Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ve Naz da Gider.

+14
Valerie Jane Renaud
Steve D.Strong
Macias Antúnez Láerod
Josselyn Oasis
Charlotte Mabelle Xanei
Sophia Widmore
Marseglia Svenja Vaquier
Melanie Lawrence
Caroliné Lexie Cloutier
Beatrix Monchrétien
Vivian Mankowitz
Danila Alyosha
Serophine Laverath
Irene Descardina
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Ve Naz da Gider. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ve Naz da Gider.   Ve Naz da Gider. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 9:45 pm

Sen bilirsin tabi, oturup kararın için uzun uzun yorum yazacak değilim. Msn de, ortak sitelerde konuşuruz nasıl olsa hatun^^ Çaçav...
Barty Jack Widmore
Karanlık Büyücü
Karanlık Büyücü
Barty Jack Widmore

Mücadele Tarafı : Widmore

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ve Naz da Gider. - Sayfa 2 Left_bar_bleue95/100Ve Naz da Gider. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:
Ve Naz da Gider. - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0Ve Naz da Gider. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Ve Naz da Gider.   Ve Naz da Gider. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 11:00 pm

Lan ne biçim adamım yeni gördüm başlığı :S Olayı bilmediğimden bişey diyemiycem Nazcan.. Senlen msn'de konuşuyoz ne de olsa (=

Edward tamam sakin ol heycan yapma ben silerim seni xD Silmek yasak falan değil xD Ama sölemem gerek yazdıklarını acayip saçma buldum xD Abi siteden uzaklaşman için silinmen mi gerek bi kere yazarsın biz bir sorarız nedendir falan diye silmezsek de bak yetkinforum saolsun herşeyi düşünmüş profile ayarlar diye bir kısım eklemiş ordan boş halkaların içine tıkladın mı ayarlayabiliyon. İletişimi kesmeni sağlıyo onlar. Ayarlayıp siteye girmezsen sıkıntı çekmezsin kardeşim. Umarım yardımcı olabilmişimdir çünkü attığın mesajlardan durumun oldukça acil ve vahim görünüyordu.

Ayrıca Naz'ım sakın üstüne alınma böle yönetimden kişilerin ayrılırken konu açmasını sevmiyorum. Kararına herkesin saygı göstermesi gerek ne de olsa. O nedenle biraz daha dursun silicem.
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ve Naz da Gider. - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Ve Naz da Gider. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Ve Naz da Gider. - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0Ve Naz da Gider. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Ve Naz da Gider.   Ve Naz da Gider. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 11:05 pm

" Bak yetkinforum saolsun herşeyi düşünmüş profile ayarlar diye bir kısım eklemiş ordan boş halkaların içine tıkladın mı ayarlayabiliyon. "

Berke. Kuzen. Razz Süpersin. Seviyorum seni, içimden geldi. Naz'ın başlığında söylemek ne alaka bilmiyorum. Razz
Barty Jack Widmore
Karanlık Büyücü
Karanlık Büyücü
Barty Jack Widmore

Mücadele Tarafı : Widmore

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ve Naz da Gider. - Sayfa 2 Left_bar_bleue95/100Ve Naz da Gider. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ve Naz da Gider.   Ve Naz da Gider. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 11:12 pm

Bende seni seviyom kuzen eheh Razz Naz'ın başlık sevgi yumağı olsun Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Ve Naz da Gider.   Ve Naz da Gider. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 11:39 pm

Heyyy beni de alın xP
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ve Naz da Gider. - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Ve Naz da Gider. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ve Naz da Gider.   Ve Naz da Gider. - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 12:07 am

Sensiz olur mu, Su. =D

Ve Naz da Gider.
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2