Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jocelyn Harris

2 posters
YazarMesaj
Jocelyn Harris
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Jocelyn Harris

Doğum tarihi : 07/07/98
Sihirsel Soy : Melez.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Jocelyn Harris Left_bar_bleue100/100Jocelyn Harris Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Jocelyn Harris Left_bar_bleue0/0Jocelyn Harris Empty_bar_bleue  (0/0)

Jocelyn Harris Empty
MesajKonu: Jocelyn Harris   Jocelyn Harris Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 3:23 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
    Sihir Dünyası gerçekten tehlikeli bir yer. Büyünün her şeyi kolaylaştırdığını düşünürsünüz ama aslında öyle değildir. Sihir Dünyasını yine de çok seviyorum. Yaşanan bütün maceralar bana bir şeyler öğretiyor ve burada kendimi yalnız hissetmiyorum. Bu dünyaya uyum sağlamak gerçekten zor ama ben bunu başardığımı düşünüyorum.

* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
    Böyle bir durumdayken asla korkmam. Korkunun bize hiçbir faydası olmaz, sadece durumu daha da kötüye götürür. Önce sakin olmaya çalışırım ve elimdeki asa sayesinde etrafı aydınlatırdım. Bir süre labirenti iyice çözmeye çalışırım. Sonra labirentten çıkmak için ne gerekiyorsa yapar ve bütün çabaları gösteririm.

* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
    Rakiplerim benden güçlüyse bile bunu asla kabullenemezdim. Böyle bir durumda iyi bir strateji ve en önemlisi stratejiyi uygulamak için cesaret gerekir. Ejderhanın dikkatini dağıtarak yumurtayı almaya çalışırdım çünkü henüz kocaman bir ejderhayı öldürecek güce de sahip değilim.

* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
    Görünmezlik Pelerinini seçerdim çünkü onun sayesinde her istediğimi yapabilir ve özgür davranabilirdim. Ayrıca içlerinden en yararlı olanı bu. Aslında Mürver Asa çok daha güçlü ama onun bana getireceği yükü kaldıramam. Diriltme taşı ise tamamen gereksiz bir şey bence. Tamam, onun sayesinde ölüleri getirtebiliyorsun ama bir şey tam olmadıkça onun hiçbir yararı olmaz.

# Luciana Larsson diğer karakterim. Onun 100 olan puanı bu karakterime de geçirilmesini istiyorum.

Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

Doğum tarihi : 13/08/92
Evcil Hayvanı : Faruk K

Jocelyn Harris Empty
MesajKonu: Geri: Jocelyn Harris   Jocelyn Harris Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 4:15 pm

Gryffindor!

Jocelyn Harris
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Calvin Harris - I'm Not Alone