Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

J.C. Black

YazarMesaj
J. Claire Black

J. Claire Black

Doğum tarihi : 05/10/97
Mücadele Tarafı : Karanlık.
Sihirsel Soy : Safkan.

J.C. Black Empty
MesajKonu: J.C. Black   J.C. Black Icon_minitimeSalı Ocak 24, 2012 12:19 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?

**

*Aslında sihir dünyasında ben büyülerimi kötülük amacıyla kullanırdım. Sonuçta iyilik her zaman batıcı bir özellikte ve kötülük daima hakim ve haklı çıkıyor. Bu sebeple aklıma gelen şeyler kötülük oluyor. Hissettiklerime gelince nefret duygum zaten ön planda ki kötülük olunca işin içinde, nefret kin öfke hepsi birbirinin ardından koşuyor.

*Geniş bir labirent ise aslında oradaki bütün gücü enerjiyi içime çekmeye çalışır ve orayı yok etmeye çalışırım. Korku kesinlikle hissedeceğimi sanmıyorum. Orayı yok etmek gibi bir çabam olabilir.

*Burada yine hile kullanırım diye düşünüyorum. Sonuçta ufacık ve görünmeyen büyülerin elbet bir yararı dokunacaktır.

*Sanırım görünmezlik pelerini. Açıklamak istiyorum, görünmezlik pelerini ile herhangi kötü bir işe kimseye görünmeden gidebilirim.

J.C. Black
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Black to black. La la la.
» Mr. Black ~
» Paris Black
» Jacop Black
» Cassandra Black