Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

S O N I A ~ Mons†er

+7
Louella Tania Eloise
Eva Jessica Moraena
Svana Bjorgsson
Aaron Everard Blaise
Jason Carrington
Adrien Clement Klein
Sonia Michelle Williams
11 posters
YazarMesaj
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
S O N I A ~ Mons†er Left_bar_bleue90/100S O N I A ~ Mons†er Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
S O N I A ~ Mons†er Left_bar_bleue0/0S O N I A ~ Mons†er Empty_bar_bleue  (0/0)

S O N I A ~ Mons†er Empty
MesajKonu: S O N I A ~ Mons†er   S O N I A ~ Mons†er Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 4:57 pm

S O N I A ~ Mons†er Anau
Ad & Soyad: Sonia Michelle Williams
Doğum Tarihi & Yeri: 11 Ağustos 1994 & İrlanda-Dublin
Burç: Aslan
Annesi & Babası: Stefani Joanne Williams & James Williams
Kökeni: Fransız-Yunan melezi. (Babası, Fransız; annesi, Yunan.)
Kan Grubu: 0 Rh (+)
Yetenek: Veela
Patronus: Vaşak
Lakap: Sasha, Lady GaGa, S.
Kan Saflığı: Safkan
Taraf: Karanlık
Meslek: Öğrenci
Okulu: Hogwarts Cadılık & Büyücülük Akademisi
Binası & Sınıfı: Slytherin & V. Sınıf
Bildiği Diller: Amerikan İngilizcesi, İngiliz İngilizcesi, Fransızca, İtalyanca, Yunanca, Rusça, Keltçe.

S O N I A ~ Mons†er Prof1wCharacteristics
" Aşırı, kışkırtıcı, zeki, kibirli, acımasız ve dikbaşlı... İşte karşınızda, Sonia! Her ayrıntısını anlatması güç, binlerce parçaya bölünmüş bir ruh. "

Aslında onu anlatması gerçekten zor bir iştir. Hayatınızda kendini bu kadar çok beğenen ve kibirli birini gördünüz mü? Cevabınız " Evet. " ise onu henüz hiç tanımadığınızı kabul etmek zorundasınız. Bunu Sonia'yı dışardan seyrettiğinizde bile farkedebilirsiniz. Etrafı, küçümsercesine süzen gözler, kendine güven dolu adımlar, havada bir burun, dik bir baş, küstah bir gülümseme ve binlerce dolar değerindeki kostüm ve aksesuarlar... Eğer bu görüntüyü Sonia'nın genel profili olarak kabul edersek, gerçek anlamda güldüğünü görmek çok zordur. Çünkü her tanıdığ kişiye fazla yaklaşmaz. Tanımadığı insanların yanında ise aynı bir heykele dönüşmeyi tercih eder.

Arkadaşları tarafından sıkça aranan, eğlenmeyi de bilen bir yapısı vardır. Onların yanındaki Sonia ile dışarıdaki Sonia, apayrıdır. Bu yüzden onu en yakından tanıyanları bile şaşırtmayı başarır. Sevdiklerinin yanında sürekli aşırı, çılgın ve eğlenen Sonia'nın, dışarıdaki bu gizemli tavırlarına ailesi bile tam bir yorum getiremez. Aslında sebebi çok basittir. Sonia, insanlara güvenmekte zorluk çeker ve arkadaş seçiminde çok fazla ayrıntıya ihtiyaç duyar. Buna neden olan şey de insanların, onun hakkındaki haberleri basına sızdırmasıdır. Bu yüzden dışarıda oldukça soğukkanlı ve sessiz kalmayı, önce insanları tüm ayrıntılarıyla tanımayı tercih eder. Onu izlerken, " Iyy... Soğuk nevale! " diye düşünmeniz işten bile değildir.

Arkadaşlığa aşktan daha çok inanır ve genelde sevgili edinmeden önce arkadaş edinmeyi tercih eder. Çünkü onun için aşk geçici, dostluk ise kalıcıdır. Yine de çıktığı erkeklere değer verir ama kenidisine fazla güvenmemeleri gerektiğini mutlaka söyler. Çünkü Sonia, tek bir erkeğe bağlı kalmak zorunda olmayacağını ve istediği bütün erkeklerle beraber olabileceğini düşünür. Bunu yapmak, onun için çok zor bir iş değildir. Kendisine karşı koyan erkekleri ikna etmek için Veela'lık yeteneğini kullanmak gibi hain bir davranışta bulunabilir. Gerisi, onun için kolaydır. Etkileyici bir koku, göz alıcı, gereğinden hadsiz elbiseler...

Fazlasıyla nankördür. Onu seven ve ona değer veren insanlara bile ihanet edebilir. En çirkin davranışlarından biri de belki de budur. Çünkü hayat, onun için başkalarının üzerinden oynanan bir oyun değil, kurallarını kendin koyup, yalnız kendin yıkabileceğin bir oyundur. İnsanların çoğu, onun böyle bir özelliği olduğunu tahmin bile edemeden ona aldanır. Sonia, bunu çok iyi bilir ve onları kullanır. Böylelikle başına açılan en büyük bir belada bile sıyrılacak ufak bir delik bulur.

Lükslerinden asla vazgeçmez. Onun yaşam stadartları, daima kaliteli ve yüksek olmalıdır. Teknoloji ise onun için bir yaşam tarzıdır ve yakından (çok yakından) izlemeyi sever. En vazgeçilmezi ise modadır. Alexander McQueen, Dolce&Gabbana, Gucci ve daha onlarcası... Kazandığı paranın çoğunu bu markalara ve şaşırtıcı sahne şovlarına yatırır. Bu, onun için daha çok bir hobi haline gelmiştir.

Dans ve müzik, onun hayatında yaşanması en güzel tutkudur. Aynı zamanda bu konu üzerinde fazlasıyla yaratıcıdır. Bir günde oturup dört şarkıyı söz ve müzik olarak bitirebilir. Bu yüzden müzik dünyasında hızlı ve sağlam bir yükşeliş yakalayabilmiştir. Yine de yakınları onun müzikle kafayı iyice bozduğunu ve bu kadar yaratıcı fikre sahip olmasının anormal bir hal olduğunu düşünerek, onun hakkında endişe ederler. Sonia'ya göre ise bu, Tanrı'nın ona bahşettiği çok büyük bir armağan ve şükredilesi bir ödüldür.

En son Sonia Michelle Williams tarafından Salı Ağus. 10, 2010 9:47 am tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
S O N I A ~ Mons†er Left_bar_bleue90/100S O N I A ~ Mons†er Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: S O N I A ~ Mons†er   S O N I A ~ Mons†er Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 5:03 pm

S O N I A ~ Mons†er ProfdgExternal Appearance
Tanrım! Erkekler, fazla çabalamayın. Sonia, zaten vücudunu sergilemekten çekinmeyen bir kızdır. Platin rengine yakın sarı saçlara sahiptir. Asıl saç rengi ise kumral ama o, hayatını bir sarışınmış gibi yaşar. Bunun nedenini ise " Şöhret olmadan önce çok farklıydım. Şimdi çok daha farklıyım. İnsanların hafızasında kumral bir sürt*k olarak değil, sarışın bir sürt*k olarak kalmayı tercih ederim. " diye açıklar. Saçlarını her gün farklı bir tarzda görebilirsiniz. Değişikliği sevdiği gibi farklılığı da seven biridir. İnsanlar ise bir kadının saçlarıyla bu kadar çok oynamasına ve ona inanılmaz şekiller vermesine şaşkındır. Evet, Sonia, tuhaf bir kız.

Koyu yeşil ve hapsedici bir etkiye sahip gözleri vardır. Erkeklerin bu gözlere bakıp Sonia'dan etkilenmesi işten bile değil. Çoğu bir şekilde onun ağına düşüyor. Aslında yörüngesine girdikleri andan itibaren hiç yapmadıkları şeyleri yaparak sapıtıyorlar. Sonia ise halinden elbette ki memnun. Kim ilgiden hoşlanmaz ki?

Vücudu... Erkeklerin onunla asıl ilgileniş amacı olmasına rağmen Sonia, bu durumdan şikayetçi değildir. Uzun ve şekilli bacaklara ve inanılmaz vücut hatlarına sahiptir. Boşuna aramayın, bir kusur bulamazsınız. Bundaki en büyük etken, özel yeteneği Veela'lığıdır. Değişime uğrarken ten rengi açılır ve saçları adeta beyazlar. Gözleri ise silik bir deniz yeşiline dönüşür. İşte o an, Sonia'yı bir daha bırakmak istemeyeceğiniz son andır. Düşünceleriniz paramparça olur ve kışkırtıcı dansını izlemekten kendinizi alamazsınız. Hey, durun durun.! Daha fazla anlatamayacağım.

loves
* Şarkı söylemek ve dans etmek
* Kitap okumak
* Piyano ve synthesizer çalmak
* Söz ve müzik yazmak
* Ünlü isimlerin partilerine katılmak
* İnternet ve telefonda uzunca kalmak
* Erkeklerle kışkırtıcı oyunlar oynamak
* Arkadaşlarıyla vakit geçirmek
* Gezmek
* Kostüm tasarlamak
* Alışverişe çıkmak
* Moda ve teknolojiyle yakından ilgilenmek
* Mayo-mayokini giymek
* Quidditch seyretmek

hates
* Her türlü küçük haşarat
* İğneler
* İhanet
* Yalan
* Düşmek
* Ciddiyetsizlik
* Yükseklik
* Yalnızlık
* Beklemek
* Ölüm
* Sebzelerin birçoğu
* Saçma sorular
* Melezler
* Sorguya çekilmek
* Hakkındaki kötü haberlerin basına sızması
* Aşağılanmak ve terslenmek
* Kuru gürültü
* Baskı
* Sevdiği insanların zarar görmesi
History
Sonia, 11 Ağustos 1994 yılı, perşembe günü, zengin bir ailenin tek kızı olarak dünyaya geldi. Kaliteli hayat standartlarına sahipti ve bunu çok iyi değerlendirdi. Dört yaşında dünyanın en zengin çocuklarının okuduğu, özel bir katolik okuluna yazıldı. İlk birkaç yılda iyi bir eğitim almasına rağmen ergenlik çağı hormanları yüzünden 13 yaşında bu okuldan ayrılmak zorunda kaldı. Sebebi; eteğini çok fazla yukarı çekip, gömleğinin düğmelerini çok açık bırakarak Rahibeleri sürekli çıldırtmasıydı. Sonia'nın ise asıl büyük hayali, dünyaca tanınan bir yıldız olmaktı. Bu yüzden henüz 13 yaşındayken gece klüplerinde çıkmaya başlayarak piyano ve synthesizerde kendini geliştirdi.

Yaklaşık bir yıl sonra ünlü bir plak şirketi tarafından keşfedilerek ilk albümünü çıkarma fırsatı buldu. Sahne ismini de " Lady GaGa " olarak değiştirdi ve albümü piyasaya sürdü. Öyle büyük bir başarı yakaladı ki üç tane daha plak şirketiyle daha anlaşma imzalayarak müzik tarihine geçti. Single'larıyla dünya rekorları kıran, çeşitli turne ve festivallere katılan Sonia, kısa bir süre sonra şöhret sevdası yüzünden ailesiyle kavga etti ve evini de terketmek zorunda kaldı. Kendi ayakları üzerinde duracak güce sahipti ve İrlanda'dan ayrılarak Amerika'nın New York şehrine yerleşti. Burada da adını büyük bir hızla yayıp, dünyaca tanınan bir Electro-Pop yıldızı şarkıcısı olduktan sonra müzikal kişiliğini de yanına alarak, Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Akademisine katılmaya karar verdi.
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: S O N I A ~ Mons†er   S O N I A ~ Mons†er Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 5:19 pm

S O N I A ~ Mons†er Tellthetruth S O N I A ~ Mons†er Disturbmenow S O N I A ~ Mons†er Youdonthavetolikeme S O N I A ~ Mons†er Gagabears
S O N I A ~ Mons†er Gagaeye S O N I A ~ Mons†er Gagaforvmagazine S O N I A ~ Mons†er Gagalookworried S O N I A ~ Mons†er Gagawatchin
S O N I A ~ Mons†er Ifyoulikeme S O N I A ~ Mons†er Imsointeresting S O N I A ~ Mons†er Lgagaglasses S O N I A ~ Mons†er Prettylady
S O N I A ~ Mons†er Radiogaga S O N I A ~ Mons†er Showhimwhatigot S O N I A ~ Mons†er Silverxb S O N I A ~ Mons†er Sleepgaga
S O N I A ~ Mons†er Tiredladygaga S O N I A ~ Mons†er Witchw S O N I A ~ Mons†er Youaintgonnastopme
Eklenmek İçin;

Ad & Soyad:
Karakterim Hakkında Düşündükleriniz:
Olumlu & Olumsuz & Nötr:
Kurgu (Kurguyu bana bırakmayın!):
Icon (Birbiriyle uyumlu olan 2 tane):

Lejant

S O N I A ~ Mons†er C9253390
Adrien... Okula ilk geldiğin anda senden hoşlanıyordum, ne yalan söyleyeyim. Ama ilk adımı ilk olarak ben atmayı hiç istemedim. Daha sonra tanıştığımızda ise gerçekten inanılmaz bir kişiliğin olduğunu farkettim. Evet, senin gibi biri benimle sevgili olmak için değil, arkadaş olmak için yaratılmıştı. Senin yanında kendimi hep rahat hissettim. En kötü anlarımızda birbirimizin yanındaydık. Teuthras'ın en yakın arkadaşı olduğunu gördüğümde ise çok daha fazla sevindim. O da ortak noktalarımızdan birine dönüşmüştü. Biliyorsun, hep birbirimize takıldığımız zaman sen; " Beni bırakıp gidemeyeceğini biliyordum. " der, ben de " Evet, hiç beni bırakma. " derdim ya, beni gerçekten hiç bırakma... /:
S O N I A ~ Mons†er 20
Teuthras... Daha tanıştığımız ilk gün kompartımanda öpüştüğümüz anda geçici duygularının kurbanı olduğunu anlamıştım. Bu ilişkinin kısa süreceğini tahmin edebiliyordum. Şöhretim ve sahip olduğum servet yüzünden kendimi kaybettiğimi bahane ederek kaçtın. Umrumda bile değil. Batan gemiyi ilk önce fareler terkederdi. (Sen ne kadar korkak bir sıçan olsan da...) Benim için bir çanta gibiydin. Bir kez kullandım ve bir daha yüzüne bile bakmayacağım. Yine de ucuz kurtulduğumu düşünüyorum. Senin gibi yapılı gövdesinin altında korkak bir kız çocuğu yatan, kendine güveni olmayan biriyle kısa sürede ayrıldım. Aksi takdirde basında çok fazla yazılıp çizilecektim. Senin de bunun farkına varıp tüydüğün gerçekten yerinde oldu. Bundan sonra karşıma çıkma!
S O N I A ~ Mons†er Ogmp85Hermes... Yakışıklı dostum benim. Bir arkadaştan çok, yakın bir akrabam, belki de bir kuzenim gibisin. Ben, kuzenlerimi çok severim ve benim için senin onlardan aşağı kalır hiçbir yanın yok. Sana benim malikanemde kalmayı teklif ettiğim zaman kabul ettiğinde o kadar çok sevinmiştim ki... Okulun içi yanı sıra dışında da seninle beraber olmak, bana büyük keyif veriyor doğrusu. Ne bileyim, uyandığım zaman aşağı indiğimde kahvaltı masasında seni görmek ve sabah telaşıyla muhabbet etmek çok zevkli. Ara sıra seni konserlerime davet ettiğim zaman binlerce kişinin arasında seni farkettiğimde daha büyük bir şevkle dansedesim ve şarkı söyleyesim geliyor. Sürekli çevremde ol. Buna ihtiyacım var. (;
S O N I A ~ Mons†er 097
Alysess... Ahh, Aaron gibi bir çocukla çıktığın için çok şanslı bir kızsın doğrusu. Yine de ona yakıştığını hiç zannetmiyorum. Çevrene bir bak, etrafta bu kadar güzel kızlar varken seninle çıkması normal mi? Ah, tabii. Belki de sen kendini güzel zannediyorsun. Yazık... Aaron'a sahip çıkmanı öneririm. Zira benim okuldaki tek Veela olduğumu bilmeyen hiçkimse yok. Eh, ben de Aaron gibi hoş bir çocukla ilgilenmemezlik edemem. Benim doğamda var bu. Ve istediğin anda, tek bir hareketimle Aaron'u peşimde koşturabilirim. Çekici sevgilinin sana bağlı kalacağını düşünmekle büyük bir aptallık yapıyorsun. Çünkü bağlı kalmayacak. Umarım onunla beni pek müsait olmadığımız bir anda basarsın. Olacakları çok merak ediyorum. Aşk hikayeniz, pek mutlu bir olayla sona ermeyecek, sanırım. ^^,
S O N I A ~ Mons†er Selena17
Eva... 3. sınıf olduğun için seninle pek samimi olmak istemiyorum. Sonuçta ne kadar fazla çocukla uğraşırsan, başına o kadar çok dert açarsın ve şu anda kimsenin peşini kovalayacak halim yok. Biliyorsun, ben çok meşgul bir süperstarım. Etrafımda binlerce insan ve hangisi sahte, hangisi gerçek, bunu öğrenmek için çok büyük bir çaba sarfediyorum. Evet, biliyorum. Bir oyuncak bebek kadar şeker görünüyorsun ama çevremde dediğim gibi sana benzeyen binlerce insan var. Yine de beni uzaktan izlediğini farkedebiliyorum. Davranışlarımı analiz etmeye çalışıyormuşsun gibi. Olsun. Seninle şimdilik hiçbir problemim yok. Başıma iş açmadığın sürece etrafımda beni izleyebilirsin. O zamana kadar pek bir şikayetim olmayacak.
S O N I A ~ Mons†er Camilla-camilla-belle-5343822-100-100
Tania... Tanrım, iğrenç bir melez olduğunu öğrendiğimden beri senden nefret ediyorum. Hem Hufflepuff'lı olmak, hem de melez olmak, gerçekten korkunç bir duygu olmalı. Ne şans?! Daha kötüsüne daha önce rastlamamıştım herhalde. Yine de neden bu bildiklerimi insanlarla paylaşmıyorum, bilmiyorum. Bir şeyler beni bundan alıkoyuyor gibi. Hayır, asla korktuğumdan değil. Belki de beni burnu havada, şımarık bir kız gibi gördüğün için bunu söylemenin ve etkili bir intikam almanın uygun zamanını bekliyorum. Ama inan tatlım; o zaman geldiğinde gerçekten nefes alıp verebildiğine şükredeceksin. Kötü olan, bir daha insan içine çıkamayacak olman. Bu yüzden benimle olan ilişkilerinde ılımlı davranmanı öneririm.
S O N I A ~ Mons†er Amanda-3-amanda-bynes-9151374-100-100
Candy... Tanrım, senin ne kadar aptalca bir ismin var böyle! Bence şekerden çok koca bir aptala benziyorsun. Eline bonibon versem sevinçten havalara uçabilecek kadar şapşal bir görüntün var. Komiksin. Ben ve arkadaşlarım seninle dalga geçerken çok fazla eğleniyoruz doğrusu. Hareketlerin, surat mimiklerin ve sakarlıkların bizi yerden yere atıyor. Bu okulda bizim gibi insanlar olduğu sürece çok fazla barınamayacaksın, diye düşünüyorum. Ne dersin? Bizimle uğraşabilecek kadar cesaretli misin? Bana sorarsan elbette cesaret senin göbek adın(!). Ama o cesaretinle sakın yoluma çıkmaya kalkışma. Aksi takdirde cesur, şirin bir kız yerine ağzı burnu dağıtılmış, korkan bir kız olursun. Yoo... Tehdit değil. Sadece bir uyarı. ^^,
S O N I A ~ Mons†er HunterP17

Thédore... Ciddi olamazsın! Seni daha önce okulda görmüş müydüm? Hiç sanmıyorum. Zira böyle çekici bir vücudu ve melek heykellerinden oyulmuşcasına etkileyici bir yüzü daha önce görseydim hatırlardım. Evet, beni gerçekten kışkırtıyorsun. Ne yazık ki senin gibilerinin her zaman bir kız arkadaşı oluyor. Söyler misin? Ben bir Veela'yım. Neden birçoğunuz benimle yatmak isterken yanıma bile yaklaşmıyor. Şöhretimden ya da servetimden mi korkuyorsunuz? Ya da okulda sahip olduğum garip ama etkileyici populariteden?... Ah, bu hiç hoş değil. Yine de seninle arkadaş olarak kalmaya çalışacağım. Zira arkadaşlarımın sevgilileriyle yatmak gibi kötü bir huyum yok.

En son Sonia Michelle Williams tarafından Salı Ağus. 10, 2010 10:07 am tarihinde değiştirildi, toplamda 15 kere değiştirildi
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: S O N I A ~ Mons†er   S O N I A ~ Mons†er Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 5:20 pm

Lejant
Adrien Clement Klein
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Adrien Clement Klein

Doğum tarihi : 07/03/94
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
S O N I A ~ Mons†er Left_bar_bleue100/100S O N I A ~ Mons†er Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: S O N I A ~ Mons†er   S O N I A ~ Mons†er Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 6:21 pm

S O N I A ~ Mons†er Ab57abfdS O N I A ~ Mons†er C9253390

Adrien Clement Klein

Aslında kurgu belli. Karakterimle çok iyi dostsunuz. Seni olduğundan farklı biri olarak görüyor falan .)
Jason Carrington

Jason Carrington

Doğum tarihi : 08/05/94
Mücadele Tarafı : Karanlık
Sihirsel Soy : Melez

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
S O N I A ~ Mons†er Left_bar_bleue100/100S O N I A ~ Mons†er Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: S O N I A ~ Mons†er   S O N I A ~ Mons†er Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 6:42 pm

S O N I A ~ Mons†er Ce S O N I A ~ Mons†er Chris2 S O N I A ~ Mons†er If4jtx S O N I A ~ Mons†er Chris1-4 S O N I A ~ Mons†er Chris2-4
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: S O N I A ~ Mons†er   S O N I A ~ Mons†er Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 10:55 am

Eklendiniz. <3
Aaron Everard Blaise
Büyüceşura Başhâkimi
Büyüceşura Başhâkimi
Aaron Everard Blaise

Doğum tarihi : 16/01/95
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Alerjisi var.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
S O N I A ~ Mons†er Left_bar_bleue98/100S O N I A ~ Mons†er Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: S O N I A ~ Mons†er   S O N I A ~ Mons†er Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 12:35 pm

Hermes'le geldim. Dosttu bi ara xD
Svana Bjorgsson

Svana Bjorgsson

MesajKonu: Geri: S O N I A ~ Mons†er   S O N I A ~ Mons†er Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 2:50 pm

S O N I A ~ Mons†er 097
Sevgilime asıldığından dolayı senden hoşlanmıyorum. Sen de benden. Her gördüğümüz yerde birbirimize nefret dolu bakışlar atıyoruz. Ayrıca ben senin kaşlarını yolmak istiyorum S O N I A ~ Mons†er 273164 öptüm, xoxo.
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: S O N I A ~ Mons†er   S O N I A ~ Mons†er Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 3:17 pm

Sonia Michelle Williams demiş ki:
Eklendiniz. <3
Eva Jessica Moraena

Eva Jessica Moraena

Doğum tarihi : 05/06/96
Mücadele Tarafı : DarkSide''
Sihirsel Soy : PureBlood
Evcil Hayvanı : lakabı bana takmaya cesaret edebilcek msiin cnm?

MesajKonu: Geri: S O N I A ~ Mons†er   S O N I A ~ Mons†er Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 3:58 pm

Benimle samimi değilsin. Aykırı tavırların ilgimi çekiyor ama niyeyse aşırı olduğunu sen de farkındasın diye düşünüyorum. Her zaman bir cevabın var... Benim gibi. Takıldığım tek konuysa; sen bir süperstarsın. Hem de bir büyücü. Bir insanda nasıl bu kadar şans bir arada olabilir? Seninle bir alıp veremediğim yok. Harika bir Slytherin'sin.
S O N I A ~ Mons†er Selena16 S O N I A ~ Mons†er Selena17

S O N I A ~ Mons†er Sg1fS O N I A ~ Mons†er Sg2S O N I A ~ Mons†er Sg3S O N I A ~ Mons†er Sg7
Jason Carrington

Jason Carrington

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: S O N I A ~ Mons†er   S O N I A ~ Mons†er Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 7:15 pm

S O N I A ~ Mons†er 64-3S O N I A ~ Mons†er 66-1S O N I A ~ Mons†er 74-2S O N I A ~ Mons†er 69-2S O N I A ~ Mons†er 78-2

İcon ve İsim Değişimi

En son Jason Carrington tarafından C.tesi Haz. 26, 2010 11:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Louella Tania Eloise

Louella Tania Eloise

Doğum tarihi : 25/03/96
Mücadele Tarafı : Karanlığa meyilli
Evcil Hayvanı : Zeyna

MesajKonu: Geri: S O N I A ~ Mons†er   S O N I A ~ Mons†er Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 8:30 pm

Sen benim melez olduğumu bilen nadir kişilerdensin bu yüzden benden nefret ediyorsun *-*
Tania seni burnu kaf dağında olan büyümemiş şımarık bir kız gibi görüyor

S O N I A ~ Mons†er Camilla-camilla-belle-5343822-100-100 S O N I A ~ Mons†er Camilla-camilla-belle-5343821-100-100
Jason Carrington

Jason Carrington

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: S O N I A ~ Mons†er   S O N I A ~ Mons†er Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 12:58 pm

S O N I A ~ Mons†er 23S O N I A ~ Mons†er 20S O N I A ~ Mons†er 17S O N I A ~ Mons†er 12S O N I A ~ Mons†er 09

# Ünlü Değişimi.
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: S O N I A ~ Mons†er   S O N I A ~ Mons†er Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 5:27 pm

Halledildi. ^^,
Candy Roxy Lovely

Candy Roxy Lovely

Doğum tarihi : 03/02/94
Mücadele Tarafı : Aydınlık.
Evcil Hayvanı : CC

MesajKonu: Geri: S O N I A ~ Mons†er   S O N I A ~ Mons†er Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 5:30 pm

S O N I A ~ Mons†er Amanda-3-amanda-bynes-9151379-100-100 S O N I A ~ Mons†er Amanda-3-amanda-bynes-9151374-100-100 S O N I A ~ Mons†er Amanda-3-amanda-bynes-9151283-100-100

Nereye ekleyeceğini biliyorsun ^^
Théodore Renard

Théodore Renard

Mücadele Tarafı : Bardak.
Sihirsel Soy : Ela - Sıla melezi.
Evcil Hayvanı : Lakapları sevmez.

MesajKonu: Geri: S O N I A ~ Mons†er   S O N I A ~ Mons†er Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 2:33 pm

S O N I A ~ Mons†er HunterP16 S O N I A ~ Mons†er HunterP17
Arkadaş.
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: S O N I A ~ Mons†er   S O N I A ~ Mons†er Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 10:07 am

Eklendiniz. S O N I A ~ Mons†er 874940
Mischa Ivanchev
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Mischa Ivanchev

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: S O N I A ~ Mons†er   S O N I A ~ Mons†er Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 10:51 am

S O N I A ~ Mons†er 8784485
Şimdii, Sonia fevkalade bir şekilde havalı olduğu için Mischa, Sonia'ya yaklaşmıyordur. Ama Mischa her ne kadar tanınmaktan nefret etsede tanınan bir kız. Sonia'da onu tanıyordur, sessiz olduğu için hakkında bir şey bilmiyordur ama dedikodu falan duymuştur Mischa hakkında. Öyle işte yaa. ofsghdg. Very Happy
Lorraine Pelletier
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lorraine Pelletier

Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Evcil Hayvanı : Hayvanlardan haz etmiyor.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
S O N I A ~ Mons†er Left_bar_bleue30/60S O N I A ~ Mons†er Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: S O N I A ~ Mons†er   S O N I A ~ Mons†er Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 6:51 pm

S O N I A ~ Mons†er Taylor-taylor-momsen-2604018-100-100
İkisi de birbirlerinin isimlerini biliyorlar, ancak daha önce hiç doğru düzgün konuşmamışlar. Aurelia zaman zaman Sonia'nın davranışlarını aşırı abartılı buluyor, öyle.

S O N I A ~ Mons†er
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» S O N I A ~ Mons†er
» †he fame mons†er