AnasayfaEski ParşömenSSSKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Mal Hazır Mı?

YazarMesaj
Shino Hokori
Büyücü
Büyücü

Doğum tarihi : 02/01/95
Mücadele Tarafı : Karanlık Sanatlar.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Üç Pirana

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
94/100  (94/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Mal Hazır Mı?   Perş. Ağus. 18, 2011 10:21 am

Shino Hokori, Andrzej Jędrzej, Jeltsje Bartolomeus arasındadır.

Kalkıp inen göğsü, kalp atışlarının eşliğinde dans ediyormuş gibi görünüyordu. "Elli yedi." diye geçirdi içinden. Artık, elli yedinci yaşının içindeydi ve karanlık yönü onun için bitmişti. Küçük, masum birisi olacaktı artık; kararlıydı buna. Omuzlarını dikleştirdi ve önündeki adama baktı. Yüzünün her kıvrımı, beynine işliyordu.Bu ilk karşılaşmaları değildi. Daha önce de aynı yerde, aynı masada yüzlerce defa konuşmuşlardı. Çocukluk arkadaşı, diyebilirdi karşısındakine. Tam olarak çocukluk dönemi sayılmasa da. Gözlerini kırpışını hatırladı, karşısındakinin. Bir dakika boyunca açık tutardı, ardından iki ke kırpardı. Yine öyle yaptı. Shino, siyah gömleğinin ilk yakasını yavaşça açtı ve göğsüne çarpan hava ile biraz serinledi. Sonra da dudaklarını kıpırdattı. "Andrzej." Sonra bekledi birkaç saniye. Karşısındaki adam, parmaklarını narin kadeh üzerinde gezdirirken Hokori, yaşlı bedenini biraz daha rahat bıraktı ve devam etti. "Karanlık Sanatlar konusunda yeni bir karar aldım. Sanırım artık..." Cümlesini tamamlayamadan bir öksürük krizi girdi devreye. Önündeki su dolu kadehi dudaklarına bastırdı ve tüm suyu bitirdiğinde Japonlara özgü garip ağızla konuştu. "Artık, güç peşinde koşmayacağım. Tanrı'ydık. Sonra siz vazgeçtiniz ve ben tek Tanrı olarak kaldım. Bundan vazgeçmedim; fakat yeni bir görüş kazandım." Derince bir nefes alarak boğazından etrafa doğru bir uğultu yaydı. Ardından da tekrar konuşmaya başladı. "Savaşa gitmedim; ancak gördüm. Vampirlerin düştükleri aciz konumu gördüm. Neredeyse çoğu vampir öldü. Ve ben, Tanrı'yım. Güçlü olmak için..." Yine küçük bir öksürük krizinin ardından çatlamış; ardından da ıslanmış dudaklarına ateş viskisi kadehini götürdü. Birkaç damla kalmış içki, iki pembe çizgiden geçip kızıl bir yolda ilerlemeye başladı. Sonra adam, yine aynı ses tonunda konuşmasına devam etti. "Çabalamaya gerek duymuyorum. Ben zaten güçlüyüm." Sonra yüzüne bir tebessüm yayıldı. Masaya diktiği gözlerini yavaşça kaldırıp adama çevirdi. Gözbebekleri gülüyordu âdeta. Bunun nedenini tahmin edebilmek çok da zor değildi. Karşısındakini fazlasıyla tanıyordu ya. Gülümsemesini bozmadan tekrar masaya döndürdü gözlerini. İki boş kadetin içini izlemeye başladı sonra.

Mal Hazır Mı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DüĞüN HaZıRLıKLaRı
» CV Örneği...