Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kendra

2 posters
YazarMesaj
Kendra Matthews
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Kendra Matthews

Evcil Hayvanı : Max adında bir köpek

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Kendra Left_bar_bleue100/100Kendra Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Kendra Left_bar_bleue0/0Kendra Empty_bar_bleue  (0/0)

Kendra Empty
MesajKonu: Kendra   Kendra Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 1:25 am

• * Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
    Biraz heyecan aslında. Kimsenin yapamayacağı şeyleri yapacak olmanın verdiği guru ve heyecan. Aklıma gelen şeyse uçsuz bucaksız bir dünya olurdu.
    * Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
    Aslında zamanın gece olması beni ürkütebilirdi ama korkunun ecele faydası yok diye boşuna dememişler. Yani korkup titreyerek o cehennemden kurtulamam ama öyle aşırı soğukkanlı da olamam herhalde.
    * Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
    Güçden kasıt ne ona göre değişir elbette bu sorunun cevabı ama eğer güç burada fiziksel anlamda bir şeyleri anlatıyorsa herhalde ben de zekâmı kullanarak bir şeyler yapmaya çalışırdım. Onun dikkatini benim olduğum tarafın tam tersine çekmek için büyü yapardım.
    * Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
    Zor bir soru. Görünmezlik Pelerini olurdu herhalde. Ölmüş insanları geri getirerek onlara eziyet çektirmek istemezdim dirirltme taşı ile. Mürver asa ise benim zaten bir asam var ve o beni seçti, yani gerek yok. Geriye bir tek pelerin kalıyor.

rol oyunum yollandı puanlanması için.

Archill Thomas Caliente
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Kendra Left_bar_bleue100/100Kendra Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Kendra Left_bar_bleue50/60Kendra Empty_bar_bleue  (50/60)

Kendra Empty
MesajKonu: Geri: Kendra   Kendra Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 3:04 pm

Gryffindor!
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com

Kendra
1 sayfadaki 1 sayfası