Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jesus Judas

+7
Sonia Michelle Williams
Jamie Lea d'Estaign
Asana Qinghai
Marvell Devereaux
Ksenija Czekaj
Desiree Widmore
Brandon Baxter
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Brandon Baxter
Büyücü
Büyücü

Doğum tarihi : 07/07/98

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Jesus Judas Left_bar_bleue100/100Jesus Judas Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Jesus Judas Left_bar_bleue0/0Jesus Judas Empty_bar_bleue  (0/0)

Jesus Judas Empty
MesajKonu: Jesus Judas   Jesus Judas Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 7:13 pm

Jesus Judas'ın oğlu Jesus Judas Junior, soylu bir büyücü ailesinin tek çocuğudur. Büyük babasının soyunun, İsa'yı ele veren Yehuda'ya (Judas) ve babaannesinin soyunun, İsa'ya (Jesus) dayandığı söylentileri tüm Büyücedünya'da konuşulurken nasıl olup da safkan olduklarına akıl sır ermemektedir. Bazı söylentiler, İsa ile Magdalalı Meryem'in soyunun bir büyücü soyu ile karıştığını ve Judas'ın soyunun da büyüye bulandığını içerir. Melezlikler devam ederken aile kendini safkan ilan etmiştir, bu söylentiye göre.

Ailesi suskunluğunu korurken, çelişkileri barındırdığını açık bir şekilde belli eder. Öyle olacak ki Judas'ın soyu ile Jesus'un soyunun birleşmesi bile buna kanıttır.

Gelelim JJJ'ye.

Jesus, ailesinin tek çocuğu olarak pohpohlanmış; acımasız biri olarak yetiştirilmiştir. Ailesi, daha Hogwarts'a gelmeden önce bile hayvanlara zarar vermesinden büyük mutluluklar duymuştu. Çocuklarını böyle yetiştirmeleri, onlar için bir gurur kaynağı idi.

Oğulları, pek acımasız olsa da büyük annesinin etkisi ile koyu bir Katolik olarak yetiştirilmiştir. Ailesi, onu alkole alıştırmıştır küçüklüğünden itibaren. Daha beş yaşında başladığı alkol, her yıl noelde kendini tekrar gösterir. Onun dışında Jesus, hiçbir zaman alkol tüketmez. Babası ve annesinin sigara tüketimine karşı o, bunlara tamamen karşıdır. Uyuşturucudan ise nefret eder.

İşkence ettiği canlıların, ölüm anlarını izlemekten zevk alır. Babası, bir kez onun gözleri önünde bir insan öldürdükten sonra JJJ de babası yardımı ile cinayetler işlemiştir. Bu onun psikolojisini fazlasıyla bozarken bir vampirin kan içtiğini görmesi, ona bu zevki tatması için bir itici etmen olmuştur. Ve öldürdüğü canlıların kanlarını şarap kadehlerinde içmektedir.

Psikopat ruhunun yanı sıra ikinci bir kişiliği daha barındırır bedeni. Ruhunun diğer yanı, merhametli kişiliğini. Dindar yapısı, onu her zaman merhamete sürüklemiştir. İncili A'dan Z'ye ezbere bilmektedir.

Bir yanının İsa kadar merhametli, diğer yanının ise Yehuda kadar sinsi ve bencil olduğunu söylerler. Yehuda gibi olduğu doğrudur. Bunun en büyük kanıtı ise arkadaşı olan kişileri çıkarları için satmasıdır. İsa gibi olduğu da doğrudur. Bazı zamanlarda gerçek sadakatle bağlanır insanlara.

Falan Filan. Aklınıza takılanları sorunuz efendim.

Aile ile alakalı hiçbir şey aramıyorum!

Sonra bir sürü de özel kurgu arıyorum.

Desiree Schult, her hâlime katlanabilen nadir insanlardan birisin. Belki de bu nedenle sevgilim olma şerefine layık gördüm seni.Bir Gryffindor olman beni pek mutlu etmese de o beceriksizler yuvası ile de aramda bir bağ olmalı, değil mi? Sen benim bazen sevdiğim, bazense öldürene kadar işkence etmek istediğim kişi, sessizliğini bozmayarak en faydalısını yapıyorsun kendin için.
Judas: Aptal Gryffindor! Elimde kalacaksın bir gün. O sessiz tavırların canını korusa da beni sinir etmeye yetiyor!
Jesus: Sevgilim, seni seviyorum. Benim için her zaman değerlisin.

Aidan Wandhunt, çatalağız dostum. Bir yılan kadar güvenilmez olsan da bana kendini açman bir sadakat belirtisi mi yoksa bozulmuş ruh hâlimden korkmanın belirtisi mi bilmiyorum; ancak dengelerimin yok oluşunu omuzlarında taşıyabilecek kadar da güçlü bir insansın. İki kişiliğime de katlanan nadir insanlardan oluşun, ileride benim çok işime yarayacaktır.
Judas: Büyü Dünyasının hâkimi ben olduğumda en sadık müritim olacaksın, biliyorum. Bu nedenle seni şimdiden kutluyorum. Korkak!
Jesus: Babandan korkuyor olabilirsin; ancak benden korkmana gerek yok. Sevgiye inan dostum. Ve incili oku. İnanmasan da. Ve unutma ki her zaman ışığı görebilirsin. Yalnızca karanlıkta gözlerini aç.

-Slytherin

*

-Ravenclaw

Marvell Devereaux, bana benziyorsun. Tek bir karaktere sığamayan yapın var. Yine de beni tam olarak anlayabilecek, yaptıklarımı tamamen kavrayabilecek olduğuna pek inanmıyorum. Bu nedenle dost gibi olsak da tam manasıyla yakın arkadaşımsın diyemiyorum.
Judas: Karanlığa gel, sadakatini göster. Azabımdan korun ve ihanetin zevkini tat! Seni iyi bilenler asamdan çıkan cehennem alevlerinde kavrulurken sen, benim cennetimde yaşa, rahat rahat.
Jesus: Ruhundaki dengeye kavuşmalısın. Tanrı'ya ve yapabileceklerine inan. O, seni huzura kavuşturacaktır. Zekân, Tanrı'yı bulmanda yardımcın olsun.
*

-Gryffindor

*

-Hufflepuff

*

-Yetişkin

*

En son Jesus Judas tarafından Salı Ağus. 02, 2011 11:24 am tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Desiree Widmore
Gryffindor V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Desiree Widmore

Doğum tarihi : 04/01/97
Mücadele Tarafı : Bana Widmore'lar para veriyor.
Sihirsel Soy : Melez.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Jesus Judas Left_bar_bleue98/100Jesus Judas Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

Jesus Judas Empty
MesajKonu: Geri: Jesus Judas   Jesus Judas Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 7:23 pm

Sevgili olabilir sanki Desiree. Sakindir zaten. Söz dinler falan. Sana da katlanabilir bence.
Ksenija Czekaj
Karanlık Cadı
Karanlık Cadı
Ksenija Czekaj

Doğum tarihi : 13/08/92
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Jesus Judas Empty
MesajKonu: Geri: Jesus Judas   Jesus Judas Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 8:23 pm

Olur. Ben bir rütbemi alayım da. Slytherin bekliyorum. Judas modundayken tek takıldığı Gryffindor olacaksın. Very Happy cisasken zatenbir sevgi pıtırcığı oluyor. Very Happy
Marvell Devereaux
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Marvell Devereaux

Mücadele Tarafı : Tuborg
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Jesus Judas Empty
MesajKonu: Geri: Jesus Judas   Jesus Judas Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 8:38 pm

Yakın arkadaşa çok uygun bence Marvell, erkek olması dışında. Kişiliği Slytherin ve Ravenclaw özellikleri arasında sıkışmış, zavallı bir kız Marvell. Bazen ürkütücü bazen çok çalışkan ve zeki.
Ksenija Czekaj
Karanlık Cadı
Karanlık Cadı
Ksenija Czekaj

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Jesus Judas Empty
MesajKonu: Geri: Jesus Judas   Jesus Judas Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 8:44 pm

En yakının bir adım ötesinde olur. Yani birbirlerine karşı biraz daha dürüst olabilseler en yakın arkadaş konumuna gelebilecek düzeyde olurlar falan filan.
Asana Qinghai
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf
Asana Qinghai

Mücadele Tarafı : Nihat Doğan
Evcil Hayvanı : Çin'den hediye gelen Dengiz adını koyduğu efsanevi Feng Huang kuşudur.

Jesus Judas Empty
MesajKonu: Geri: Jesus Judas   Jesus Judas Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 8:50 pm

Aidan'la en yakına talip olayım o zaman ben Razz Senin ikinci bir kişilik taşıman, kendine en yakın binadaşı(Sly olursa) olduğunu düşünmesine neden olacaktır. Bu da zamanla sana açılmasını sağlayacaktır. Her iki kişiliğine de rahatlıkla uyum sağlayacaktır İncil konusunda çekimser olsa da. (Malum, o pek inanmıyor, Tanrı'ya değil de, İncil'e) u.u Hatta bunun çatalağız olduğunu okulda bir bu, bir de Ra'asiel biliyor olsun. Zira bu yeteneğini saklayacaktır elinden geldiğince.
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t7561-yedisibirarada#171933
Ksenija Czekaj
Karanlık Cadı
Karanlık Cadı
Ksenija Czekaj

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Jesus Judas Empty
MesajKonu: Geri: Jesus Judas   Jesus Judas Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 8:54 pm

Ayran Aydan fark etmez. En yakın arkadaş olsunlar. Çataldil bile öğrenirim. Asdfg. Very Happy

hepsiylen gel Very Happy
Asana Qinghai
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf
Asana Qinghai

Evcil Hayvanı : Çin'den hediye gelen Dengiz adını koyduğu efsanevi Feng Huang kuşudur.

Jesus Judas Empty
MesajKonu: Geri: Jesus Judas   Jesus Judas Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 8:56 pm

Şimdi üşeniyorum u.u, sonra hepsiyle damlar ortalığı velveleye veririm, neye uğradığını şaşırır Jesus da Judas da Razz
Ksenija Czekaj
Karanlık Cadı
Karanlık Cadı
Ksenija Czekaj

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Jesus Judas Empty
MesajKonu: Geri: Jesus Judas   Jesus Judas Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 9:01 pm

Peki. Ben de eklemeye üşeniyorum ya. N'olcak bizim hâlimiz?
Asana Qinghai
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf
Asana Qinghai

Jesus Judas Empty
MesajKonu: Geri: Jesus Judas   Jesus Judas Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 9:02 pm

Vallaha, senin elin mahkum, ekleyeceksin, başla bakalım yavaş yavaş. Hadi naş naş Razz
Ksenija Czekaj
Karanlık Cadı
Karanlık Cadı
Ksenija Czekaj

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Jesus Judas Empty
MesajKonu: Geri: Jesus Judas   Jesus Judas Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 9:07 pm

Ayıp ayıp. Yarın yarın. Ay lanet olsun çok süper karakterler yaratıyorum, de mi? Very Happy
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

Evcil Hayvanı : Faruk K

Jesus Judas Empty
MesajKonu: Geri: Jesus Judas   Jesus Judas Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 10:47 pm

Emre Ra'asiel ile kurgu yapacağım sana s.s Okşan rpsini yapayım kurguların hepsini yazacağım söz zuhaha
Desiree Widmore
Desiree Widmore

Doğum tarihi : 04/01/97
Mücadele Tarafı : Bana Widmore'lar para veriyor.
Sihirsel Soy : Melez.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Jesus Judas Left_bar_bleue98/100Jesus Judas Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

Jesus Judas Empty
MesajKonu: Geri: Jesus Judas   Jesus Judas Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 10:59 pm

Amethyst Bryony demiş ki:
Olur. Ben bir rütbemi alayım da. Slytherin bekliyorum. Judas modundayken tek takıldığı Gryffindor olacaksın. Very Happy cisasken zatenbir sevgi pıtırcığı oluyor. Very Happy
Tamam Smile
Brandon Baxter
Büyücü
Büyücü

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Jesus Judas Empty
MesajKonu: Geri: Jesus Judas   Jesus Judas Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 11:26 am

Yasemin, Hazal, Su, eklendiniz. Olmuş mu?

Deniz sen de gurgu bıl gel.
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Jesus Judas Left_bar_bleue90/100Jesus Judas Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

Jesus Judas Empty
MesajKonu: Geri: Jesus Judas   Jesus Judas Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 11:33 am

"Ve Petros dedi ki: 'Kurtarıcı bizim bilgimizi olmayan bir şeyi, gerçekten bir kadınla mı konuştu? Hepimiz şimdi o kadını mı dinleyeceğiz? O kadını bize tercih mi etti?'... Ve Levi cevap verdi: 'Petros, sen her zaman çabuk sinirlenen biri olmuşsundur. Şimdi senin o kadınla bir rakip gibi uğraştığını görüyorum. Eğer Kurtarıcı onu değerli kılmışsa, sen kim oluyorsun da, o kadını reddediyorsun? Elbette Kurtarıcı o kadını çok iyi tanıyor. Onu bizden daha fazla sevmesinin nedeni bu."

Bazı din adamları bu dünyaca ünlü yıldızın soyunun Magdalalı Meryem'den geldiğini iddia etse de, bazı araştırmacılar onun şeytanın fahişesinden başka hiçbir şey olmadığını iddia ediyorlar. Sonia, soylu aile bağlarını saklıyor. Vatikan, onu bir fahişe olarak yansıtmaya çalışıyor ve hizmet ettiği şeyin ne olduğunu itiraf edene kadar Sonia'ya işkence edilmesi gerektiğini ısrarla vurguluyorlar. Sonia'nın Mason'larla ve dünyayı yöneten 13 aileyle sahip olduğu bağ ve Lucifer'in desteği, onları korkutuyor. Yakında dünyanın büyük bir kaosa sürükleneceğini, buna en büyük yardım edenkişinin Sonia olacağına inanıyorlar. Halkın kan bağını öğrenmesi durumunda, Kilise'nin sürekliliğin mümkün olmadığını, Mesih'in bir çocuğunun var olmasının, İsa'nın Tanrısallığına ve dolayısiyle kendini 'Tanrı katına ulaşmanın ve cennet krallığına girmenin tek yolu' olarak ilan eden Hıristiyan Kilisesi'ne zarar vereceğini düşünüyorlar.

Bu yüzden Sonia ve Jesus, bilinmeyen bir kan bağına ya da ilişkiye sahip olabilirler. İkisi de bunun duyulmasını istemiyor.

En son Sonia Michelle Williams tarafından Salı Ağus. 02, 2011 11:37 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Brandon Baxter
Büyücü
Büyücü

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Jesus Judas Empty
MesajKonu: Geri: Jesus Judas   Jesus Judas Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 11:37 am

Bence şöyle yapabiliriz. Bu bilinmeyen bağı, S. bilirken JJJ bilmez. Bir rol oyununda Sonia, Jesus'a bunu söyler ve aralarındaki sır, onların geçmişlerini tamamen araştırmaları dürtüsünü zihinlerine aşılar.
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Jesus Judas Left_bar_bleue90/100Jesus Judas Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

Jesus Judas Empty
MesajKonu: Geri: Jesus Judas   Jesus Judas Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 11:38 am

Evet, olur. Smile
Asana Qinghai
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf
Asana Qinghai

Jesus Judas Empty
MesajKonu: Geri: Jesus Judas   Jesus Judas Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 11:38 am

Judas'ın yorumuna öldüm resmen xD Jesus'la da çok takışacaklar İncil konusunda, belli Razz
Brandon Baxter
Büyücü
Büyücü

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Jesus Judas Empty
MesajKonu: Geri: Jesus Judas   Jesus Judas Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 11:39 am

Ezgi, üşenmediğim bir ara ekleyeceğim.
Yasemin, korku sadaketi besler. Very Happy
Asana Qinghai
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf
Asana Qinghai

Jesus Judas Empty
MesajKonu: Geri: Jesus Judas   Jesus Judas Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 11:45 am

Evet, bu yüzden Ra'asiel'e sadık ya Razz Ama o kıza sadık olmasının özel bir nedeni daha var, kendi de bilmiyor s.s (Tabi Judas kendine sadık kalacağını düşünmekte serbest Razz)
M. Serenity Bennett
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
M. Serenity Bennett

Mücadele Tarafı : Kendi tarafı işte.
Sihirsel Soy : Üvey annesi ve babası safkan. Gerçek annesi melez babası muggle doğumlu.
Evcil Hayvanı : Kurtlara bayılır ama evde bir kurt besleyemeyeceğine göre sadece bir köpekle yetinmek durumunda kaldı. Beyaz bir terier, adı Toil.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Jesus Judas Left_bar_bleue95/100Jesus Judas Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:

Jesus Judas Empty
MesajKonu: Geri: Jesus Judas   Jesus Judas Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 11:46 am

Cisasa sadık olmayabilirsin; ancak Cudas'tan korkacak ve sadakatin sınırlarını zorlayacaksın. Very Happy
Steven Edward Williams
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Steven Edward Williams

Mücadele Tarafı : Karanlık Tarafta
Evcil Hayvanı : köpek

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Jesus Judas Left_bar_bleue83/100Jesus Judas Empty_bar_bleue  (83/100)
Düello Gücü:

Jesus Judas Empty
MesajKonu: Geri: Jesus Judas   Jesus Judas Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 11:51 am

Bir zamanlar seni pek sevmezdim ama zaman geçtikçe seni tanımaya ve sana alışmaya bşladım. Zaman zaman kavgalarımız oldu, atıştık ve birbirimize sinir olduk. Ama şimdi eskisi gibi değiliz. Arkadaş olma yolunda ilerliyoruz. Eminim zamanla birbirimize daha çok alışacağız.

Ekleyebilirsin:)Bunun rp'sini yaparız seninle uygun olduğum bir zaman

Not: Yazıyı değiştirdim, böyle olsun istedim
Smile

En son Steven Edward Williams tarafından Salı Ağus. 02, 2011 1:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Asana Qinghai
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf
Asana Qinghai

Jesus Judas Empty
MesajKonu: Geri: Jesus Judas   Jesus Judas Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 12:00 pm

O değil de, ben bunları Jesus'la tartışmalarını merak ediyorum, Judas'ı idare eder zaten, babası da aynı kumaştan olduğundan alışık. Razz Zira karakterim ''Cehennem adildir, vardır. Ama bunu yarında aramak bunu, aptallıktır.'' diye düşünmekte Razz
M. Serenity Bennett
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
M. Serenity Bennett

Mücadele Tarafı : Kendi tarafı işte.
Sihirsel Soy : Üvey annesi ve babası safkan. Gerçek annesi melez babası muggle doğumlu.
Evcil Hayvanı : Kurtlara bayılır ama evde bir kurt besleyemeyeceğine göre sadece bir köpekle yetinmek durumunda kaldı. Beyaz bir terier, adı Toil.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Jesus Judas Left_bar_bleue95/100Jesus Judas Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:

Jesus Judas Empty
MesajKonu: Geri: Jesus Judas   Jesus Judas Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 12:02 pm

İki tane bunu kullanmışsın. Haklı ama.
Edit: Ben de onu merak ediyorum.
Ra'asiel B. S. d'Orléans
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Ra'asiel B. S. d'Orléans

Evcil Hayvanı : Karabaş

Jesus Judas Empty
MesajKonu: Geri: Jesus Judas   Jesus Judas Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 3:00 pm

Ohaa! Ojufemi de çift kişilikli IO Kendi benliği oldukça karanlık olmasına rağmen Darcey dediği kişiliği acaip sevecen, melek gibi bir kız. Buna göre Ojufemi ile bir kurgu bulabiliriz. Aynı zamanda bir kahin ve kehanetlerini resim yaparak ortaya çıkartıyor.

Ra'asiel [III. sınıf] ise tam anlamıyla bir Slytherin. Soyu Fransız kraliyet ailesine kadar dayanıyor. d'Orléanslar kraliyet hanedanlıklarından biri ve Baylie'nin büyük büyük babası Temmuz Monarşisi'nde tahta geçen I. Louis Philippe. Fakat tahtta yalnızca 18 yıl kalmış ve İkinci Cumhuriyet tarafından devrilmiş. Elbet daha sonra yeniden monarşi baş gösterip Napoleon tahta çıkmış fakan d'Orléanslar bu utançla Fransa'da dah fazla barınamayıp İngilizlerden yardım istemişler. Elbette İngiltere'de korunmaları ve yaşamaları Fransa hakkında bazı önemli bilgileri İngilizlere vermeleri ile mümkün olmuş. Yani aslında ülkelerine ihanet etmişler vs vs. İşte böyle bir ailenin en küçük kızı Ra'asiel. Asla ama asla gülmeyen, ortalama bir zekaya sahip ama kullandığı kelimeleri özenle seçen ve her daim doğru kelimeleri kullanan biri. Kendi binadaşlarını bile küçümsüyor çoğu zaman. Korkusuz değil ama kolay korkmaz. Tam bir asil, ailesinin ihanetini ise sır gibi saklıyor. Küçük olduğu için bazı şeyleri anlayamasa bile bunu asla çaktırmıyor. Aynı zamanda insanlarla muhatap olmayı da çok sevmiyor. Etrafındaki insanlara karşı takındığı küçümseyici tavrı ve resmen buz gibi oluşu bazı öğrencileri ürkütmüyor da değil hani. Korku filmlerinden fırlama şu tüm olaylar hakkında bilgiye sahip küçük çocuklar gibi işte Ra'asiel. İşte böyle soğuk ve ürkütücü biri, aynı zamanda ailesinin gücü ve bağlantıları da devreye girince apaçık gücünden korkulabilecek bir kız.

Oxana Radoslava, biliyorsun zaten. Havalı ve şımarık Okşan hanımkızımız. Bazı Slytherin öğrencileri ile arası iyi olmasına rağmen bazıları ile ciddi sorunları var, mesela Aidan gibi. Oldukça da güzel bir kız. Koyu yeşil gözleri ile çekici bile sayılabilir. Aynı zamanda zeki, fazla zeki ama bunu genelde saklamayı tercih ediyor. Yeri geldiğinde ise herkesi şaşırtarak öyle bir sergiliyor ki zekasını, herkesi şaşırtmaktan zevk alıyor.

Eudor [soyadını hala unutuyorum] II. sınıf Huff. Onunla alay eden üst sınıflardan biri olabilirsin.

Daniel Aaron Devereaux; derin travmalar yaşamış Gry öğrencimiz. Birbirinize pis pis bakabilirsiniz, rakip olabilirsiniz. Bilemiyorum. Dan sapık sayılır biraz u.u

Jamie Lea d'Estaign var. Yeni mezun, işsiz güçsüz bir cadı ve kesinlikle, ama kesinlikle çatlak. Aklına gelen gelemeyen her türlü çılgınlığa açık biri. Salt meraktan karanlık cadıların ve büyücülerin arasına dalabilir yahut vahşi bir hayvanı sevmeye kalkabilir. Hiç tanımadığı birisi ile yolculuk edebilir ya da daha da kötüsü senin peşine takılıp seni rahatsız edebilir. Aynı zamanda feci bir şekilde çok konuşur. Sen konuşurken de seni dinlemez ve kounşmaya devam eder. Belki hala okulda onun öğrencilik döneminde yaptığı delilikler konuşuluyordur. Müdürün suratına yanlış bir büyü yapıp pasta fırlatmış olabilir, yanlışlıkla ufak bir yaratık bile yaratmış olabilir. vs vs.

Dominic Vincent; kurtadam karakterim. Ona daha karar vermedim. u.u

Ve sanırım bu kadar u.u

Jesus Judas
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Jesus Judas
» Judas !
» Judas & Betimleme
» Judas - Barmen & Yardımcı
» Lady Gaga-Judas(Video-2nd Single)