Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD)

+13
Lora O'Devine
Melanie Lawrence
Hippolyte Pedersen
Andrew Cneporé
George Ancalimë Greyback
Craig A. Andre
Nouhmente Brequnland
Irene Descardina
Ardelia Lethaeus
Josephine Velasquez
Regina K. Lizzie Andie
Lorrinda Aldorra Lwinkley
Sonia Michelle Williams
17 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Left_bar_bleue90/100Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Left_bar_bleue0/0Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Empty_bar_bleue  (0/0)

Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Empty
MesajKonu: Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD)   Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 6:29 pm

Doğum tarihi : 13/08/90
Mücadele Tarafı : Yoldaşlık..
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Lorr

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD)   Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 8:43 pm

Harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!.. Müthişşşşşşşşşşş!!!... MükemmmmeeeeeeLLLLL..!!!! BaYıLdIM...!!
Regina K. Lizzie Andie

Regina K. Lizzie Andie

Mücadele Tarafı : Ölüm Yiyenler
Sihirsel Soy : Safkan"
Evcil Hayvanı : Dişi Şeytan ^^

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD)   Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 8:48 pm

Melodi güzel, çalışı harika, çocuk sempatik. x)) Ses idare eder. Çok haz aldığımı söyleyemem tabi ki ama herkesin beğenisi farklıdır. x)) İlk çıktığında ilk 5 e girer demiştim ama çok şaşırdım 1. olduklarında. Hak etmiyorlardı kanımca. x))
Josephine Velasquez

Josephine Velasquez

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD)   Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 8:55 pm

Bence daha iyi şarkılar da vardı Eurovision'da, çocuğun sempatikliğine oy verildi sanki. Fakat ezgisi hoş.
Ardelia Lethaeus

Ardelia Lethaeus

Doğum tarihi : 26/04/95
Mücadele Tarafı : otherside.

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD)   Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 9:27 pm

Eurovisiondaki yarı finallerinde izleyememiştim. İlk izleyişimde asıl final olmuştu. Bence kesinlikle hak ediyordu. Müzik diğer ülkelere göre çok çok iyiydi. Solo kemanda harikaydı. Seside güzeldi. Bence kazanmasının asıl nedeni sesi- ve muhteşem kemanı. Herkes komşu ülke muhabbetini yapıyor ama bu kadar puan da komşu ülkeden gelmez. Eğer Norveç birinci olmasaydı Fransa olsun isterdim o da müthişti. Türkeye benim sıralamama göre 3 yada şimdi ki gibi 4. olmalıydı.
Irene Descardina

Irene Descardina

Doğum tarihi : 06/11/93
Mücadele Tarafı : Saçları.
Sihirsel Soy : Safkan.

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD)   Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 9:58 pm

Çocuk hoş sempatik bi' kerem. Çekemeyenler utansın. Yüroviyjın'da da herkes komşusuna oy verdiğine göre... Yani, birinci olamazdık. En azından Dümtektek performansı ile. Gayet genç, ömrünün baharında. Olsun nan olsun. -Asdf.- Tebrik ediyorum, muhteşem çalıyor. Kemana başlayacağım.
Nouhmente Brequnland

Nouhmente Brequnland

Doğum tarihi : 31/07/95
Mücadele Tarafı : * İyilik ~
Sihirsel Soy : * Safkan ~
Evcil Hayvanı : * David ~

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD)   Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 10:22 pm

Bu Eurovision şarkısı mı ?

Çocuğun şarkısı idare eder , tipten kazanmış. Ancak ne mor ve ötesi , ne hadise ! En iyisi Sertap Erener'di. Youtube yazın Sertap Erener Eurovision diye sahnesi harika , sesi sahnede ayrı bir güzel çıkmış. Ben mest oldum valla onu dinlerken. Şarkı sözleri güzel değildi ancak kadın orada nasıl söylemişse artık.
Irene Descardina

Irene Descardina

Doğum tarihi : 06/11/93
Mücadele Tarafı : Saçları.

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD)   Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 12:49 am

Evet o.O
Craig A. Andre

Craig A. Andre

Doğum tarihi : 11/10/94
Mücadele Tarafı : Kendine çalışıyor..
Evcil Hayvanı : Angel ~ Aslında ismim de olsa..

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD)   Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 10:33 pm

Kusura bakmayın, bir müzisyen gibi konuşmak zorundayım .

Sempatiklik var.
Müzisyenlik var.
Ses var - ki cok güzel bir ses tonu var -
Show var.

Daha ne arıyorsunuz ? Belki 1.liği haketmedi ama, ilk 2'de olmalıydı zaten. O birinciliği seçti Wink Tebrik etmek lâzım. Öyle dümtektek le 4.olduğumuza dua etmek gerekir..
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/craig-angel-andr
George Ancalimë Greyback

George Ancalimë Greyback

Doğum tarihi : 08/01/91
Mücadele Tarafı : ~ Karanlık ~
Sihirsel Soy : SAFKAN
Evcil Hayvanı : - Gi -

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD)   Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 11:14 pm

Craig A. Andre demiş ki:
Öyle dümtektek le 4.olduğumuza dua etmek gerekir..

+1231312512312541

Eğer o parçayı hadise yerine başkası söylese - istediği kadar güzel söyleyip kapalı şov yapsa - sondan 1. bile olamazdı ... Bir kere yarışmaya 4-5 ay öncesinde çıkardılar zaten bütün dünya duydu ...
Andrew Cneporé

Andrew Cneporé

Doğum tarihi : 07/03/94

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD)   Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 12:28 am

Craig A. Andre demiş ki:
Kusura bakmayın, bir müzisyen gibi konuşmak zorundayım .

Sempatiklik var.
Müzisyenlik var.
Ses var - ki cok güzel bir ses tonu var -
Show var.

Daha ne arıyorsunuz ? Belki 1.liği haketmedi ama, ilk 2'de olmalıydı zaten. O birinciliği seçti Wink Tebrik etmek lâzım. Öyle dümtektek le 4.olduğumuza dua etmek gerekir..

+99999999999999999
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD)   Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 12:41 am

Dümtektek'de sadece Hadisenin suçu olduğunu düşünmüyorum. Dansçıların çok fazla teknik hatası verdı. İyi dans etmediler. Dikkat çeken bir dans değildi. Figürler çok göze çarpıyor ve geçişler çok kasıntıydı. Hadise hiç dans etmeden durdu. Sahne performansından hareket etmek lazım. Hadise kütük gibiydi. Alex'de öyle ama çocuk keman çalıyor ve diğerleri gayet hoş sahneyi dolduruyor yani takım çalışması; ama doğruyu söylemek gerekirse ben dans eden biri olarak türkiyenin dansçılarından utandım. Bu çocuğun her ne kadar sempatisinden ve tatlılığından oy aldığını düşünsemde Norveç bu ödülü hakederek aldı.
Hippolyte Pedersen

Hippolyte Pedersen

Doğum tarihi : 26/10/94
Mücadele Tarafı : Karanlık
Sihirsel Soy : Pure.
Evcil Hayvanı : Leyli.

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD)   Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 12:26 pm

Daha geçen hafta milletle dalga geçiyordum bu şarkıya deli oluyorlar diye. Canım sıkıldı açtım dinledim ve son yarım saattir dinliyorum. xD Gerçekten haketmiş 1.liği bayıldım, mütiş. Shocked
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Mücadele Tarafı : Tarafsız.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Left_bar_bleue100/100Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Left_bar_bleue0/0Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD)   Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 12:34 pm

Alexander'a hayran. (:

O nasıl bir keman çalış yahu? O ne güzel ses tonudur? Show'uydu, bilmem nesiydi, bence gayet hoş bir şarkıydı. Evet, güzel olan bir çok şarkı vardı; ama bir tane 1. seçiliyor ve bu Alexander oldu! (: Başarılarının devamını dileriz, ne diyelim? Ayrıca, Hadise'nin 4. olması bile bir başarı.
Lora O'Devine
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Lora O'Devine

Mücadele Tarafı : Fikirlerin değil, insanların insanı.
Evcil Hayvanı : Örümcekleri var. Epey.

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD)   Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 1:05 pm

O değil de bu kuzey ülkelerin insanları sarışın mavi gözlü falan oluyor'lar ya; bu karakaşlı karagözlü abi, İskandinav ülkelerine bize geldiğinden daha sempatik gelmiştir belki. Shocked

Bizim hata stratejide. Dünya nüfusunun yaklaşık %52'si kadın-mış. (Atmıyorum, baktım. xD) Kadın nüfusu daha fazla yani. Demek ki, artık güzel kız değil de yakışıklı erkek çıkartacaksın sahneye ki prim ol'cek. xD Ha ben diyorum ki bi' sene de Candan'ı (Erçetin) sokun şu Eurovision'a, o ayrı. x)
Vivian Mankowitz
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Vivian Mankowitz

Mücadele Tarafı : Aydınlık

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Left_bar_bleue100/100Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD)   Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 3:53 pm

Rochelle Lawrence demiş ki:
Alexander'a hayran. (:

O nasıl bir keman çalış yahu? O ne güzel ses tonudur? Show'uydu, bilmem nesiydi, bence gayet hoş bir şarkıydı. Evet, güzel olan bir çok şarkı vardı; ama bir tane 1. seçiliyor ve bu Alexander oldu! (: Başarılarının devamını dileriz, ne diyelim? Ayrıca, Hadise'nin 4. olması bile bir başarı.

Katılmaktayım, tamamen. Hak ediyordu, kazandı. ^^.
William Carvellion

William Carvellion

Doğum tarihi : 19/07/93

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD)   Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 9:14 pm

Alexander Rybak... Sahneye ilk çıktığında babamla dişlerini alay konusu ettiğimiz fakat kemanıyla verdiği İskandinav ezgisiyle bizi şaşırtan, komşuların komşulara vermemesi durumunda hayatta birinci olamayacak sıradan bir Norveçli. Şarkısı da büyüleyen ezgisi dışında ana sınıfında söylenebilecek cinstendi. Kesinlikle fiyasko bir Eurovision. Tamam, Hadise detone olabilir ve bizi televizyonların başına kitledikten sonra göbek şovunu esirgemiş olabilir Very Happy ama Yohanna ve şu anda adını hatırlayamadığım Fransız sanatçı daha iyiydi, kesinlikle. Oylamadaki skandal* diye hitap edebileceğimiz haksızlık olmasaydı bile birinci olamayacak Hadise, zaten bizim gönüllerimizin birincisi... Laughing
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD)   Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 9:49 pm

Fransa'nın adına katılan Patricia Kaas'ı bende çok beğenmiştim. Kesinlikle diğer ülkeler gibi abartılı şovları yoktu; sadeydi ve mükemmel bir sesti; Yohanna'yı da beğenmiştim; ancak dediğim gibi birden çok güzel şarkı vardı ve sadece biri 1. olacaktı. Bu kişide Alexander oldu, şarkı acayip güzel, müthiş, harika demiyorum; ama güzeldi. Ne olursa olsun 1. oldu; burada bunu konuşmamız bunu değiştirecekmiş gibi. (: Evet Hadise 1. olamayacaktı; ama yarışmaya katılacağı belli olduğunda o da demişti, ilk 5'e girmek bana yeter diye, daha iyi bir sonuç elde etmeyi tabii ki isterdik; ama kader, kısmett. (:
Adaliné Lléw Meijer

Adaliné Lléw Meijer

Mücadele Tarafı : İlgisiz.
Evcil Hayvanı : Adely, Ada, L.

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD)   Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 11:48 pm

Öhem, bu şarkıyı ilk dinleğimde yani finalleri izlerken tarflı olduğumdan beğenmemiştim. Daha sonra tekrar dinledim de beğendim. Bu sneki Eurovision tam bir fiyoskoydu bence. İşin içine siyaset katılırnca böyle oluyor. Oylarını açıklayan ülkeler dahi 'komşumuz' diyerek açıklıyorlardı. Zaten bu şarkının birinci olacağını biliyordum. Seyirlecilerin coşkusundan anlaşılabiliyordu. DümTekTek'le de coştular ama bu kadar değil. Zaten Alex. Hadiseden kat kat iyi söyledi. Hadise'yi de can kulağıyla dinleyen bizler bu çocuğun detonelerini bile duymadık.
Yohanna'yı beğenmiştim ama birinci olabilecek bir şarkı değildi klasikti. Fransa'yı da beğenmiştim ama Fransızca söylemesi ona puan kaybettirdi diye düşünüyorum. Her neyse. Oldu bitti. Seneye için Murat Boz'a teklif gitmiş. Katılmasını kesinlikle istemiyorum. En azından Hadise Avrupa'da tanınıyordu bu işe yaradı. Ya Murat Boz... Umarım asılsız haberdir. xD
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Left_bar_bleue90/100Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD)   Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 8:33 am

Aynı haberi ben de duydum ama madem siyasetle birlikte yakışıklılık da işin içine giriyorsa Murat Boz gidebilir diye düşünüyorum. Çünkü Norveç'i beğenenlerin çoğu şarkıdan çok çocuğu övdüler. Madem öyle, Murat Boz da yakışıklı, pek fena gibi gelmiyor. Bilmiyorum. :/
Adaliné Lléw Meijer

Adaliné Lléw Meijer

Mücadele Tarafı : İlgisiz.
Evcil Hayvanı : Adely, Ada, L.

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD)   Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 2:50 pm

Sadece yakışıklılık yetmez ama. Tanınmış da olmalı. Ayrıca zevkten zevke de değişir. Örneğin ben Murat Boz'u yakışıklı bulmuyorum. [:
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD)   Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 10:28 am

Aman yahu x) Hepsinin canı cehenneme xD Seneye de her türlü birinci olamayacağımıza daha fazla tartışmak istemiyorum xD
Josephine Velasquez

Josephine Velasquez

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD)   Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 10:59 am

Bence gelecek sene Nil'i yollasınlar. En azından kızın şarkıları güzel. xP
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD)   Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 11:12 pm

Hande Yener, seneye katılmak için adaylığını koymuş. Biri bana doğru olmadığını söylesin.
Vivian Mankowitz
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Vivian Mankowitz

Mücadele Tarafı : Aydınlık

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD)   Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 11:13 pm

İnanma derim. Geçen sene de Hepsi gidecek diyorlardı. Böğğ Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD) 751494

Alexander Rybak-Fairytale (Bakın şimdi curcunaya xD)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Fairytale ~ Alexander Rybak
» Alexander Rybak - I'm Yours
»  Europe's Skies ~ Alexander Rybak
» Bakın artık.
» Funny Little World ~ Alexander Rybak