Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aranıyor Sahibi Ruhumun =)

+3
Heather Alice Sweét
Clementine Delacrousé
Nathaniel Lathe
7 posters
YazarMesaj
Nathaniel Lathe

Doğum tarihi : 26/04/95
Evcil Hayvanı : Nate. Nathan.

Aranıyor Sahibi Ruhumun =) Empty
MesajKonu: Aranıyor Sahibi Ruhumun =)   Aranıyor Sahibi Ruhumun =) Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 5:26 pm

Ehem, benimde ufak tefek isteklerim var tabiki ama ilk önce karakteri tanıtayım. Nathan kendini bildi bileli yalnız yaşar Hogwarts'a gelmeden önce şuan sahibi olduğu Lies'te çalışır ve orda yatıp kalkardı. Ailesini hakkında hiçbri şey bilmediği için onları aramaz. Bunun dışında oldukça ters ve umursamaz biri. Onun için herşey çok basit -kendinden başka- Özel bir olduğuna inanır ve dünyaya bir görev için getirildiğini düşünür. Gizemli biridir. Yalnız büyüdüğünden konuşacak kimsesi olmamıştır. Bu yüzden kendi kendine konuşur bu küçükken sorun olmasa büyüdüğünde bir hastalık haline gelmiştir. Bazen karanlık bir yerde kendine bağırır. Kısaca sorunlu biri bu Nathan!

xXx İlk olarak bu sorunlu çocuğa bir partner arıyorum. Bu kişi meslek sahibi biri olmalı. Çünkü karakter 24 yaşında öğrencilerle takılamaz. Sık online olan ve Ro puanı 90 ve üstü olan biri olursa sevinirim. Kişi Nate gibi sorunlu olmasın ama sorunları yüzünden ortak noktamız çıkabilir. Nate kişiyi çok sevecek ve araların tutkulu bir aşk yaşanacak.

xXx İyi bir dost olabilir. Bu dost her zaman beraber içtiğimiz biri olacak. Benim ondan sakladığım sırlar olsada her zaman birbirmize güveneceğiz. Öte yandan bu kişi benim Hogwarts'tan bina arkadaşım olarak yani yıllardır görüştüğüm çocukluktan kalma bir dostluk. Erkek ve ro puanı 90 üstü olursa sevinirim.

xXx Evet bir tane 5. sınıf kız öğrenci lazım bana. Bu kız öğrenci ile kardeş kadar yakın olacağız. Her zaman mektuplaşığım biri olacak ve yüzyüze pek görüşmesekte tatillerde bir kaç günlüğüne Lies'te kalan biri. Ona karşı bir abi olucam ve koruyucam.

xXx Düşmansız olmaz dimi? Evet bana kız erkek fark etmeyen bir düşman lazım. Öyle sözlü değil ama her kaşılaştığımızda asa çekeceğimiz biri. Onun aydınlık tarafa yatkınlığı olması lazım yada tarafsız olması çünkü Nate karanlıkğa daha yakın bu yüzdne aralarındaki kızışma daha çok artacak.

Evet şimdilik bu kadar isteyenler başka kurgularla gelebilir.
Ek kurgular aklıma gelirse eklicem xD
Clementine Delacrousé

Clementine Delacrousé

Doğum tarihi : 09/03/94
Mücadele Tarafı : Aydınlık
Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : Clem

MesajKonu: Geri: Aranıyor Sahibi Ruhumun =)   Aranıyor Sahibi Ruhumun =) Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 5:27 pm

xXx Evet bir tane 5. sınıf kız öğrenci lazım bana. Bu kız öğrenci ile kardeş kadar yakın olacağız. Her zaman mektuplaşığım biri olacak ve yüzyüze pek görüşmesekte tatillerde bir kaç günlüğüne Lies'te kalan biri. Ona karşı bir abi olucam ve koruyucam.

buraya talibim
Heather Alice Sweét

Heather Alice Sweét

Doğum tarihi : 01/04/93
Mücadele Tarafı : Yok / Ama babam Seherbazdı.
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Sweetpain

MesajKonu: Geri: Aranıyor Sahibi Ruhumun =)   Aranıyor Sahibi Ruhumun =) Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 5:28 pm

Bu benlik xD

Birde istersen benim kaçak karakter şu içki dostu olabilir. > tıkla
Stesha Irina Láerod

Stesha Irina Láerod

Doğum tarihi : 26/05/91
Mücadele Tarafı : Tarafsız Ste.

MesajKonu: Geri: Aranıyor Sahibi Ruhumun =)   Aranıyor Sahibi Ruhumun =) Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 9:27 pm

İstediğin bir yer olabilir.
Clemence Emilie Pia

Clemence Emilie Pia

Mücadele Tarafı : Karanlık

MesajKonu: Geri: Aranıyor Sahibi Ruhumun =)   Aranıyor Sahibi Ruhumun =) Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 9:32 pm

Diğer karakterim partnerin olablir ama ro puanım tutmuyo la Aranıyor Sahibi Ruhumun =) 185267
Prudencia Léac

MesajKonu: Geri: Aranıyor Sahibi Ruhumun =)   Aranıyor Sahibi Ruhumun =) Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 9:38 pm

xXx İlk olarak bu sorunlu çocuğa bir partner arıyorum. Bu kişi meslek sahibi biri olmalı. Çünkü karakter 24 yaşında öğrencilerle takılamaz. Sık online olan ve Ro puanı 90 ve üstü olan biri olursa sevinirim. Kişi Nate gibi sorunlu olmasın ama sorunları yüzünden ortak noktamız çıkabilir. Nate kişiyi çok sevecek ve araların tutkulu bir aşk yaşanacak.

Margaritta. Ama Margaritta çapkın Cool Başka kişilerle takılsa da dönüp dolaşıp seni bulacaktır kabul edersen.
Nathaniel Lathe

Doğum tarihi : 26/04/95
Evcil Hayvanı : Nate. Nathan.

MesajKonu: Geri: Aranıyor Sahibi Ruhumun =)   Aranıyor Sahibi Ruhumun =) Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 12:36 am

Clem sen tamamsın, RO'larında benim görderdiğim mektuplardan bahsedebilrisin Hogsmade ziyaretlerinde buluşma Ro'ları falan olur ^^

Alice senin şu diğer karakterin kaçak büyücüde tamamdır. Ayrıca Alice karakterinide sevdiğim ve Hogsmade'de Clem sayesinde tanıdığım biri olarak geçiririm.

Stesha seninle yakın arkadaş olabiliriz. Okuldan kalma bir dostluk xD

Emilie puan tutmuyor, üzgünüm.

Giselle sadık bir partner arıyorum aslında ama küçük bir istisna yapabilirim. Kurgu icabı sen takılırsın başkalarına ama Nate ile tanıştığında uslanırsan olur?
Stesha Irina Láerod

Stesha Irina Láerod

Doğum tarihi : 26/05/91
Mücadele Tarafı : Tarafsız Ste.

MesajKonu: Geri: Aranıyor Sahibi Ruhumun =)   Aranıyor Sahibi Ruhumun =) Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 10:26 am

Temem dost (:
Ardelia Carvellion

MesajKonu: Geri: Aranıyor Sahibi Ruhumun =)   Aranıyor Sahibi Ruhumun =) Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 1:26 pm

Olabilir. Kabuldür.

Aranıyor Sahibi Ruhumun =)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aranıyor.:!
» Aranıyor!
» Aranıyor .. Aranıyor.. Son baskı !
» Herşey aranıyor aranıyor
» Aranıyor