Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BASKIN !

2 posters
YazarMesaj
Macias Antúnez Láerod

Macias Antúnez Láerod

Doğum tarihi : 08/08/90
Mücadele Tarafı : ♠ Dé estepiénzá ♠
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : İspanyol.

BASKIN ! Empty
MesajKonu: BASKIN !   BASKIN ! Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 2:34 pm

Karargah'ta oturmuş zindana attığım adamı düşünürken , birden aklımda beliren kötü düşünceleri haklamaya dalmıştım . Artık birşeyleri gösterme vaktinin geldiğini anlayıp ayaklandım ve volta atmaya başladım . Ezdiğim çimenlerin ıslak sesi kulağımda yankılanırken örgüttekilerin hala neden gelmediklerini anlamaya çalışıyordum. *Ne bu şimdi? Beni mi sınıyorsun ? diye söylenmeye başladım yukarı bakarak . Bu sırada bir ayak sesi daha işittim çimenlerde. Asamı kavrayıp ; ' Expelliarmus ! ' diye haykırdığım anda büyüm başka tarafa yönelmiş ve ağaca saplanmıştı. Nouhmente beni çok iyi tanıdığı için veya bu yaşına rağmen refleksleri kuvvetli olduğu için büyüyü sıvıştırmıştı gayet güzel bir şekilde. ' İçimde bir şeyler var moruk .. Bir şeylerin olması gerekiyor bugün.. ' dediğim anda aklıma çok iyi bir fikir gelmişti. Stesha'nın düğünde az daha kaçırılacağını düşündüm . Ben o düğünde olsaydım ya lordu yada başkasını bir çırpıda harcardım doğrusu . Nouhmente'ye dik bir bakış fırlattım ve ; ' Maskeni giy kırışık surat. Gidiyoruz ... '

Geldiğimiz yer karargaha fazla uzak olmayan ve büyücülerin uğrak yeri olan Steole Bar olmuştu. Stesha'yı kaçıracaktım kafaya koyduğum tek şey buydu. Maskelerimizi taktıktan sonra Ruletimle havaya art arda ateş etmeye başladım ve kapıya patlatma büyüsünü yollayıp içeri daldım . İçerde bir kaç büyücü vardı ki biri benim sevgilimdi . Ona bakmayı kesmiştim ve doğru bara yöneldim . Her yeri aleve vermeye başlamıştım şimdi.. Nouhmente'de artık gerçek yüzünü göstermeye başlamıştı zaten..
Nouhmente Brequnland

Nouhmente Brequnland

Doğum tarihi : 31/07/95
Mücadele Tarafı : * İyilik ~
Sihirsel Soy : * Safkan ~
Evcil Hayvanı : * David ~

BASKIN ! Empty
MesajKonu: Geri: BASKIN !   BASKIN ! Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 2:45 pm

Nouhmente her zamanki sıkışıklık ve nefessizlik duygusunu atlattığında Steole Bar'dan çığlıklar yükselmeye başlamıştı. Nouh kırık kapıdan içeri girdiğinde görmesini engelleyen maskeyi düzeltti ve kendisine doğru gelen adamı bir büyüyle duvara yapıştırırken Macias çoktan Stesha'yı elinden tutup dükkandan çıkmaya başlamıştı. " Sen git ben arkanı kollarım. Yuspar Avorus Maxima ! " Omzundan bakan yüzünü önüne çevirmeden yaptığı büyü etrafı kavururken Macias'ın cisimlenmesinin getirdiği " Pop " sesi Nouhmente'nin kulaklarında yankılanırken Nouhmente biraz daha eğlenmek için bekledi. Nouh her zamanki rutin işlemini yapıp sigarasını yakmıştı ki etrafını iki seherbaz sardı. Dediklerine kulak asmadan asalarını onlara doğrulttu. Fısıldamasına gerek kalmadan seherbazlar kendilerini yere atmışlardı. Nouhmente keskin kahkahasını attıktan sonra sigarasını içmeye devam etti. Mekan alev alev yanarken alevleri seherbazlara yönlerdidi. Seherbazların acı çığlıkları etrafı inletirken Nouhmente göğe De Estepienza'nın simgesi olan ruleti diktikten sonra cebinden çıkardığı silahını bir kez ateşledi. Geride De Estepienza'nın simgesi ve cisimlenirken çıkan " Pop " sesinin yankısı kalmıştı. Alevin sesininde unutmamak gerekliydi tabii ki.
Macias Antúnez Láerod

Macias Antúnez Láerod

Doğum tarihi : 08/08/90
Mücadele Tarafı : ♠ Dé estepiénzá ♠
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : İspanyol.

BASKIN ! Empty
MesajKonu: Geri: BASKIN !   BASKIN ! Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 2:52 pm

Her yeri talan ettikten sonra maskeyi biraz yukarı sıyırıp masada oturan iki çok yakınıma baktım . Biri kardeşim Lili diğeri ise sevgilim Nadya'ydı . Beni farketmelerine izin vermeden Stesha'yı kolundan tutup çektim . Kardeşimi fazla incitmek istemediğimden asamı belime sokup onu kucakladım . Nouhmente'nin boğuk tonlardaki kadifemsi sesi kulaklarıma zor da olsa gelmişti ; ' Sen git ben arkanı kollarım . Yuspar Avarus Maxima ! ' demişti. Maskenin altındaki dudaklarım neşeli bir edayla gülümsüyordu . *Biliyorum yaşlı kurt , biliyorum ! dedim kendi kendime . Hemen kırık kapıdan kendimi dışarının kalabalığına saldım . Ve muggleların görmemesi için duvarın arkasında durdum . Gözlerim Stesha'nın masum yüzünde gezinirken , sesimi biraz düzenleyip ; ' Korkma sakın . ' diyebilmiştim. Onu kaçırmamın bir tek nedeni vardı , seherbaz camiasında sevilen birisi olmasıydı. Bu da benim peşimden gelecek bir seherbaz ordusunu gösteriyordu . İçin için gülerken ' Pop ' sesi havada yankı bulmuştu ..

BASKIN !
1 sayfadaki 1 sayfası