Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cennet Değil, Cehennem Değil, Hele Araf Hiç Değil

4 posters
YazarMesaj
Aidan Wandhunt
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Aidan Wandhunt

Mücadele Tarafı : Karanlık gibi görünüyor, amma velakin öyle değil, sadece çıkış noktası arıyor
Evcil Hayvanı : Patlar uçlu keleker, adını ''Hıh'' koymuştur. (Blast-ended skrewts)

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Cennet Değil, Cehennem Değil, Hele Araf Hiç Değil Left_bar_bleue90/100Cennet Değil, Cehennem Değil, Hele Araf Hiç Değil Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
Cennet Değil, Cehennem Değil, Hele Araf Hiç Değil Left_bar_bleue0/0Cennet Değil, Cehennem Değil, Hele Araf Hiç Değil Empty_bar_bleue  (0/0)

Cennet Değil, Cehennem Değil, Hele Araf Hiç Değil Empty
MesajKonu: Cennet Değil, Cehennem Değil, Hele Araf Hiç Değil   Cennet Değil, Cehennem Değil, Hele Araf Hiç Değil Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 5:10 pm

Neden yapıyorum bilmiyorum. Hayatımda ilk defa birine gücümü hissettiriyorum. Israr ediyorum ve onun üzerinde baskın çıkmaya çalışıyorum. Ve içten içe bunun aslında olması gereken olduğunu biliyorum ama aklım reddediyor bunu. Saçmaladığımı söylüyorum kendi kendime. Ra'asiel'in elini kavrarken bir an duraksamamın nedeni bu işte. ''Benimle gel. Sığınaktakileri savunabiliriz. Beşinci sınıflardan sadece sekiz sınıf başkanı, dört adet profesör olacak sadece. Ayrıca geri kalanlar kıyamet kadar çok ve kendilerini savunacak kadar büyü bilmiyorlar. Karanlık büyücüleri alt edebilirlerdi ama bir vampir ordusuna karşı bir şey yapamazlar. Eğer diğerleri ölürse son umutları biz olacağız ufaklıkların.'' İkna etme çabalarım onun dikkatini dağıtma amaçlı. Onu çekiştirmeye başlıyorum, ister istemez yürümek zorunda kalıyor benimle. Sonra geneli ufaklıklardan oluşan bu gruba daldırıyorum onu. Söylenip duruyorlar onları ittirerek aralarına geçmeme. ''Hadi, kaçmıyoruz savaştan, sadece en zayıf noktasını savunmaya gidiyoruz. Güçlü efsunları, büyüleri bozdular. Sığınakta alel acele yapılmış olanlar onlara karşı durabilir mi? Ayrıca biraz da biz korumayı güçlendiririz, ben bir kaç muska biliyorum. Ayrıca KSKS dersini bir Slytherin'den iyi bilen var mıdır sence?'' Benim düşüncelerime hak veren bir iki öğrenci daha geliyor. Daniel ve Asana mı bunlardan bazıları? Ah, Asana bundan pek memnun değil gibi. Sonra aceleyle sığınağa, zindanlara doğru ilerliyoruz. Kalabalık grupla beraber ilerlemek zorunda kalıyoruz Ra'asiel ile beraber. Onun bir kolunu tutuyorum, kaçmasın diye. Bana büyü yapma ihtimaline karşı iki elini de kavrıyorum. Neden bunu yaptığımı bilmiyorum ama arkamda kalması fikrine dayanamıyorum. ''Senin de gelmeni istiyorum çünkü...'' Yutkunuyorum ve kulaklarına yaklaşıyorum. O curcunada bizi duymazlar ama gene de önlem olarak kısık sesle konuşuyorum. ''Bizi sevgili sanıyorlar, Aidan sevgilisini ardında bırakıp, saklandı, dedirtmem hakkımda.'' Ah, tamam, güzel bahane. Sevgili olma rolü oynayan köle ve efendi. Sonunda sığınağa vardığımızda derin bir nefes alıyorum. Kapı arkamızdan kapandığında daha da iyiyim. Gene de gerginim. Bu sefer ya gitmeye kalkarsa? Onun ellerini ve kollarını hiç bırakmıyorum. İçeriye bakıyorum, bir sürü öğrenci var, korkuyorlar ve ağlıyorlar bazıları. Bazıları da yaşlarına bakmadan savaşta olmak istiyorlar. Ne salakça, aslında bırakılmalılar, ölmeyi bu kadar istiyorlarsa istediklerini alsınlar pekala. Ve içerisi fazla loş, vampirleri çekmemek adına karartıldığını sanmıyorum, zira birazdan burayı bulunmaz yapacaklar, arkada kalan ya da son anda kararını değiştiren öğrenciler de geldikten sonra. Birden, aklıma bir şey geliyor. Bugünün curcunasında unuttuğum bir şey. O hiç söylememişti ama ben öğrenmiştim, onun hakkında öğrendiğim diğer şeyler gibi. ''Şey, bir de, doğum günün kutlu olsun. Eğer biraz rahat durursan hediyeni vereceğim şimdi.''

En son Aidan Wandhunt tarafından Cuma Ağus. 12, 2011 7:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t7561-yedisibirarada#171933
Daniel Aaron Devereaux
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Daniel Aaron Devereaux

Doğum tarihi : 13/08/92
Mücadele Tarafı : Kızlar?
Sihirsel Soy : Şahin K
Evcil Hayvanı : Seksi bir kız olsaydı ne güzel olurdu.

MesajKonu: Geri: Cennet Değil, Cehennem Değil, Hele Araf Hiç Değil   Cennet Değil, Cehennem Değil, Hele Araf Hiç Değil Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 11:57 pm

Kadın sesini iyice yükselterek konuşmasını sürdürdü. Aslında buna pek konuşma denemezdi. Öfkeden kudurmuş bir insanın başı sonu belirsiz sözleri... Başlayan ama bitmeyen cümleler... Her şeyi birden ve aynı anda söyleme çabası nedeniyle oradan oraya atlayan, dağılan sözcükler... Şimdi tam anlamıyla bir uluma halini almış olan sesiyle bağırmaya devam etti. İnanılmayacak kadar uzun parmaklı ellerini sallayarak, parlak ve siyah saçlarını sağa sola savurarak, kartal gagası gibi kıvrık burnunu, karşısındakinin gzlerine sokacakmış gibi ona yaklaşarak bağırdı, haykırdı. Koltukta dertop olmuş, başını karnına çektiği ve elleriyle sarmaladığı dizlerine sarılmış altı yaşlarındaki çocuk, yüzüne hiç bakmadan kadını dinledi ya da dinler gibi yaptı. İnce çizgili yüzünde, korkudan çok bir şaşkınlık ve üzüntü ifadesi vardı. Ara sıra soluklanan, gidip pencereden bakan, sigara ve şarap içen kadın, sonra yeniden koltuktaki çocuğa bağırmayı sürdürdü. Sonunda yorulmuş gibi sustu. Sonunda yorulmuş gibi sustu. Çocuğun tam karşısına çektiği bir sandalyeye oturdu ve dikkatle ona bakmaya başladı. Hafifçe şehla olan koyu renk gözleriyle altı yaşındaki çocuğa uzun uzun baktı. Sanki onun tüm çizgilerini ezberlemek istiyordu. Çocuğun dağınık koyu sarı saçlarına, geniş alnına, bir 'bebek' kadar güzel ve masum görünen yüzüne, zayıf vücuduna, yara bere içindeki dizlerine doladığı cılız kollarına, ince parmaklı ellerine baktı. İçinden yükselen acıma duygusunu engellemek için deminkinden daha yüksek bir sesle bağırdı: "Sen bir şeytansın!" Sustu. Çocuğa bakmayı sürdürdü. Altı yaşındaki çocuk, en başından beri ilk kez konuştu. "Şeytanca olan asıl bana yaptıkların." dedi cılız sesiyle. Kadın daha da öfkelendi. Sonunda hızla ayağa fırladı. Koltukta başını dizlerine gömen gencin saçlarından çekip, yüzünü ortaya çıkardı ve adeta küreğe benzeyen eliyle ona vurmaya başladı. Çocuğun içini çekerek ağlamaya başladığını görünceye kadar ona vurdu.

Müdürü büyük bir dikkatle dinledi Daniel Aaron Devereaux. Ne gözünü kırptı ne de nefes aldı. Bir savaşın ortasında ne yapılabileceğini düşündü sadece. Cesurdu ama aynı zamanda zeki biriydi de Daniel. Asana'ya döndü hemen. Onun da güvenliğini katarak bir şeyler düşünmesi gerekiyordu, ona bir şey olmasına dayanamazdı. Yüzünde diğer zamanlarda olmayan bir kararlılık vardı. "Sığınağa gitmeliyiz." dedi bir anda. Korktuğu için söylememişti bunu, Daniel asla bir savaştan korkacak kadar korkak olamazdı. "Sığınaktakilerin savunmaya ihtiyaçları olacak Asana. Her ihitmali göz önüne almalıyız." Bunu büyük bir içtenlikle söylüyordu, Aidan'ın aksine. Asana'nın kolundan tutup çekiştirirken James'e ve diğerlerine şans diledi. Ardından da hiç sevmediği Aidan ve şu markiz kız mıdır nedir, onunla sığınağa giden gruba katıldı. "Bu ikisinin sığınağı korumaktan çok saklanmak istediklerinden eminim." dedi sevgilisine hafifçe eğilip fısıldayarak. Onun kolunu tutmayan elinde sıkı sıkı asasını tutuyordu. Ne olur ne olmazdı. Sığınağa girdiklerinde derin bir nefes aldı ve etrafı incelemeye başladı. Eğer olur da sığınağı ele geçirirlerse hangi oktalar daha zayıftı acaba? Asana'nın yanına döndü ardından. Onun güvende olmasını istiyordu yıllar önce üvey annesinden dayak yiyen bu çocuk, hatta onun için hayatını bile tehlikeye atabilirdi. "Sen kendini koru, olur mu?"
Asana Qinghai
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf
Asana Qinghai

Mücadele Tarafı : Nihat Doğan
Evcil Hayvanı : Çin'den hediye gelen Dengiz adını koyduğu efsanevi Feng Huang kuşudur.

MesajKonu: Geri: Cennet Değil, Cehennem Değil, Hele Araf Hiç Değil   Cennet Değil, Cehennem Değil, Hele Araf Hiç Değil Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 3:38 am

Neydi bu, kızları çekiştirip zorla sığınağa götürme günü müydü? Daniel beni çekiştirip götürürken ben yüksek sesle söyleniyorum. ''Yahu onu da başkaları düşünsün, biz Gryffindorlarız Dan, pasif kalıp, perde arkasından savaşacak kişiler değiliz. Bırak beni, o görevi Slytherinliler yapsın, zaten çok hevesliler.'' Gene de onun fiziksel gücünün farkındayım ve direnip kendi canımı yakmıyorum. O gene bildiğini okuyor öff. Şimdi kalkıp da sanki onu yoksaymışım gibi direnmeye kalkarsam da kalbi kırılacak. Belki farkında değil ama çok kırılgan. Ona bazen samimiyetimize güvenip hakaretimsi sözler etsem de kıracak bir şey yapmaktan kaçınıyorum. Garip bir his bu, deja vu gibi ama sanki daha önce yaşamıştım bunu. Onda olan bir şey, ona ters davrandığım zamanlarda bile hassas olmama, dikkatli olmama neden oluyor. İşte bu da o anlardan biri. Kafileyle beraber ilerlerken, gariptir ki kendimi onun yanında güvende hissediyordum. Ben, ne kadar cellallenip duran, sürekli sorun çıkaran bir tip olsam da içten içe küçük bir kızdım ve beni koruyan, kollayan birilerinin olması hoşuma gidiyordu. Bir ara başbaşa kalırsak şayet, Daniel'i kıstırıp yanağına en salyalı öpücüğümü bırakmayı planlıyorum. Tabi şu sinirim geçtikten sonra. Ve sığınağa vardığımda, o etrafı incelerken ben sinirle ayaklarımdan birini vuruyorum. Gerçi fikrimi değiştirdiğimi söyleyip dışarı çıkabilirim ama dedim ya, şu an hassas bir anında Daniel ve onun kalbini kırmak, onu incitmek istemiyorum. O da sonuçta benim için bir çok huyunu değiştirdi öyle değil mi? Ben neden onun için daha az heyecanlı birine dönüşmeyeyim. Gene de etrafıma baktığımda, aslında haklı olduğunu düşünüyorum. Ben de biraz koruma efsunu yapmalıyım odaya. Asamı sallayarak sihirli sözcükleri mırıldanıyorum, bir de hayalbozan büyüleri yapmaya başlıyorum. Vampirler içeri dalarsa en azından bizleri göremezler böylece. Sonra sıkılıyorum ve Daniel bana döndüğünde ona sarılıyorum. ''Peki, seni de koruyacağım ama. Çünkü sana bir şey olursa ben zaten ölü sayılırım. Beni tanıyorsun Daniel. Bir de, seni seviyorum Daniel, tüm kalbimle. Bunan inansan da, inanmasan da.'' Sonra onun yanağına ufak bir öpücük kondurarak sarılmayı bırakıyorum ve yakındaki duvarın dibine çöküyorum yavaşça. Daniel'e de tam yanımı işaret ediyorum oturması için. Sonra cebimi karıştırıyorum biraz. Köstekli bir saat çıkarıyorum. ''Şey, bu haftasonu Hogsmeade'ye gidemedim üşüttüğümden, biliyorsun. Bu yüzden sana bunu veriyorum. Babam bana vermişti, evlendiğinde eşine hediye edersin diyerek. Evlendiğim günü beklemeye pek gerek görmüyorum ben şahsen.'' diyorum yüzümde buruk bir gülümsemeyle. Sonra onun yanağını öpüyorum. ''Doğum günün kutlu olsun, aşkım.''
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t7561-yedisibirarada#171933
Archill Thomas Caliente
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Cennet Değil, Cehennem Değil, Hele Araf Hiç Değil Left_bar_bleue100/100Cennet Değil, Cehennem Değil, Hele Araf Hiç Değil Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Cennet Değil, Cehennem Değil, Hele Araf Hiç Değil Left_bar_bleue50/60Cennet Değil, Cehennem Değil, Hele Araf Hiç Değil Empty_bar_bleue  (50/60)

MesajKonu: Geri: Cennet Değil, Cehennem Değil, Hele Araf Hiç Değil   Cennet Değil, Cehennem Değil, Hele Araf Hiç Değil Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 10:14 am

Out: Gryffindor'a 10 Puan! Slytherin'e 5 Puan! Cennet Değil, Cehennem Değil, Hele Araf Hiç Değil 146178
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com

Cennet Değil, Cehennem Değil, Hele Araf Hiç Değil
1 sayfadaki 1 sayfası