Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Siegaen Rossi

YazarMesaj
Siegaen Rossi
RP Hırsızı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Siegaen Rossi Left_bar_bleue40/10Siegaen Rossi Empty_bar_bleue  (40/10)
Düello Gücü:
Siegaen Rossi Left_bar_bleue0/0Siegaen Rossi Empty_bar_bleue  (0/0)

Siegaen Rossi Empty
MesajKonu: Siegaen Rossi   Siegaen Rossi Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 11:29 am

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?

1-) Sihir dünyası çok derin bir dünyadır sonu olmayan sihirler güçler vardır ve ben her zaman en güçlüsü olmak için çalışırım,vede sihir dünyasında acımam.

2-)İster istemez korkardım ama buradan bir an önce kurtulmak için çalışırdım ve bütün karanlık güçlerle savaşırdım.

3-)Rakiplerimin güçlü olması bir şey değiştirmez , biraz kurnazılık fırsatçılık ve biraz yetenek güç ile o yumurtayı kesinlikle alırdım.

4-) Sonsuz güç mürver asaaa !

Siegaen Rossi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alejandro de Rossi