Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alesha Bethany Barker

2 posters
YazarMesaj
Alesha Bethany Barker
Hufflepuff III. Sınıf
Hufflepuff III. Sınıf

Doğum tarihi : 22/09/98
Mücadele Tarafı : Daha sonra.
Sihirsel Soy : Muggle Doğumlu

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Alesha Bethany Barker Left_bar_bleue75/100Alesha Bethany Barker Empty_bar_bleue  (75/100)
Düello Gücü:
Alesha Bethany Barker Left_bar_bleue0/0Alesha Bethany Barker Empty_bar_bleue  (0/0)

Alesha Bethany Barker Empty
MesajKonu: Alesha Bethany Barker   Alesha Bethany Barker Icon_minitimeCuma Tem. 29, 2011 10:42 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
Sihir Dünyasını düşününce aklıma, tehlikeli bir güç geliyor. Büyük sorumluluk gerektiren bir güç. Kullanma şekline göre olayların şeklinin değişebileceği ve büyük sorunların doğabileceğini hissettiriyor.
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
Yapacağım ilk şey, geçtiğim yerlerde iz bırakmak olacaktır. Bu şekilde aynı yerden bir daha geçtiğimde yanlış yolda olduğumu anlarım ve doğru yolu bulana kadar ilerlerim. Belli bir yerde kamp kurar ve bir kaç saat dinlendikten sonra yoluma devam ederdim.
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
Bir kere, kimin benden güçlü olup olmadığı benim umurumda olmamalı. Kendimden en küçük bir kuşku duymadan ejderhanın karşısına çıkardım. Sonrasında olayları akışına bırakırdım. Sonuçta kendime güvenmeden yaptığım işte küçükte olsa bir sorun çıkardı.Onun için önce kendime güvenimi tamamlar ve sonra da bildiklerimi uygulardım.
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
Mürver Asa, fazlasıyla gösterişli ve tehlikeli. Ona sahip olmak için adam öldürmeyi göze alabilecek insanlar da genellikle şöhret ve güç bağımlısı gibi geliyor bana. O yüzden onu asla seçmezdim. Diriltme Taşı da hep geçmişin gölgesinde yaşamaktır bence. Sonuçta, yeni bir hayatı yüklenemeyecek kadar geçmişe bağımlılar geçmişteki insanları diriltmeyle ilgilenirler. Görünmezlik Pelerini, özgür olmak gibi geliyor kulağa. Yani kimsenin seni görememesi ama senin onları görebilmen ve orada olanlardan haberdar olup onlardan daha iyi olmak gibi. Ayrıca görünmez olmak gizemli olmak gibi bir şey aynı zamanda. Bu yüzden ben Görünmezlik Pelerinini seçerdim.
Aleida Widmore
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Aleida Widmore

Mücadele Tarafı : Widmore.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Kedi - Ralph.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Alesha Bethany Barker Left_bar_bleue100/100Alesha Bethany Barker Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Alesha Bethany Barker Left_bar_bleue0/0Alesha Bethany Barker Empty_bar_bleue  (0/0)

Alesha Bethany Barker Empty
MesajKonu: Geri: Alesha Bethany Barker   Alesha Bethany Barker Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 12:41 am

Hufflepuff!

Alesha Bethany Barker
1 sayfadaki 1 sayfası