Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İki Dost

2 posters
YazarMesaj
Fainne Caliente

Fainne Caliente

Doğum tarihi : 07/03/94
Mücadele Tarafı : Biraz aydınlık biraz tarafsız
Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : Pixie

İki Dost Empty
MesajKonu: İki Dost   İki Dost Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 6:42 pm

Şiddetli rüzgarda gözlerimi kısarak kuleye çıkmıştım. Saçlarım yüzüme geliyordu ve kendimi çok kötü hissediyordum. Bu ani rüzgar beni sarhoş etmiş gibiydi. Zorlukla çantamdaki zarfı çıkardım ve etrafa bakmaya devam ettim. Baykuşlar yoktu. Belki de bu rüzgarda başka yerlerdeydiler. Büyük bir umutsuzlukla dudaklarımı büktüm ve saçlarımı düzelttim. Ardından ellerimi belime koyarak omuzlarımı dikleştirdim ve kendimi rüzgara karşı gelirmiş gibi bir yay gibi geriye büktüm. Tuhaf Güzel Kız Fainne olmayı seviyordum. Yalnızlık güzeldi. Arada birkaç arkadaşım vardı tabi. Huzursuzlukla burnumu kıvırdım. Kendimi çok kötü hissediyordum. Şimdi ne yapacaktım? Yapacağım her şey bitmiş, tükenmişti.

Artık hçkırıklarıma engel olamıyordum. Herkesle görüşmeyi keserek, sessizliğime bürünmüş bir kızdım. Ama ne yapmam gerekiyordu? Dikkat çekmek istemiyordum. Artık eski neşem yoktu. Tüm dostlarımı kaybetmiştim. Onları ortada bırakmıştım. Gözlerimden süzülen damla damla yaşlarla birlikte duvara yaslandım. Rüzgar saçlarımı karıştırmakla birlikte üşümemi de sağlıyordu. Huzursuzca inledim.

Not: Anlaşmalıdır.
Nathaniel D. Strain

Nathaniel D. Strain

Mücadele Tarafı : Babası ne kadar kötüyse o da o kadar iyi.
Sihirsel Soy : Muggle&Kofti
Evcil Hayvanı : Nate, Dalls.

İki Dost Empty
MesajKonu: Geri: İki Dost   İki Dost Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 12:28 pm

Uzun parmaklarımı cübbemin ceplerine tıkıştırdım. Etrafımda yer alan şeyler adımlarımın düzenli olarak yere çarpma sesi ve rüzgarın ağaçlar üzerinden geçerken oluşan hışırtıydı. Sessizliği dinlemeyi seviyordum. Beni her zaman rahatlatıyordu. Birden tüm bu sessizlik arasında hıçkırık sesleri duydum. Birkaç adım ötemdeki baykuşhaneden geliyordu. Bu ses tanıdık bir sesti. Sanki, Fainne'nin sesi gibiydi. Uzun bacaklarımı esnettim ve hızlı adımlarla merdivenlerden yukarı çıktım. Fainne söz konusu olduğu zamanlarda gerçekten çok hassas olabiliyordum. Çünkü biz onunla doğduğumuz andan beri hiç ayrılmamıştık neredeyse, geçen sene ben kendimi herkesten soyutlamaya başladığımda onu da gerçekten incitmiştim. Şimdilerde ise yaptığım bu hatayı düzeltmeye çabalıyordum. Fainne dışında gerçekten bir dostum yoktu. Düşüncelerden sıyrılarak baykuşhanenin kapısına ulaştığımda duvarın kenarına ilişmiş olarak bulduğum genç kız kalbimin paramparça olmasına neden olmuştu. Gerçekten de biz bir zamanlar ikiz gibiydik ve o ne zaman hüzünlense bende hüzünlenirdim. Hızla yanına giderek ellerinden tuttum. Başını hafifçe yukarı doğru kaldırarak masmavi gözleriyle bana bakmaya başladı.
''Ne oldu sana?''
Sorumun ardından buğulu okyanus mavisiyle beni süzdü. Ardından büyük bir çığlık eşliğinde kafasını göğsüme yasladı. Fainne her zaman güçlü bir kız olmuştu fakat bana sıkıca sarılmış olan Fainne sanki yüzündeki maskesinin arkasındaki asıl kişiydi. Onu ilk defa böyle görüyordum. Yaşadığım şoktan sıyrılıp parmaklarımla kollarını sıvazladım.
''Biliyorsun, bana anlatabilirsin. Ne olursa olsun seni her zaman dinlerim.''

İki Dost
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eski Bir Dost
» Eski Bir Dost..
» partner, dost.
» Dost Sitelerimiz
» Eski bir dost.