Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Melanie.

+14
Iris Rose Davis
Darja Iordache
Johanna Quenti
Judy Kespéan
Adelaide Mondierre
Nathan Staël
Leitha Brown
Sonia Michelle Williams
Peter F. D'Nile
Ian B. Widmore
Ivan Miroslav
Anneliese Jurcksen
Eólan Nicholson
Lillian Beaumont
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Nathan Staël

Nathan Staël

Mücadele Tarafı : Kar Taneleri
Sihirsel Soy : De Race

Melanie. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Melanie.   Melanie. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 06, 2009 4:08 pm

Melanie. - Sayfa 2 63045796Melanie. - Sayfa 2 78946258Melanie. - Sayfa 2 66854975

Kurguyu biliyorsun. ^^
Adelaide Mondierre

Adelaide Mondierre

Doğum tarihi : 03/06/96
Mücadele Tarafı : Uğraşmıyor.
Sihirsel Soy : Ela - Gökçe melezi.
Evcil Hayvanı : Adel.

Melanie. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Melanie.   Melanie. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 06, 2009 5:55 pm

Melanie. - Sayfa 2 Ohpaintbrush_set27-009 Melanie. - Sayfa 2 Ohpaintbrush_set27-010 Melanie. - Sayfa 2 Ohpaintbrush_set27-011 Melanie. - Sayfa 2 Ohpaintbrush_set27-012
Ekle beni. Razz
Lillian Beaumont
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lillian Beaumont

Mücadele Tarafı : Diğeri.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Melanie. - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Melanie. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Melanie. - Sayfa 2 Left_bar_bleue30/60Melanie. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (30/60)

Melanie. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Melanie.   Melanie. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 06, 2009 6:30 pm

Ekledim. Zzz.
Judy Kespéan

Judy Kespéan

Doğum tarihi : 08/05/97
Mücadele Tarafı : Karanlık
Sihirsel Soy : Safkanımsı
Evcil Hayvanı : Jud,Dy vs.

Melanie. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Melanie.   Melanie. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 06, 2009 6:38 pm

İyi bir yerler olabilir... takıl kafana göre.

Melanie. - Sayfa 2 Jr16 Melanie. - Sayfa 2 Jr8 Melanie. - Sayfa 2 Jr2
Lillian Beaumont
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lillian Beaumont

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Melanie. - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Melanie. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Melanie. - Sayfa 2 Left_bar_bleue30/60Melanie. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (30/60)

Melanie. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Melanie.   Melanie. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 06, 2009 7:10 pm

Ekledim.
Johanna Quenti

Johanna Quenti

Mücadele Tarafı : Tarafsız
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Anna

Melanie. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Melanie.   Melanie. - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 11:30 am

Melanie. - Sayfa 2 Krystal_Meyers_007 Melanie. - Sayfa 2 Krystal_Meyers_011 Melanie. - Sayfa 2 Krystal_Meyers_008

İyi bir yerler olabilir.
Darja Iordache

Darja Iordache

Doğum tarihi : 12/01/92
Mücadele Tarafı : Jesus Christ superstar.
Sihirsel Soy : Anne tarafından kronolojik olarak safkan-kofti-cadı, baba tarafındansa sihirsel soysuz.

Melanie. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Melanie.   Melanie. - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 1:07 pm

Melanie. - Sayfa 2 Roxane11Melanie. - Sayfa 2 Roxane7Melanie. - Sayfa 2 Roxane6Melanie. - Sayfa 2 Roxane12

Şu şekilde bir iade-i ziyaret yapabilirim.
Eski, yamalı ve kötü kokan şapkanın beni yerleştirdiği binanın Ortak Salon’una inme zamanıydı. Kimse ilgimi çekemiyordu. Birbirine benzeyen yüzler, yaşıtlarımın o şeytani ve küçük suratları. Sonunda bakmamaya karar verdim. Sosyalleşmeyi gerektiren yatakhaneye girdiğimde artık etrafa karşı –zaten zayıf olan- ilgimi yitirdiğimi anımsıyorum. Odayı paylaşmak zorunda olduğum üç kişinin farkında bile değildim, boş boş konuşuyorlardı. Dört direkli yatağa oturup dokuz asırlık, Latince İncil’i alışkanlık gereği kurcalamaya başladığım sırada yanımda açık sarı saçların ve ilgili bakışlarınla belirmiştin. Kendimi tanıtma gereği duymamamdan ötürü, merak ya da başka bir şeyle konuşmak istiyordun. Ufak bir tanışma yaşadık ve o günden ihtibaren bakışların üzerimde hissettiğim hava bulutu gibi oldu. Tek gözlemcim değildin fakat tek sayılabilecek derecede sakin bir gözlemciydin. Sonra diyaloglar geldi. Şaşırmaya müsait olmayan yapım ve mübalağaya olan uzaklığım sebebiyle bir çeşit güven geliştirdim sende. Bunu hissediyorum. Bana anlattıkların, insanların benim ağzımdan asla öğrenemeyecekleri şeylerdi. Başkalarıyla kendim hakkında bile konuşmayı sevmezken, ikinci şahıslar hakkında konuşmaya hiç yanaşmayacağımı biliyor olmalıydın. Bense sustum. Transilvanya, Anton, atalarım ve minik vücuduma sığan sapkınlıklarım hakkında hiçbir şey bilmedin, belki de bu sebepten yanında rahattım. Seni başımdan atmak adına hamleler yapmama gerek olmuyor çünkü başarılı biçimde verebileceğim tepkileri kestirebiliyorsun. Belki de hoşuma giden budur.
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/darja-iordache-t
Lillian Beaumont
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lillian Beaumont

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Melanie. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Melanie.   Melanie. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 4:44 pm

Ekledim. Ama Dilara kurgu olursa sevinirim. Çünkü beynim durdu.
Misafir
Misafir

Melanie. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Melanie.   Melanie. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 5:15 pm

İcon değişimi bebik.

Melanie. - Sayfa 2 Th_gwicons-2-16Melanie. - Sayfa 2 Th_gwicons-2-8Melanie. - Sayfa 2 Th_gwicons-2-13
Iris Rose Davis

Iris Rose Davis

Doğum tarihi : 30/05/95

Melanie. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Melanie.   Melanie. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 8:28 pm

Melanie. - Sayfa 2 Lara1*Melanie. - Sayfa 2 Lara2*Melanie. - Sayfa 2 Lara3
Melanie. - Sayfa 2 Lara4*Melanie. - Sayfa 2 Lara5*Melanie. - Sayfa 2 Lara6
Melanie. - Sayfa 2 Lara10*Melanie. - Sayfa 2 Lara11*Melanie. - Sayfa 2 Lara12
Melanie. - Sayfa 2 Lara13*Melanie. - Sayfa 2 Lara14*Melanie. - Sayfa 2 Lara15
Melanie. - Sayfa 2 Lara16*Melanie. - Sayfa 2 Lara17*Melanie. - Sayfa 2 Lara18
Melanie. - Sayfa 2 Lara19*Melanie. - Sayfa 2 Lara20*Melanie. - Sayfa 2 Lara21

Arada sırada Olivia'yı kontrol amaçlı geliyorum Hogwarts'a. Sırf O'na bir şey olmadığını görmek için. O'nu da kaybetmediğimi kendi gözlerimel görüp, en azından bir kez ciğerimi rahat alınan bir nefesle doldurmak için... Bakanlıkta çalışmanın da yararları oluyor tabii. Neyse. Yine bir Hogwarts ziyaretimde, zindanlara inen merdivenlerin başında beklerken, Slytherin cübbesi üzerinde dalgalanan bir kız belirdi karşımda. Ukala bakışları üzerimde gezinirken, ben de onu dikkatle süzüyordum. Ağzından dökülen sözlerle, gözlerimi yüzüne diktim. Haddini bilmeden, orada ne işim olduğunu soruyordu. Bakışları, mimikleri ve sözleri öylesine Salazar'a yakışıyordu ki, kaşlarım etkilendiğimi belirtircesine havaya kalktı. Adını sordum onun sorularını es geçerek. Büyük bir tereddütün ardından verilen şaşkın cevap, dünyayı durdurdu benim için. Melanie... Kardeşim olsa bu kadar sevemeyeceğim en yakınımın adaşaıydı bu kız. O an, bu genç bayana karşı büyük bir sevgi duyumsadım. O hala bana duymadığım şeyler söylerken, bakışlarım uzaklara daldı. O an gelen Olivia, çeiştirerek uzaklaştırdı beni. Sinirlendiğimi sanmıştı ama duygularımı bilemezdi. Hayatımın en müthiş ve hüzünlü günüydü. Bu genç bayanla tekrar görüşmeyi fazlasıyla arzuluyorum.

Attım kafadan sen kendine göre ayarlarsın canım (:
Misafir
Misafir

Melanie. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Melanie.   Melanie. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 9:48 pm

- Anne tarafından bir kuzen arıyorum ilk önce. Tabiki tarafı, binası, soyadı
önemli değil. Benim yaşıtım veya benden bir-iki yaş büyük olabilir. Büyükannemin yanındayken sık sık büyükannemlerde konaklamaya gelecek ve beni yalnız bırakmayacak. Birbirimiz için kardeşten öte olacağız.

Sen ailesiz kaldın, bense ailesiz bırakıldım kuzenciğim. Mantıkta aynıyız aslında, ikiz bile olsaymışız eminim birbirimize çok uyarmışız. Tek gariplik benim sana nazaran daha enerjik, konuşkan ve adalete inanan biri olmam. Tabiki bunlar sadece başkalarına karşı geçerli, biz bize büyükannemin malikanesinde olduğumuzda pekalada kendimiz olup çılgınca eğlenebiliyoruz. Senin insanlara, bezen sana zarar vermemiş olanlara da sözsel acı çektirmene dayanamıyorum. Ah şu Nemesis damarım! Ama biz veelayız, kızdığında yaptığın hiçbirşeyden sorumlu değilsin kuzen. Seninle birlikte tek yapamadığımız şey insanlara nedensizce acı vermek işte. Ama sen benim ailemsin, seni nasıl sorgulayabilirim? Kalbimin en temiz köşesinde muhafaza ediyorum seni.
Spoiler:
Misafir
Misafir

Melanie. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Melanie.   Melanie. - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 15, 2009 7:52 pm

Edit.

En son Aurelia Crhyseis tarafından Cuma Kas. 20, 2009 8:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

Melanie. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Melanie.   Melanie. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 6:44 pm

Edit.
Misafir
Misafir

Melanie. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Melanie.   Melanie. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 6:32 pm

Flood.
Ünlü değişimi.
Melanie. - Sayfa 2 Eze35s Melanie. - Sayfa 2 295coxe Melanie. - Sayfa 2 2uyp3rn
Johanna Quenti

Johanna Quenti

Mücadele Tarafı : Tarafsız
Evcil Hayvanı : Anna

Melanie. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Melanie.   Melanie. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 2:29 pm

Melanie. - Sayfa 2 Aziex4Melanie. - Sayfa 2 2s8hgk0Melanie. - Sayfa 2 5k4x3rMelanie. - Sayfa 2 27zl16p

Ünlü değişikliği.

Kurguyuda buldum. =)

Spoiler:
Aurora Chymistha

Aurora Chymistha

Evcil Hayvanı : Auro.

Melanie. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Melanie.   Melanie. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 10:10 pm

3 Benzer Icon: Melanie. - Sayfa 2 Ashley_08 Melanie. - Sayfa 2 Ashley_03 Melanie. - Sayfa 2 Ashley_05
Kurgu:Valla ben bulamadım.Olumlu olsun ama sen uydur bişeyler.
Karakterim Hakkındaki Düşünceleriniz: Çok çok hemde çok iyisin.Deli,dolusun.
Marquita Eason
Büyüceşura Hâkimi
Büyüceşura Hâkimi
Marquita Eason

Doğum tarihi : 27/12/94
Mücadele Tarafı : Aydınlık.
Sihirsel Soy : Muggle doğumlu.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
Melanie. - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0Melanie. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Melanie. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Melanie.   Melanie. - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 3:56 pm

Melanie. - Sayfa 2 27131798 Melanie. - Sayfa 2 38241443 Melanie. - Sayfa 2 22335628

Mmm olumlu bir yer istiyorum aslında ama kurgum yok, evet. O.O Binadaşız sonuçta, iyi anlaştığımıza dair bir şeyler uydurabilirsin. ^^
Sydney V.Morgan

Sydney V.Morgan

Mücadele Tarafı : Aradığınız tarafa ulaşılamıyor. Lütfen başka bir taraflarınıza bakınız.
Evcil Hayvanı : Sid.

Melanie. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Melanie.   Melanie. - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 4:01 pm

Alıntı :
Melanie. - Sayfa 2 F4-1
# Melanie Moreau
"Müzik
kişiliği ve zekayı geliştirir derler, gerçekten doğru olabileceğini
düşünüyorum. Melanie için benim manevi dayanağım denebilir. Gece
karanlıkta yürürken yolumu aydınlatan ay ışığı gibi. Delirmeme sebebim.
Yanımda olacağına güveniyorum şartlar ne olursa olsun.
"

SECRET KEEPER - I neverever cried when I was feeling down
CLOSE FRIEND - we gonna show this town how to kiss these stars
EMOTIONAL SUPPORT - call me now baby, and I'd come a running

Eric'te böyle eklisin.
Melanie. - Sayfa 2 Icon_biggrin

Melanie. - Sayfa 2 1069661 x Melanie. - Sayfa 2 Tostegkqj1 x Melanie. - Sayfa 2 J3uo69fewh
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/lisa-shadow-t257
Alexander Valeriani

Alexander Valeriani

Doğum tarihi : 12/10/95
Mücadele Tarafı : Karanlık Taraf*
Sihirsel Soy : Safkan*
Evcil Hayvanı : -

Melanie. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Melanie.   Melanie. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 10:34 pm

Melanie. - Sayfa 2 Adsz3e

Özel ünlüm olduğu için sadece bir ikonum var. Henüz başka yapamadım... En kısa zamanda ikon sayısını yükseltirim.

~ Kurgu: Eski sevgilim... Onunla bir süre takılmıştık. Nasıl tanıştığımızı bile hatırlamıyorum... Onu tam olarak sevdiğim söylenemez. Hoşlanmak ve sevmek arası bir şeydi. Tabii ki onu önemserdim ve ona değer verirdim ama, aman aman bir aşk meşk olayımız yoktu. Sonra beni aldattı... Kiminle aldattığını hâlâ öğrenemedim ama benim merak ettiğim o değil; neden beni aldattı? Bu cevabı almak için onu sıkıştırsam da hâlâ bilmiyorum.
Bunun dışında arkadaşlığımız ya da bir sohbetimiz yok artık. Ne kadar aman aman bir ilişki olmasa da beni kırdı bir kere. Kırılmaktan hoşlanmıyorum, kim hoşlanır ki zaten? Ondan uzak duruyorum. Bir şeyler olacağından değil, daha çok uzak durmak istediğimden... ^^

Melanie.
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Melanie LM.
» Melanie.
» Melanie Moreau.
» Melanié Brooke Beedle
» Yatakhane 4 ~ (Melanie, Helené)