Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Caroline Arıyor ^^

+2
Marloes Valencourt
Gaetana Moecis
6 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Caroline Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Caroline Arıyor ^^   Caroline Arıyor ^^ Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 11:38 am

Caroline Arıyor ^^ 521a4516

9 Ocak 1993, Brooklyn doğumlu olan Caroline babasıyla yalnız yaşamıştır. Amerikan ve safkan bir aileden gelmiştir. Henüz 1 yaşındayken annesi bilinmeyen bir nedenden dolayı ölmüştür. Fakat Caroline geçmişiyle ilgili bu sır perdesini Hogwarts'ta aralayacaktır. 5 yıl önce Hogwarts'a ilk geldiğinde herkes annesinin ölümünün nedenini bilip, ona tek kelime etmemektedir. Tabii, bunu onun canını yakmak için kullanan bazı düşmanları hariç. Babası onunla hiç ilgilenmemiştir, zenginlik içinde yaşatmak dışında. Caroline 3. sınıftayken babası başka bir kadınla evlenip, Los Angeles'a yerleşir. Artık ona para göndermek dışında hiçbir şey yapmıyordur, yüz yüze bile görüşmemişlerdir. Caroline hayatta yapayalnız kalmıştır, Hogwarts'taki birkaç dostu hariç. Fakat kendine bir söz vermiştir, son sınıf olduğunda -yani iyi bir büyücü haline geldiğinde- geçmişinin peşine düşecektir. Şimdilerde bu sözü tutmak için çabalıyor. Bunu birkaç sırdaşı hariç kimse bilmiyor. Acaba başarılı olacak mı, yoksa bu uğraşları onu her adımda ölüme mi götürecek ? Kim bilir..

& Birkaç yakın dost. Çok şey paylaşacağı, aynı zamanda en güvenilir sırdaşları olacak kişiler. Gryffindor veya Ravenclaw 5. sınıf olması zorunlu.
Margeaux Deschanteh
Rose Dominiqué

& Bir partner. Ona gerçekten destek olabilecek, birlikte bir sürü maceraya atılabileceği birisi olmalı. Hangi bina olduğu fark etmez fakat 5. sınıf olmalı.

& Arkadaşları. Çok şey paylaşmadığı fakat onu gördüğünde gülümseyecek yüzler, birlikte eğlenebileceği kişiler olmalı.
Lauréne Renard
Marloes Valencourt
Rhiannon Banshee

& Düşmanları. Aralarında ciddi bir nefret ve sonu gelmez mücadele olmalı. Attığı her adımda Caroline'e zorluk çıkaracak, biraz da entrikacı kişiler buraya.
Gaetana Moecis

& Özel kurgular.

Desiree Schult

Spoiler:

Juliette Dvornej

Spoiler:

Özel kurguyla da gelebilirsiniz, size kalmış. Wink Ya da siz gelin, kurgu bulamadıysanız bir şeyler düşünürüz. ^^

En son Caroline Klein tarafından Perş. Tem. 28, 2011 11:41 am tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Gaetana Moecis
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Gaetana Moecis

Mücadele Tarafı : Karanlık.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : eylül, bal arısı.

Caroline Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Caroline Arıyor ^^   Caroline Arıyor ^^ Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 1:44 pm

Gaetana Moecis, düşman.
Margeaux Deschanteh, yakın dost.
Lauréne Renard, arkideş.
Öyle hani <3
Misafir
Misafir

Caroline Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Caroline Arıyor ^^   Caroline Arıyor ^^ Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 1:58 pm

Tamamdır tatlım, ekliyorumm. I love you
Marloes Valencourt
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Marloes Valencourt

Doğum tarihi : 28/06/93
Mücadele Tarafı : Tarafsız
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Caroline Arıyor ^^ Left_bar_bleue82/100Caroline Arıyor ^^ Empty_bar_bleue  (82/100)
Düello Gücü:
Caroline Arıyor ^^ Left_bar_bleue0/0Caroline Arıyor ^^ Empty_bar_bleue  (0/0)

Caroline Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Caroline Arıyor ^^   Caroline Arıyor ^^ Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 2:00 pm

Kurguyu beğendim ben küçük bir parçası olabilirim bu kurguda. Asıl nedeni öğrenmeye çalışırken bir konuda sana yardım edecek biri olabilirim. Arkadaş sonuç olaraktan.
Misafir
Misafir

Caroline Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Caroline Arıyor ^^   Caroline Arıyor ^^ Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 2:03 pm

Ekleniyorsun tatlım, iyi düşünmüşsün. Smile
Rhiannon Banshee
Cadı
Cadı
Rhiannon Banshee

Mücadele Tarafı : Özgürlük.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Caroline Arıyor ^^ Left_bar_bleue91/100Caroline Arıyor ^^ Empty_bar_bleue  (91/100)
Düello Gücü:

Caroline Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Caroline Arıyor ^^   Caroline Arıyor ^^ Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 8:49 pm

arkadaş olabiliriz ^.^
Misafir
Misafir

Caroline Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Caroline Arıyor ^^   Caroline Arıyor ^^ Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 8:49 pm

Tamamdır, ekleniyorsun. Smile
Desiree Widmore
Gryffindor V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Desiree Widmore

Doğum tarihi : 04/01/97
Mücadele Tarafı : Bana Widmore'lar para veriyor.
Sihirsel Soy : Melez.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Caroline Arıyor ^^ Left_bar_bleue98/100Caroline Arıyor ^^ Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

Caroline Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Caroline Arıyor ^^   Caroline Arıyor ^^ Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 12:04 am

Şimdi dostuz zaten. Sen bence bir günlük yaz. Yatakhane arkadaşı olalım. Benle çok yakın olmana rağmen onu gösterme bana hiç. Bende bu kadar saklayacak neyin var diye okuyayım. Sonra senle kavga edelim ben sana , benimde bir zamanlar içime kapanık olduğumu ve bir işe yaramadığını söyleyeyim falan. Sonra sen bana her şeyi daha ayrıntılı anlat. Geçmişini öğrenmende yardım edeyim sana falan.

Saçmasapankurgubulanhazalımbenoley.
Misafir
Misafir

Caroline Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Caroline Arıyor ^^   Caroline Arıyor ^^ Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 12:06 am

Olur, gayet güzel. Smile
Özel kurgu olarak ekliyorum, dostum. ^^
Desiree Widmore
Desiree Widmore

Doğum tarihi : 04/01/97
Mücadele Tarafı : Bana Widmore'lar para veriyor.
Sihirsel Soy : Melez.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Caroline Arıyor ^^ Left_bar_bleue98/100Caroline Arıyor ^^ Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

Caroline Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Caroline Arıyor ^^   Caroline Arıyor ^^ Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 12:08 am

Sevindimşimdikurguyusenbeğeninceoley.
Aleida Widmore
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Aleida Widmore

Mücadele Tarafı : Widmore.
Evcil Hayvanı : Kedi - Ralph.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Caroline Arıyor ^^ Left_bar_bleue100/100Caroline Arıyor ^^ Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

Caroline Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Caroline Arıyor ^^   Caroline Arıyor ^^ Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 1:09 am

Düşmanlara judith dvornej Razz juliette dvornej ise olay sonrası sana destek olmuş bir dost olabilir Very Happy
Misafir
Misafir

Caroline Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Caroline Arıyor ^^   Caroline Arıyor ^^ Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 1:20 am

Evet, hatta konuştuğumuz bir kurgu vardı, o olaydan sonra bana destek olanlardan biri olabilir. Eski düşman, fakat yeni bir dost. Özel kurgulara ekliyorum. ^^
Rose Dominiqué
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Rose Dominiqué

Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Caroline Arıyor ^^ Left_bar_bleue92/100Caroline Arıyor ^^ Empty_bar_bleue  (92/100)
Düello Gücü:

Caroline Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Caroline Arıyor ^^   Caroline Arıyor ^^ Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 10:22 am

Yakın dost olabiliriz belki... Smile
Misafir
Misafir

Caroline Arıyor ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Caroline Arıyor ^^   Caroline Arıyor ^^ Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 11:40 am

Olur, ekleniyorsun. Smile

Caroline Arıyor ^^
1 sayfadaki 1 sayfası