Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon

+7
Nadja Dwight
Bryana Voyager
Damién Guîllermo
Caindale Bones
Mischa Ivanchev
Steve D.Strong
Jason Allaire
11 posters
YazarMesaj
Jason Allaire

Jason Allaire

Doğum tarihi : 27/05/95
Mücadele Tarafı : Penisi.
Sihirsel Soy : Safkan.

Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Empty
MesajKonu: Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon   Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 1:24 am

Hava, oldukça soğuk. Güneş, bulutların arkasına saklanmış, bütün ışıklarını yeryüzünden çekmiş durumda. Karabulutlar, oldukça kasvetli bir hava bırakıyor etrafta. Takım oyuncuları, sahadaki yerlerini alıyorlar. Uçuş profesörünün kısa konuşmasından sonra, takım kaptanları el sıkışıyor. Ve bütün herkesi hareketlendiren düdük sesi sahada yayılmaya başlıyor.

''Maç başlasın!''

Ravenclaw:
*Kaptan: London Quixie
Arayıcı: Nadja Dwight
Kovalayıcı: Ardelia Lethaeus
Kovalayıcı: Bridget Quixie
Kovalayıcı: Donia C. Aufray
Tutucu: London Quixie
Vurucu: Genevieve Marque
Vurucu: Phebe Marielle Starbucks

Hufflepuff:
*Kaptan: Steve D. Strong
Arayıcı: Caindale Bones
Kovalayıcı: Rosepery De Querin
Kovalayıcı: Steve D. Strong
Kovalayıcı: Damién Guîllermo
Tutucu: Bryana Voyager
Vurucu: Heath Aaron Hemingway
Vurucu: Josephine Pysean

En son Jason Allaire tarafından C.tesi Şub. 13, 2010 10:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Steve D.Strong

Mücadele Tarafı : O an kim haklı geliyorsa ondan...
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Rascal (Sözlüğü aç bak bakalım,ne demekmiş...)

MesajKonu: Geri: Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon   Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 1:32 am

Kara bulutlara baktıkça aralarından geçip gitme isteği uyanıyor içimde. Oyunu bırakıp sadece bulutlar içinde mi gezinsem? Kendime saçmalamayı kesmeyi emredip maça odaklanıyorum. Son malubiyetin acısı hala içimde. Düdük çalıyor ve her zamanki gibi takımın oyuncuları at sinekleri gibi havalanıyor.
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/steve-dean-marti
Mischa Ivanchev
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Mischa Ivanchev

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Left_bar_bleue90/100Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Left_bar_bleue0/0Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon   Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 1:33 am

Evet. Maç başlıyor. Kaptanlar el sıkışıyor ve tüm takım yerlerini alıyor. Düdükle beraber tüm süpürgeler havlanıyor. Genevieve diğer takımdaki kişilerin kafasını patlatması için Bludger'ı aramaya koyulur. Ah. İşte lanet top orada. Genevieve sopasıyla Rsepery'e doğru Bludger'a vuruyor.
Caindale Bones

Caindale Bones

Mücadele Tarafı : Bacakları.

MesajKonu: Geri: Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon   Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 1:36 am

Takım kaptanının cesaretlendirici konuşmasının ardından hızla sahaya çıkıyoruz. Sahadaki yerimizi aldığımızda kaptanlar el sıkışıyor ve düdükle beraber havalanıyoruz. Altın topu yakalamalıyım.
Damién Guîllermo

Damién Guîllermo

MesajKonu: Geri: Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon   Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 1:38 am

Heath. Hadi ama bu maçta dikkatimin dağılmasını sağlama. Dikkatimin dağılıp, dağılmamasını umursamayarak onun yanağına küçük bir şans öpücüğü konduruyorum. Seni seviyorum. Saha çıktığımızda yerimizi alıyoruz ve düdükle beraber havalanıyoruz. O kırmızı topu yakalamalıyım.
Bryana Voyager

Bryana Voyager

Doğum tarihi : 05/06/94
Mücadele Tarafı : doğru taraf :P aydınlık xD
Sihirsel Soy : melez
Evcil Hayvanı : Kuduruk Maymun :P xD

MesajKonu: Geri: Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon   Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 1:41 am

Soğuk hava bedenimi etkilemesin diye formamın altına giydiklerim beni yeterince koruyor. Havanın karamsarlığına bakıp içimden Londra'yı andım. Oyuncular yerlerini aldı, kaptanlar el sıkıştı ve düdük çaldı. Öteki malubiyet dahil içimde hiçbir his oluşmadı ama bu maç bizim için önemliydi. Yerimi aldığımda gözüm kırmızı topta, bütün konsantrasyonumu onun üzerine odakladım.
Nadja Dwight

Nadja Dwight

MesajKonu: Geri: Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon   Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 1:42 am

Altın top. Sahaya çıkarken aklımda olan tek şey bu. Ona odaklandım. Havanın kasvetli olması, benim dikkatimi etkilemiyor. Zira oldukça üzücü olurdu. Düdükle beraber havalanırken, onu yakalayacağımı bilerek hareket ediyordum.
Bridget Quixie

Bridget Quixie

Doğum tarihi : 25/04/60

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Left_bar_bleue0/0Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Empty_bar_bleue  (0/0)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon   Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 1:46 am

Hava büyük siyah bulutlarla kaplı ve soğuktu. Karabulutla gökyüzünü sarmış sahaya ışık vurmasını engelliyordu. Karşı takımlar sağadaki yerlerini geçmek için haraketlendi. Oyuncular yererlerine geçtiğinde yankılanan düdük sesi duyuldu. Maç soğuk terler akıtan oyuncuların heyecanlarıyla başlamıştı.
Charles Miller
Falmouth Şahinleri
Falmouth Şahinleri
Charles Miller

Mücadele Tarafı : kuyruğu.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Left_bar_bleue100/100Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon   Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 1:48 am

Böyle havaları oldum olası severim zaten. Ancak bu gün farklı birşey var. Geleceğe umutla bakıyorum. Elimizden gelenin en iyisini yaparsak, kazanacağımızdan eminim. Sahaya çıkıp el sıkıştıktan sonra, o düdük sesiyle havalanıyorum.
Ardelia Lethaeus

Ardelia Lethaeus

Doğum tarihi : 26/04/95
Mücadele Tarafı : otherside.

MesajKonu: Geri: Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon   Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 2:04 am

Güneşin yüzünü göstermediği bir gün olmasına rağmen enerjim tam. El sıkışmaların ardından hızla havalanıyorum. Yüzüme vuran rüzgara aldırmıyor ve dikkatimi maça veriyorum. İlk maç, ilk engel. Top ilk benim olmalı!
Björk Hjörtursdóttir
Kütüphane Görevlisi
Kütüphane Görevlisi
Björk Hjörtursdóttir

Sihirsel Soy : Bulanık.

MesajKonu: Geri: Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon   Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 9:02 pm

Hava gayet soğuk. Soğuktan pek hoşlanmıyorum ama idare etmeye çalışacağım. Gözüm Steve'de. Ona aşığım ben. Dikkatim kesinlikle dağılacak. Elmde değil zaten. İdare edebileceğim kadar idare edeceğim artık. Süpürgemi elime aldım ve sahaya ilerliyorum. Steve'e bakacağım derken düşecek gibi oldum. Ayağım süpürgeye takıldı. İyiki Steve görmedi rezil olmak istemezdim. Süpürgeme bindim ve havalnıyorum. Hadi artık maç başlasın!
Jason Allaire

Jason Allaire

Doğum tarihi : 27/05/95
Mücadele Tarafı : Penisi.

MesajKonu: Geri: Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon   Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 5:27 pm

Vurucular:

*Genevieve Marque [13], Josephine Pysean [6], Phebe Marielle Starbucks [20], Heath Aaron Hemingway 10]

- Diğerleri etraflarına bakınıp dikkatini dağıtırken Phebe, Bludger’ı görüyor. Hızla yaklaşıyor. Evet, maçtaki en iyi hamle.

Kovalayıcılar:

* Damién Guîllermo [5], Bridget Quixie [7], Donia C. Aufray [12], Ardelia Lethaeus [12], Steve D. Strong [11],Rosepery De Querin [9]

- Diğer maçların aksine bu maçta hiçbir kovalayıcı topa dokunamıyor. Kırmızı top, hızla toprak zemine düşmeye başlıyor.

Arayıcılar:

* Nadja Dwight [18], Caindale Bones [13]

- İki takımın arayıcıları da oldukça hırslı fakat Nadja, anlık bir duraksamayla topu görüyor ve ardından yakalıyor. Maçın kaderini belirlemiş oluyor.

Sonuç:

Ravenclaw: 150
Hufflepuff: 0

Kazanan, Ravenclaw!

Ravenclaw - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Slytherin - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon
» Gryffindor - Hufflepuff Quidditch Maçı ~ II. Sezon
» Ravenclaw - Gryffindor Quidditch Maçı ~ II. Sezon
» Slytherin - Ravenclaw Quidditch Maçı ~ II. Sezon