Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alexandra.

2 posters
YazarMesaj
Alexandra Rhea Galibina
Gryffindor III. Sınıf
Gryffindor III. Sınıf
Alexandra Rhea Galibina

Doğum tarihi : 25/04/98
Mücadele Tarafı : Aydınlık.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : kedicik.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Alexandra. Left_bar_bleue73/100Alexandra. Empty_bar_bleue  (73/100)
Düello Gücü:
Alexandra. Left_bar_bleue0/0Alexandra. Empty_bar_bleue  (0/0)

Alexandra. Empty
MesajKonu: Alexandra.   Alexandra. Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 4:38 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
- Gizem ve güç geliyor benim aklıma en başından. Gizem aklıma gelirken heyecan, merak ve lanetleri getiriyorum aklıma. Esrarengizler ve canlılar. Ürperiyorsun lanetleri duyunca en başta. Korkuyorsun ama bir taraftan cesaretleniyorsun. Zekanı bir üst seviyeye katlıyorsun. Bu gurur verici bir şey.

* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
- Sakince dururdum. Zekamı kullanarak önce labirentten çıkmayı denerdim. Eğer karanlıktan hiçbir şey göremiyorsam asamı cebimden çıkartıp "Lumos" diye fısıldar ve asanın ucundan ışıldayan ışıkla çıkmayı denerdim. Olmadı asamı havaya kaldırıp bir şekilde işaret göndermeye bakardım.

*
Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup
altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne
yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve
neler hissederdiniz?
- Cesaret. Her şeyin başı cesaret ve zekadır. Tutkuda katılır tabi bazen buna. Güç hiçbir zaman söylendiği gibi zekice değildir. Eğer zekice bir strateji kullanmak istiyorsak sakin olmalıyız ve kendimizi olayın akışına göre bırakmalıyız. Panik yapmadan herşeyi halledebiliriz öyle değil mi?

* Seçme şansınız
olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı
mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
- Mürver Asa güç demek. Herkes sınırsız ve ölümsüz bir güç ister ama ben herkes olmadığımı bildiğim için mürver asayı seçmem.Diriltme taşı mı? Tanrıya karışılmaz. Eğer ölünmesi gerekliyse bir kişi ölür, sadece hayalleriyle ve kalbimizdeki yerleriyle yaşatırız ölüleri. Bu yüzden geriye tek kalan görünmezlik pelerinini seçerim. Sır ve gizem. Cesaret ve tutku. Zeka. Tüm bunları bence görünmezlik pelerini içeriyor. En azından cesarete atılıp bir şey yaptığında kendini gizleyebileceğin bir eşyaya sahip olursun öyle değil mi?
Aleida Widmore
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Aleida Widmore

Mücadele Tarafı : Widmore.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Kedi - Ralph.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Alexandra. Left_bar_bleue100/100Alexandra. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Alexandra. Left_bar_bleue0/0Alexandra. Empty_bar_bleue  (0/0)

Alexandra. Empty
MesajKonu: Geri: Alexandra.   Alexandra. Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 8:08 pm

Gryffindor!

Alexandra.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alexandra.
» dorothy ve alexandra ile rpg aşkı.