Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cedric Alekerian

YazarMesaj
Cedric Alekerian

Doğum tarihi : 10/07/96
Mücadele Tarafı : Aydınlık
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Baykuş

Cedric Alekerian Empty
MesajKonu: Cedric Alekerian   Cedric Alekerian Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2012 8:31 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?

1.Güç,Macera,Adrenalin,Karanlık Sanatlar,Quiditch.
2.Vakit kaybetmezdim gece olmasına rağmen bir çıkış arardım.eğer asam varsa lumos büyüsü ile aydınlanır yada asamdan kıvılcımlar çıkararak yardım isterim.bana yardım edenelere iyilik eder kötüleri öldürürüm veya zarar veririm.
3.Bi plan hazırlarım ilk önce.Biraz Kurnazlık yapabilirim.Ama rakiplerime bişey yapmam.ve korkardım biraz.Sonra cesaretlenip almaya çalışırdım.Konsantre Olurdum.
4.Görünmezlik pelerinini çünkü her istediğini gizlice yapabilirsin.kötülerden korunabilirsin.Onunla işini hemen halledersin.

Cedric Alekerian
1 sayfadaki 1 sayfası