Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~ Açıklama

YazarMesaj
Archill Thomas Caliente
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
~ Açıklama Left_bar_bleue100/100~ Açıklama Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
~ Açıklama Left_bar_bleue50/60~ Açıklama Empty_bar_bleue  (50/60)

~ Açıklama Empty
MesajKonu: ~ Açıklama   ~ Açıklama Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 4:55 pm

Üyelerimizin birbirlerini hem kişilik hem de yönettikleri karakterler açısından daha iyi tanıyabilmeleri için RO Konseyimizden bir öneri geldi. Bizlerde bu öneriyi tartışıp son haline getirdik ve şimdi siz üyelerimizin beğenisine sunuyoruz. Bu yeni olay, başlığından da anlaşılabileceği gibi röportaj tadında olacak. Öncelikle bir başlık açıp üyelerimize hangi üyeye soru sormak istediklerini; ya da başka bir bakış açısıyla hangi üyeyi tanımak istediklerini soracağız. Herkes istediği kişiyi açtığımız başlık altında yazacak. Sonrasında en çok istenen ismi belirleyeceğiz ve o kişinin başlığını açacağız. Başlık altında oy çokluğuyla belirlenen üyeye yönettiği karakter hakkında ya da gerçek kişiliği hakkında sorular yöneltebilirsiniz. Tabii ki başlığı açılan kişi soruları cevaplamama hakkına sahip ve tabii ki öncelikle böyle bir röportaj istiyor mu diye çoğunluğun istediği üyeye danışılacaktır. Şimdi, ben bir yönetici olarak bu olayın sitemize yeni üye olan arkadaşlarımızı tanıma adına bir fırsat olacağını düşünüyorum. Bunun yanında yeni üyelerimizi sitemize ısındırma adına da fazlaca faydalı olacaktır. Tabii ki her zaman yeni üyelerle roportaj yapmayacağız. Eminim ki herkesin daha iyi tanımak istediği birileri vardır. (~ Açıklama Icon_cool ) Bunun yanında ikinci olarak üyelerimizin karakterlerini daha iyi tanıma adına da röportaj köşemiz bayağı iş görecek. Karakterleri daha iyi tanıdıkça ve tanıttıkça da daha iyi kurguların ortaya çıkacağını düşünüyorum.

* Sitede üyelerimiz için yapılan her şey, atılan her adım, ancak yine siz üyelerimizin ilgi göstermesiyle fayda sağlayabilir. Bunu da bu konu aracalığıyla hatırlatmak istiyorum.
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com

~ Açıklama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» >> Açıklama !
» GENEL AÇIKLAMA[MUTLAKA OKUYUN!!!]
» Ro Anlaşmaları [ Açıklama ]
» Açıklama"
» > Açıklama (Dikkat!)