Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Abril Nicholls

2 posters
YazarMesaj
Abril Nicholls
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf

Mücadele Tarafı : Arada
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Abril Nicholls Left_bar_bleue85/100Abril Nicholls Empty_bar_bleue  (85/100)
Düello Gücü:
Abril Nicholls Left_bar_bleue0/0Abril Nicholls Empty_bar_bleue  (0/0)

Abril Nicholls Empty
MesajKonu: Abril Nicholls   Abril Nicholls Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 12:51 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
Sonsuz olasılık sonsuz heyecan sonsuz macera. Birbiriyle çakışan ve birbirine aykırı sonsuz yol. İyi seçilmesi gereken kararlar. Kendi ellerinle hazırladığın bir gelecek. Ulaşamayacağın kadar çok bilgi. Sık sık hissettğin merak... Her şeye herkese sahip olmak ve aslında hiç bir şeyinin olmaması. Yalnızlık kendinle yüzlesşmek ve kalabalığın içinde kaybolmak. İyilik ve kötülük arasındaki ince çizgi.. Sihir dünyası karmaşadır. Hayatın bilinmezi. Herkesin sahip olmak isteyip elinde olduğunu farketmediği.

* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
Gece herzamn huzur vericidir. İçini ürpertsede kendini dinleyebileceğin zamandır. Labirentse hayatın gercek yuzu bilinmezliği ve karmaşasının canlı kanıtıdır. Arayış ve kaboluş ve ümit mutluluk ve çaresizlik. Kurtulmanın tek yoluysa sakinlik ve arayış keşfetme isteği.Belkide beklemeli ve düşünmli..

* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
Stratejik davranmam. Her zaman sıkıştığım anda muhteşem kurtuluş yolları bulurum. Kafama göre davranırım. Hırsım bazen kabetmeme yol acsada bir şekilde işin altından kalkarım. Cesaretim tehlikeye karsı gözümü kör etmiştir.

* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?

Hırslarıma yenik düşüp mürver asayı isteyebilirdim. Ancak her nekadar hırslı olsam ve çoğu zamn buna yenilsemde biliyorum ki sonuçta elimde hiç bir şey kalmaz böyle büyük bi gücün altında kalkamam. Diriltme tasıyla özlem duydguum herşeye beni kavuşturacakken bilinmezliklere bir çok kapı acacaktır. etrafımda onca bilinmezlik varken ve onlarla savasırken bunada katlanamam. Görünmezlik pelerini ise. İstedğim heryerde her an kimseler farkında olmadan iş üstünde olmama yarıyacaktır. Heyecan ve maceraya atılmamada yardımcı olacaktır bana. Ve kalabalığın içinde kaybolurken beni çekip sakinleştireceke kafamı dinlememe yardımcı olacaktır.
James Dean Caliente
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
James Dean Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Keyfine göre.
Sihirsel Soy : Melez.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Abril Nicholls Left_bar_bleue100/100Abril Nicholls Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Abril Nicholls Left_bar_bleue30/60Abril Nicholls Empty_bar_bleue  (30/60)

Abril Nicholls Empty
MesajKonu: Geri: Abril Nicholls   Abril Nicholls Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 3:52 pm

Gryffindor!

Abril Nicholls
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Abril Nicholls