Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Caroline Klein

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Caroline Klein Empty
MesajKonu: Caroline Klein   Caroline Klein Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 6:35 pm

# Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
Aynı anda hem dehşeti, hem de ihtişamı barındıran bir yaşam diyelim. Ne zaman ne olacağını bilmek zor, ancak gücünü zekasıyla iyi yönlendirebilenler bu dünyada barınabiliyor.

# Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
Sabahı beklerdim, cesaret çoğu zaman iyidir fakat bazı şeyleri hesaplamak gerekir. Bütün gece var gücümle uğraşsam ne olur ki ? Gücümü yormamış olarak, gündüz gözüyle oradan çıkmak en mantıklısı. Zira, gündüz vakti zekamın ve stratejilerimin yardımıyla çabucak çıkabilecek birisiyim. Tabii ki gece boş boş uyumaz, oradan nasıl çıkacağımın planını yapardım. Her zaman yaptığım gibi mantığı elden bırakmazdım.

# Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
Öncelikle; rakiplerimin gücünü önemsemezdim. Bende hepsine yetecek kadar zeka var, güçlü stratejilerle onların her birini yenebilirim. Mesela, ejderhaların zayıf bölgelerinden biri gözleridir. İyi bir asayla oraya ulaşır ve zarar verirdim, böylece karşımda zayıflardı. Tabii bunu yaparken altın yumurtaya iyice yaklaşırdım. Eğer gözlerine ulaşamazsam, diğer zayıf bölgesi olan karnına bir darbe indirirdim. Elimde asa olup olmaması fark etmezdi, sonuçta bir büyücü fiziksel gücünü de kullanabilir, değil mi ? Eh, ejderha yediği darbenin acısıyla uğraşırken ben de almak istediğimi alırdım.

# Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
Diriltme taşını kesinlikle seçmezdim, ölüleri geri getirmek hiçbir şey için çözüm değildir. Tıpkı geçmişi geri getiremeyeceğiniz gibi. Görünmezlik pelerini bana göre korkaklar içindir, başkalarına görünmemek benim için pek yarar sağlamaz. Eğer gizli iş yapacaksam da zekamı kullanırım, bir görünmezlik pelerininin başarıya ulaştıracağını düşünmüyorum. Mürver asaya gelince; kesinlikle onu seçerdim. Benim için en iyi güç kullanmasını bilenindir, zekamı ve mürver asayı birleştirince ortaya yenilmez bir büyücünün çıkabileceğini düşünüyorum.
James Dean Caliente
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
James Dean Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Keyfine göre.
Sihirsel Soy : Melez.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Caroline Klein Left_bar_bleue100/100Caroline Klein Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Caroline Klein Left_bar_bleue30/60Caroline Klein Empty_bar_bleue  (30/60)

Caroline Klein Empty
MesajKonu: Geri: Caroline Klein   Caroline Klein Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 8:43 pm

Gryffindor!

* Ravenclaw eğilimli cevaplar yazmışsın ancak aşırı yoğunluktan dolayı alımlar bir süreliğine kapalı.

Caroline Klein
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Caroline Klein.
» Caroline Klein.
» Caroline Klein.
» Caroline.
» R. Caroline LaPiere