Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

B a l d r i c.

2 posters
YazarMesaj
Baldric Sullivan
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Baldric Sullivan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Tutucu
Rpg Puanı:
B a l d r i c. Left_bar_bleue100/100B a l d r i c. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
B a l d r i c. Left_bar_bleue0/0B a l d r i c. Empty_bar_bleue  (0/0)

B a l d r i c. Empty
MesajKonu: B a l d r i c.   B a l d r i c. Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 8:33 pm

## Öğrenilmesi gereken pek çok şey geliyor aklıma. Başlı başına koca bir tarih. Başarılı bilgin büyücüler ve büyük işler. Birden fazla, hem de çok çok fazla soru işareti. Çünkü büyü aleminin derinlerine inildiğinde koca bir tarih var. Ve bu da öğrenilmesi gereken çok fazla şey demek. Büyük başarılara imza atmış büyücülerin oluşturduğu bir diyar.

## Bilmediğim bir yere daha önce birinden fikir almadan gelmem açıkçası. Ama durum bunu gerektirdiyse ve bilmediğim bir yere bir şekilde girmek durumunda kaldıysam, yolumu bana tespit ettirecek önlemleri önceden almışımdır, sihirli bir harita ya da başka bir şey.. onu kullanırdım. Eğer o da yoksa ya da bir şekilde kaybolmuşsa; o zaman zekice bir şeyler düşünürdüm o alandan kurtulmak için. Yol gösterici büyüler gibi.

## O ejderhanın bir zaafı olmalı. Bunu kullanarak onu başka yöne çekmeye ve oyalamaya çalışırdım önce. Tabi bunu yaparken Hogwarts’a öğrendiğim büyülerden de faydalanırdım. Akıl oyunları ve güçlü büyüler.. Zaafına yenik düşen ejderhanın sahipsiz kalan yumurtasına da bu sayede el koyabilirdim.

## Mürver Asa. Dediğim gibi; zeka ve gücün birleşimi. Büyücüyü ancak bu tanımlayabilir. Diğer tercihlerden uzak dururdum, çünkü kişinin kulağına pek akıllıca gelen şeyler değil doğrusu. Birisi tehlikeli, diğeri ise mantıksız bir seçim olurdu. Ama asa seçimi gayet mantıklı bir seçim, eğer büyücülük için daha mantıklı bir şey yapmak istiyorsam asayı seçerdim.

Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

Doğum tarihi : 13/08/92
Evcil Hayvanı : Faruk K

B a l d r i c. Empty
MesajKonu: Geri: B a l d r i c.   B a l d r i c. Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 9:09 pm

Ravenclaw!

B a l d r i c.
1 sayfadaki 1 sayfası