Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merc'im. İyi ki doğmuşsun!

+7
Zexión Syléòth
Heaven Laxell
Lord Voldemort
Norah Dejanira
Beatrix Monchrétien
Agnessa Bronislava
Melanie Lawrence
11 posters
YazarMesaj
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Left_bar_bleue100/100Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Left_bar_bleue0/0Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Empty_bar_bleue  (0/0)

Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Empty
MesajKonu: Merc'im. İyi ki doğmuşsun!   Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 1:43 pm

Ah, ah. Ne desem, ne söylesem? (: Merc'im doğmuş, 16 yaşında olmuş. Yeavrum. =D Lean. Ne desem, cidden hiç bilmiyorum. Ama bildiğim tek bi'şi var, o da sen olmasaymışsın, hayatımın yarısını senin gibi birini arayarak geçirirmişimdi ben. Eksik kalırmışım diyebilirim gerçekten. Benjamin Button gibi, bazı küçük şeyler bizi birbirimize kavuşturmasaydı, nasıl bir hayatım olurdu merak etmiyor değilim. Seni nasıl sevdiğimi biliyorsun, msn'e her girdiğimde seni görme umudumun olduğundan da haberin vardır eminim. Kardeşim sıfatını sana söylediğim için mutluyum. Ve hiçbir zaman seninle tanıştığım için pişmanlık duymayacağım. Bir gün görüşeceğimize de inanıyorum, hatta bu zaman çok yakınmış gibi geliyor bana. :] Kocaman öpüyorum seni dana kız. (: Ben 15 olmadan, 16 olamazsın bu arada, haaaah. Ölme sen emi? Hep mutlu ol. (: Hep benimle-bizimle ol. :]
Agnessa Bronislava

Agnessa Bronislava

Doğum tarihi : 22/10/93

MesajKonu: Geri: Merc'im. İyi ki doğmuşsun!   Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 1:53 pm

Bende bilemedim şu an ne desem. Öküz duygulandırdın beni. Biliyorum tüm söylediklerini çünkü bir yandan da beni tarif ediyorsun. Her düşüncemiz, fikrimiz benziyor zaten. Seni çooook seviyorum. Tamam iki ay sonra sen 15 ol ben 16 Very Happy -sen yağmur ol ben bulut, Maçka'da buluşalım.- Asdfghhjklş. Öptüm seni şapşup lalala çikita muz. Very Happy
Beatrix Monchrétien

Beatrix Monchrétien

Sihirsel Soy : özkan.
Evcil Hayvanı : Trix.

MesajKonu: Geri: Merc'im. İyi ki doğmuşsun!   Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 3:44 pm

Meeeerc kardeşimmm. Sen doğduğun için doğmuşuz bizde. Biz doğmuşuz çünkü sen doğmuşsun {: Sen olmasaydın ne yapardık ki biz? Hiçbir şey. Hatta bu rp olmasaydı ben kardeşlerimden birini bulamamış olacaktım. Yoğ hayır hiçbirini bulamayacaktım *.* İyiki hayatıma girdin yevrum. Hiçbir zaman seni tanıdığım için pişman olmadım, olmamda. Tarafımca çok seviliyorsun bil bunu. Sen bensiz, ben sensiz olamam. Yeniden iyiki doğdun hayatım ^^.
Ps: Senin için minik bir hediye hazırladık. En kısa sürede koyacağım.
Norah Dejanira

Norah Dejanira

Mücadele Tarafı : Sessiz olan.
Sihirsel Soy : Kofti. En azından siz böyle bilin.

MesajKonu: Geri: Merc'im. İyi ki doğmuşsun!   Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 4:14 pm

İy kiğ doğmuşsun anacım. *.*
Lord Voldemort

Lord Voldemort

MesajKonu: Geri: Merc'im. İyi ki doğmuşsun!   Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 4:19 pm

Merveğğğğğ bi türlü kaçıramadım seni yau xD Eheh pisiko muhabbetlerdeki yerini koruyan zıpır mı zıpır güzel mi güzel olan hatun xD Seni sevmek ben xD Doğum günün kutlu olsun (= İyki doğdun (=
Agnessa Bronislava

Agnessa Bronislava

MesajKonu: Geri: Merc'im. İyi ki doğmuşsun!   Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 5:03 pm

Berkeee'm akşam sohbetlerini çok özledim biliyosun. Kaçır beni artık ve teşekkür ederim. <3
Ehuehuheh Beste'cim çok teşekkür ederim. <3
Küçük hediyenizi sanırım Melis ağzından kaçırdı. Asdfghkşl Very Happy Neyse, Buce'm aşkım seni çok seviyorum ki biliyorsun. Hayatımın anlamlarındansınız ve gerçekten siz olduğunuz için ben mutluyum. Son üç senedir yaşıyorum sanırım. Bana yaz tatilimi harika geçirten, akşam sırf msnde konuşmak için gizlice yatağımdan çıktığım biriciğimsin. Aksini kimse iddia edemez. Seni bırakmam, bırakamam. Sende bırakmazsın. Öptüm ve ağlamadan kaçtım. <3
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Merc'im. İyi ki doğmuşsun!   Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 5:44 pm

Doğum günün kutlu olsun Meymeğ, seni anan bizim için doğurmuş herhalde. Ay aklıma bir şarkı geldi böyle değince. Seni anan benim için doğurmuş canım, hamurunu benim için yoğurmuş. xP Bak beyin fırtınası gibi oluyor şimdi bende. Hamurunda starlık var ki senin. Her neyse bu böyle uzar gider. Daldan dala, daldan dalağ. *-* İiyiki doğmuşsun canım, nice mutlu kutlu umutlu senelere. Very Happy
Agnessa Bronislava

Agnessa Bronislava

MesajKonu: Geri: Merc'im. İyi ki doğmuşsun!   Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 5:48 pm

Ehuehue şarkı akımı başlatma burda Asena. Very Happy Teşekkürler. *.*
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Merc'im. İyi ki doğmuşsun!   Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 5:49 pm

İyi ki doğdun Merve. =D Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Herz
Agnessa Bronislava

Agnessa Bronislava

MesajKonu: Geri: Merc'im. İyi ki doğmuşsun!   Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 5:51 pm

Teşekkür ederim taklım. Very Happy
Heaven Laxell
Bakanlık Müsteşarı
Bakanlık Müsteşarı
Heaven Laxell

Doğum tarihi : 14/11/95

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Left_bar_bleue100/100Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Left_bar_bleue0/0Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Merc'im. İyi ki doğmuşsun!   Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 7:17 pm

Hepi börtdey. Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Fresse
Zexión Syléòth

Zexión Syléòth

Sihirsel Soy : Soysuzun teki. Soyunu reddediyor, o 'tek.'
Evcil Hayvanı : Zex, sadece nefes alamayacak olanlara bahşedilir.

MesajKonu: Geri: Merc'im. İyi ki doğmuşsun!   Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 7:25 pm

Hepi börtdey. Merc'im. İyi ki doğmuşsun! 135151
Agnessa Bronislava

Agnessa Bronislava

MesajKonu: Geri: Merc'im. İyi ki doğmuşsun!   Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 7:28 pm

Teşekkür ederim.
Prudencia Léac

MesajKonu: Geri: Merc'im. İyi ki doğmuşsun!   Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 7:31 pm

İkiiiz! Hayır ya nasıl geciktim ben kıymetlimin başlığına. Harbiden utanıyorum ya! İyi ki doğdun iyi ki bizlesin benlesin iyiki her seye rağmen ikizimsin! <3 seviyorum seni cok fazla. kelimeler bulamıyorum anlatmaya.
Agnessa Bronislava

Agnessa Bronislava

MesajKonu: Geri: Merc'im. İyi ki doğmuşsun!   Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 7:42 pm

İkiziiiim bitanem. Geciksen de önemli değil ki lelele. Seni çok seviyorum hayatım. <3
Elizabeth Masen

Elizabeth Masen

MesajKonu: Geri: Merc'im. İyi ki doğmuşsun!   Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 7:56 pm

Ben nasıl geç kalırım bu başlığa. Biliyorsun durumları ama kanka. Neyse biliyorsun sen bendeki yerini. Doğum günün kutlu olsun kardeşim. Ne kadar eziklesende seviyorum seniğ falan xP Neyse nan uzatmıyım, depresif olduğum şu günlerde. Msn e girdiğinde bunu bütün okula duyurmanı seveyim kanka =D=D Merc, Mels, Hill, Türc diyorum başka bişey demiyorum. Seviyorum, seviliyorsun =)
Agnessa Bronislava

Agnessa Bronislava

MesajKonu: Geri: Merc'im. İyi ki doğmuşsun!   Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 8:31 pm

Diyecek söz yok ki bu mesajın üzerine. Biz dördümüz ve diğer kardeşim dediklerim öyle bir kaynaştık ki ayrılmamıza imkan yok. Olmasın zaten öyle bir şey. Sonsuza kadar kardeşimsin Hilal'm. Yollarımız şimdilik ayrı ama ileride birleşecek biliyorum. İnanıyorum ve seni çok seviyorum.
Lorinna Granuerre

Lorinna Granuerre

Doğum tarihi : 06/11/93
Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan

MesajKonu: Geri: Merc'im. İyi ki doğmuşsun!   Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 8:39 pm

Aşk, öküz kadar oldun ya (L)
Agnessa Bronislava

Agnessa Bronislava

MesajKonu: Geri: Merc'im. İyi ki doğmuşsun!   Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Icon_minitimeCuma Ekim 23, 2009 7:34 am

Bende dedim büyümeyim diye ama heyhat. Very Happy Doğum gününde öküz, dana gibi sıfatlarla karşılanan kaç kişi vardır ha? Söyleyin bana, benden mutlusu var mı? Very Happy

Seviyorum seni eşşek. Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Merc'im. İyi ki doğmuşsun!   Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Icon_minitimeCuma Kas. 06, 2009 8:10 pm

Ohaha. Girmediğim zamanlarda yapıvermişsiniz. Msnden söyleyivermiştim ama olsun. Geçmiş doğum günün kutlu olsun Razz Ben bir maloşum.
Irene Descardina

Irene Descardina

Doğum tarihi : 06/11/93
Mücadele Tarafı : Saçları.
Sihirsel Soy : Safkan.

MesajKonu: Geri: Merc'im. İyi ki doğmuşsun!   Merc'im. İyi ki doğmuşsun! Icon_minitimeCuma Kas. 06, 2009 11:51 pm

Ben de bugün doğdum hani. Ben de başlık istemiştim amk, gidiyorum. Very Happy

Merc'im. İyi ki doğmuşsun!
1 sayfadaki 1 sayfası