Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beatrice.

2 posters
YazarMesaj
Beatrice Màphael
Hufflepuff I. Sınıf
Hufflepuff I. Sınıf
Beatrice Màphael

Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Beatrice. Left_bar_bleue100/100Beatrice. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Beatrice. Left_bar_bleue0/0Beatrice. Empty_bar_bleue  (0/0)

Beatrice. Empty
MesajKonu: Beatrice.   Beatrice. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 2:32 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
Bütün o ilginç ve farklı büyüler. Bazen mantığımın sınırlarını aşıyorlar. Düşündükçe mutlu oluyorum. Büyücü bir ailenin çocuğu olmanın verdiği mutluluk paha biçilemez.
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
Korkardım. Karanlıktan korktuğum kadar başka hiçbir şeyden korkmam. Ağlardım belki. Yardım gelmezse de bir şekilde çıkış yolu bulmaya çalışırdım.
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
O kocaman ejderha mı? Kalp krizi geçirmezsem eğer olabildiğince hızlı koşarak onu şaşırtmaya çalışırdım. Sanırım. Büyük ihtimalle korkudan olduğum yerde kalırdım.
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
Görünmezlik pelerini. Böylece kimseye yakalanmadan istediğim zaman dışarıda oynayabilirim.

Diğer karakterim Joseph Màphael'in puanı 100. Ayrıca karakterimin I. Sınıf olmasını istiyorum.
James Dean Caliente
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
James Dean Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Keyfine göre.
Sihirsel Soy : Melez.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Beatrice. Left_bar_bleue100/100Beatrice. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Beatrice. Left_bar_bleue30/60Beatrice. Empty_bar_bleue  (30/60)

Beatrice. Empty
MesajKonu: Geri: Beatrice.   Beatrice. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 2:32 pm

Hufflepuff!

Beatrice.
1 sayfadaki 1 sayfası