Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Apolline Daphné

YazarMesaj
Apolline Daphné

Apolline Daphné

Doğum tarihi : 12/03/98
Mücadele Tarafı : karanlık taraf
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Baykuş/Lettie

Apolline Daphné Empty
MesajKonu: Apolline Daphné   Apolline Daphné Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2013 5:16 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?

* Ben yaptığım büyülerin her birini kötülük amaçlı kullanırdım. Bazen iyi tarafa büyük bir suç atıp büyük bir ceza almaları için elimden gelen her şeyi yapardım.

* Bilmediğim yollara sapıp bir çıkış yolu arardım.
* İlk başlarda biraz korkardım. Ancak bu turnuvaya katıldıysam kendi tarafım için ve kendim için elimden geleni yapardım. Kendime güvenir onları yeneceğimi düşünürdüm.

* Görünmezlik pelerini. Çünkü bir şeyi gizli yapmak istersem onu kullanırım. Gizlice birilerinin eşyalarını alıp başkalarının yanına koyar onlara suç atardım. Bu konuda görünmezlik pelerini çok işe yarardı.

Apolline Daphné
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Daphne~
» Daphne~
» Daphne Doolin [H/5]
» Daphne Doolin~
» Daphne. Başvuru.