Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Duyuru Panosu

YazarMesaj
Florence Davis
Cadı
Cadı
Florence Davis

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Duyuru Panosu Left_bar_bleue94/100Duyuru Panosu Empty_bar_bleue  (94/100)
Düello Gücü:
Duyuru Panosu Left_bar_bleue0/0Duyuru Panosu Empty_bar_bleue  (0/0)

Duyuru Panosu Empty
MesajKonu: Duyuru Panosu   Duyuru Panosu Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 11:43 pm

Blood Quill, kanlı haberlerin gerçekliğini hissedebileceğiniz gazete hakkındaki duyurular burada yapılacaktır.
Florence Davis
Cadı
Cadı
Florence Davis

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Duyuru Panosu Empty
MesajKonu: Geri: Duyuru Panosu   Duyuru Panosu Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 4:41 am

İlk sayımız eklenmiştir.
Öncelikle acemi olduğumu belirterek işe başlamak istiyorum. Bu ilk sayı, Hogwarts özel baskısı olup Hogwarts'da olup bitenleri dışarıya hızlı bir şekilde aktarmak adına hazırlanmış mini bir sayıdır. Ségolène, Gelecek Postası'ndan istifası üzerine giriştiği bu gazete işinde ilk sayısı için kendini Hogwarts Savaşının içine atmıştır. Blood Quill'i sizlere sunmuştur efendim. Umarım beğenirsiniz.
Florence Davis
Cadı
Cadı
Florence Davis

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Duyuru Panosu Empty
MesajKonu: Geri: Duyuru Panosu   Duyuru Panosu Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 8:08 am

İkinci Sayı eklenmiştir. Bu Savaş Özel sayısındaki emekleri için Yasemin'e çok teşekkür ediyorum. Ayrıca röportaj sorularını cevapladıkları için de Fulya, Neslihan ve Ahmet Abi'ye teşekkür ediyorum. Efendim bu iki sayının ardından ben gazeteyi tekrar çıkartmayacağım. Hem bu dönem sakin olacağı için çıkartmama gerek de yok, değil mi? Neyse, efendim keyifli okumalar diliyorum. Umarım beğenirsiniz. Yorum yapmayı unutmayın.

NOT: 9. sayfada Ghyslain yerinde Muhabir, Caliente yerinde Archill kalmış. Bunu düzeltmek için çok geçti fark ettiğimde. Bu nedenle özür diliyorum her okuyucudan.

Duyuru Panosu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Plaza Rehber Panosu
» Duyuru
» Duyuru
» Duyuru
» Çok Önemli Duyuru...