéth ◊ Mary-Kate-mary-kate-olsen-6187014-100-100
Kurgu : Elizabeth , ablam.. Onun üvey kardeşiyim fakat bana bir kez bile öyle olduğumu hissettirmedi.Ne Clem, ne sen! Ne de annem ve babam.. İrlanda'da beni evlatlık edinmeniz ve beni sizlerden farklı kılmamanız gerçekten harika birşey.. İyiki sizin gibi bir ailedeyim. Clem ve senin gibi ablalarım var.. Sizler benim için bir meleksiniz! Sanki hep beni mutlu etmeye çalışır gibisin , ki bunda çok başarılısın , seni çok seviyorum.
Steve D.Strong

Mücadele Tarafı : O an kim haklı geliyorsa ondan...
Evcil Hayvanı : Rascal (Sözlüğü aç bak bakalım,ne demekmiş...)

◊ Elizabéth ◊ Empty
MesajKonu: Geri: ◊ Elizabéth ◊   ◊ Elizabéth ◊ Icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2009 12:51 pm

◊ Elizabéth ◊ Jensen-jensen-ackles-5792678-100-100

Lorinna aracılığıylar tanışmış olabiliriz...
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/steve-dean-marti
Ardelia Lethaeus

Ardelia Lethaeus

◊ Elizabéth ◊ Empty
MesajKonu: Geri: ◊ Elizabéth ◊   ◊ Elizabéth ◊ Icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2009 2:16 pm

Tamamdır ^^.
Steve D.Strong

Mücadele Tarafı : O an kim haklı geliyorsa ondan...
Evcil Hayvanı : Rascal (Sözlüğü aç bak bakalım,ne demekmiş...)

◊ Elizabéth ◊ Empty
MesajKonu: Geri: ◊ Elizabéth ◊   ◊ Elizabéth ◊ Icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2009 2:56 pm

Icon süper olmuş çaldım^^
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/steve-dean-marti
Ardelia Lethaeus

Ardelia Lethaeus

◊ Elizabéth ◊ Empty
MesajKonu: Geri: ◊ Elizabéth ◊   ◊ Elizabéth ◊ Icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2009 3:04 pm

◊ Elizabéth ◊
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Elizabeth Silkaqu
» Elizabéth *-*
» Elizabeth Swann
» Elizabeth Hurley
» Elizabeth Silkaqu