Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alejandro de Rossi

2 posters
YazarMesaj
Alejandro de Rossi
RP Hırsızı.

Doğum tarihi : 15/08/94
Sihirsel Soy : Safkan Büyücü
Evcil Hayvanı : Yılan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Alejandro de Rossi Left_bar_bleue94/100Alejandro de Rossi Empty_bar_bleue  (94/100)
Düello Gücü:
Alejandro de Rossi Left_bar_bleue0/0Alejandro de Rossi Empty_bar_bleue  (0/0)

Alejandro de Rossi Empty
MesajKonu: Alejandro de Rossi   Alejandro de Rossi Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 6:06 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?

1-) Sihir Dünyası çok ama çok geniştir sonu gelmeyen bir çukur gibidir inanılmaz sihirler ve güçler bu dünyadadır ama bazen acımasızlık vardı ve ben bu çukurda en derine inebilmek ve güçlüsü olmak için savaşacağım ve asla acımıyacağım.

2-)Korkmamak elde değil ama rahatlamaya çalışır önüme çıkan her şeyle korkusuzca savaşırdım ve oradan bir şekilde çıkardım

3-)Rakiplerimin güçlü olması bir şey değiştirmez , Taktik,Fırsatçılık,Soğukkanlılık ile o yumurtayı alırdım.

4-) Sonsuz güç için kesinlike mürver asa !
James Dean Caliente
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
James Dean Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Keyfine göre.
Sihirsel Soy : Melez.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Alejandro de Rossi Left_bar_bleue100/100Alejandro de Rossi Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Alejandro de Rossi Left_bar_bleue30/60Alejandro de Rossi Empty_bar_bleue  (30/60)

Alejandro de Rossi Empty
MesajKonu: Geri: Alejandro de Rossi   Alejandro de Rossi Icon_minitimeSalı Ağus. 30, 2011 10:44 am

Slytherin!

Alejandro de Rossi
1 sayfadaki 1 sayfası