Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

E.R Carter

YazarMesaj
Emma Roesia Carter

E.R Carter Empty
MesajKonu: E.R Carter   E.R Carter Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 10:39 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?

-Fantastik.Sanırım tek kelimeyle fantastik ve macera dolu. Yani insanın içi kıpır kıpır oluyor gibi.

* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?

-Hadee,çalışmadığım yerden soru geldi. Korkmazdım,cesaret en büyük erdemdir. Labirent bu girişi varsa çıkışıda vardır.Ama ne yapar eder çıkışı bulurdum.Azimle,cesaretle bitirirdim olayı.

* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?

-Ne var yani güçlülerse?Fiziksel güç değil,medeni gücüm daha büyüktür onlardan bi kere,cesurum ben arkadaş,atlarım maceraya.Neyse,süpürgemi alırdım muhtmelen,heyecan yapmadan sakin olurdum, şimdi diyeceksiniz bu çalıntı.Hayır,stratejiyi önce kafada bitirmek lazım görev,''altın yumurtayı al'' ise oraya gidip ne pahasına olursa olsun alırım.

* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?

-Hmm..Görünmezlik Pelerini.Çünkü,iflah olmaz Mürver'in gücü ve Diriltme Taşı'nın kandırmacaları.....Bunlar bana fazla. Ölüm eğer birgün beni bulacaksa varsın bulsun,eh, pelerinime sokulur,ona görünmem.O beni selamlar...ben onu...

E.R Carter
1 sayfadaki 1 sayfası