Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arıyorum - Aranıyorum

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Arıyorum - Aranıyorum Empty
MesajKonu: Arıyorum - Aranıyorum   Arıyorum - Aranıyorum Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 8:16 pm

Arkadaşlar her şeyimi bir yoluna koymak istedim. En baştan tüm alımları yapacağım.

- Benim çocukluk aşkım. Cass'in hayatında en değer verdiği aşkıydı. Onunla ölene kadar birlikte olacağını düşünüyordu; ama başına gelen olaylar yüzünden kaçması gerekti. Bu yüzden onu ortada bıraktı. O Cass'i eski adı Ophelia olarak tanıyordu. Hogwarts'a Cass olarak geldiğinde onu başta tanımadı. Sonradan tanıdı; ama artık o Hızlı Çocuk olmuştu{Farketmez 5. Sınıf}: - Bryn Téador Odysséia -

- Cass'in yurttan arkadaşları. Onunla beraber olan ve Hogwarts'a geldiğinde durgunluğunu garip bulan iki kız; ama hep Cass'in yanında olacaklar. Sonradan açılan Cass onlarla belkide Hogwarts'ı birbirine katıcak {Slytherin veya Ravenclaw 5. sınıf}: - Gemma De Maurëll -

- Gizli Örgüt için çalışan bir yetişkin. Cass'i yakalamak için görevlendirilmiş biri. Ona arkadan yanaşıcak. Cass'î inceleyip aradıkları kız olup olmadığını kontrol edicek; ama Cass Metamorfagus halinden çıktığı, adını değiştirdiği için hiç farkedemiyecek:

- Üç tane erkek kanka arıyorum. Yalnız onlarda kanka olmalı. Bu durgun kızımızın yanında olacaklar. Ona üçüde asılacak, Cass her defasında onlara tatlı ama kesin bir üslup kullanacak. Cass'in açılmasına yardım edecekler. Cass açıldıktan sonra çocukların asılmaları artıcak; ama bu sefer Cass'de onlara karşılık vericek {Slytherin veya Ravenclaw 5. sınıf}:

- Arkadaşlar bir kurgum var; ama bu kurgu biraz garip ve süpriz bir kurgu. Bana sadece Rp puanı yüksek, bir kıza bağlı olmayan, yakışıklı ünlüsü olan bir Slytherin'li erkek lazım. { 5. sınıf olsun} Bu kurgu uzun bir süre devam edicek. Kurgu biraz komplike; ama çok zevkli olucak:

- Son olarak aynı Gizli Örgütten olan Ravenclaw'lu birini arıyorum. Cass'i tanıyacak; ama örgüte haber vermeyecek. Cass'in sırrını saklayacak, örügütten kaçmasına yardım edecek: - Lorinna Granuerre -

En son Cassidy Allén tarafından Paz Mayıs 24, 2009 9:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Arıyorum - Aranıyorum   Arıyorum - Aranıyorum Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 8:17 pm

- Benim çocukluk aşkım. Cass'in hayatında en değer verdiği aşkıydı. Onunla ölene kadar birlikte olacağını düşünüyordu; ama başına gelen olaylar yüzünden kaçması gerekti. Bu yüzden onu ortada bıraktı. O Cass'i eski adı Ophelia olarak tanıyordu. Hogwarts'a Cass olarak geldiğinde onu başta tanımadı. Sonradan tanıdı; ama artık o Hızlı Çocuk olmuştu{Farketmez 5. Sınıf}:

Bunu bana adamışsın güzelim Arıyorum - Aranıyorum 797480
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Arıyorum - Aranıyorum   Arıyorum - Aranıyorum Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 8:19 pm

Ekledim yakışıklım Razz
Stesha Irina Láerod

Stesha Irina Láerod

Doğum tarihi : 26/05/91
Mücadele Tarafı : Tarafsız Ste.
Sihirsel Soy : Safkan

MesajKonu: Geri: Arıyorum - Aranıyorum   Arıyorum - Aranıyorum Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 8:45 pm

Ben de bişiin olayım ya Sad
Gemma De Maurëll

Gemma De Maurëll

Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Melez.

MesajKonu: Geri: Arıyorum - Aranıyorum   Arıyorum - Aranıyorum Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 8:50 pm

-Cass'in yurttan arkadaşları. Onunla beraber olan ve Hogwarts'a geldiğinde durgunluğunu garip bulan iki kız; ama hep Cass'in yanında olacaklar. Sonradan açılan Cass onlarla belkide Hogwarts'ı birbirine katıcak {Slytherin veya Ravenclaw 5. sınıf}:

Biz değil müük la bu? Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Arıyorum - Aranıyorum   Arıyorum - Aranıyorum Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 8:52 pm

Stesha aklına bir kurgu varsa söyle canım. ^^ Benim aklıma bir şey glemiyor.

Hee.. gülüm bende sizi bekliyordum. ^^ Ekliyorum...
Irene Descardina

Irene Descardina

Doğum tarihi : 06/11/93
Mücadele Tarafı : Saçları.
Sihirsel Soy : Safkan.

MesajKonu: Geri: Arıyorum - Aranıyorum   Arıyorum - Aranıyorum Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 9:01 pm

Sonuncu olacağım! ^.^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Arıyorum - Aranıyorum   Arıyorum - Aranıyorum Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 9:15 pm

Ekliyorum canım ...

Arıyorum - Aranıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aranıyorum.
» Aranıyorum/2
» Arıyorum.
» Aranıyorum.
» Aranıyorum"