Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karanlık Yandaş

YazarMesaj
Lyonelina Mullendore
☼ Tılsım Profesörü ☼
☼ Tılsım Profesörü ☼
Lyonelina Mullendore

Doğum tarihi : 30/08/92
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Karanlık Yandaş Left_bar_bleue100/100Karanlık Yandaş Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Karanlık Yandaş Left_bar_bleue0/0Karanlık Yandaş Empty_bar_bleue  (0/0)

Karanlık Yandaş Empty
MesajKonu: Karanlık Yandaş   Karanlık Yandaş Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 8:12 pm

Gördümki Barış bey Seherbaz Birliği adı altında bana karşı ordu kuruyor. Bende biraz kendime yandaş toplayayım dedim. Evet, bu başlık altında rütbeniz farketmez bana bağlı birer yandaşım olmak isteyen ve karanlığıyla gurur duyan büyücüler arıyorum. Öğrenciler kabul edilmeyecektir. Ancak diğer bütün büyücülere kapım açıktır. ^^

Bu yandaş işi bir Ölüm Yiyenlik değildir. Ben Voldemort değilim. Bana bağlı yandaşlar arıyorum. Emrimle bana sadık kalabilecek ve gerekirse canını verebilecek yandaşlar. Ancak hepsinin bir gün karşılığını alacağını garanti ederim. Şu anda pek bir yandaşım yok. Kurgularınızda karanlığın yanında olduğunu tyazan büyücülere diyorumki gelin ve yandaşım olun. Bu başlık altından bana katılmak isteyen büyücülerin bir çoğuyla Rp yapacağız. Bu sayede kurguda yandaş toplama işlevini yürüteceğim.

Karanlık Yandaş
1 sayfadaki 1 sayfası