Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Larsson, L.

2 posters
YazarMesaj
Luciana Larsson
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Luciana Larsson

Doğum tarihi : 07/07/98
Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Larsson, L. Left_bar_bleue100/100Larsson, L. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Larsson, L. Left_bar_bleue0/0Larsson, L. Empty_bar_bleue  (0/0)

Larsson, L. Empty
MesajKonu: Larsson, L.   Larsson, L. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 1:52 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
    Sihir Dünyasında önemli olan sadece güç değildir. Eğer zeka yoksa gücün kişiye hiçbir yararı olmaz. Sihir Dünyası çok karmaşık, zor ve tehlikeli. Bütün bunların üstesinden sadece zeka ve güç gelir. Ayrıca Sihir Dünyasında kazanmak istiyorsak merhamete yer verilmemesi gerektiğini düşünüyorum.

* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
    İlk başta korkardım fakat kısa bir süre benim toparlanmam için yeterli olacaktır. Cesur olmadığımı biliyorum ama korkak biri sayılmam. Böyle bir durumda en önemli şey zekadır, ben de yeterince zeki olduğumu düşünüyorum. Labirentin çıkışını bulmak için ilk önce orayı gezer, araştırırım. Sonuçta bu bir labirent tuzaklar olabilir. Labirenti araştırdıktan sonra Hogwarts'tan öğrendiklerimi kullanarak önüme gelen engelleri aşabilir, böylece çıkış yolunu bulabilirim.

* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
    Rakiplerim benden güçlüyse onlar ejderhayı öldürebilir, bu yüzden ben de zekamı kullanarak ejderhanın dikkatini dağıtıp onu etkisiz hale getirir ve yumurtayı alırım. Ejderhaya direk karşı koymak istemememin nedeni ise kendime güvenim olmaması ve bunun aptallık olduğunu düşünmektir.

* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
    Diriltme taşını seçerdim çünkü ölüm benim en büyük korkum ve diriltme taşını seçerek ölüme meydan okumuş olurum. Mürver Asa'yı seçmeme nedenim ona sahip olma riskini kaldıramamak, Görünmezlik Pelerinini istememe nedenim ise o olmadan da saklanabildiğimi düşünmektir.
Archill Thomas Caliente
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Larsson, L. Left_bar_bleue100/100Larsson, L. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Larsson, L. Left_bar_bleue50/60Larsson, L. Empty_bar_bleue  (50/60)

Larsson, L. Empty
MesajKonu: Geri: Larsson, L.   Larsson, L. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 1:55 pm

Ravenclaw!
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com

Larsson, L.
1 sayfadaki 1 sayfası