Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alek Archambeault vol.2

2 posters
YazarMesaj
Alek Archambeault
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Alek Archambeault

Mücadele Tarafı : Tuborg.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Alek Archambeault vol.2 Left_bar_bleue100/100Alek Archambeault vol.2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Alek Archambeault vol.2 Left_bar_bleue0/0Alek Archambeault vol.2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Alek Archambeault vol.2 Empty
MesajKonu: Alek Archambeault vol.2   Alek Archambeault vol.2 Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 12:49 pm

& Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
    Soysuz bulanıkların ve safkanların bir arada yaşama imkânının bulunduğu bir evren. Hiçbir zaman kimin ne olduğunu tam olarak anlayamıyorsunuz. Bütün bunlar bir yana, son sihir bakanı kimdi?

& Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
    Eğer sarhoşsam, orada sabahlama potansiyelimi kendimde görüyorum. Yok eğer ayıkken girmiş ve kaybolmuşsam benim sadık ve yetenekli bir asam var.

& Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
    Düşünmem gerekiyor. Sanırım biraz onu yormak ya da şaşırtmak için büyü kullanırdım. Bir şekilde onu şaşırtırsam, yumurtayı almam kolay olur. Hızlıyımdır ben.

& Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
    Ah şu Mürver Asa, adamı delirtir. Ciddiyim. Görünmezlik pelerini Gryffindor işi bunu hiç sormadığınızı varsayarak Diriltme Taşı diyorum. En kusursuz kötüleri ve birkaç seksi mankeni diriltmek hiç kötü olmazdı.

James Dean Caliente
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
James Dean Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Keyfine göre.
Sihirsel Soy : Melez.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Alek Archambeault vol.2 Left_bar_bleue100/100Alek Archambeault vol.2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Alek Archambeault vol.2 Left_bar_bleue30/60Alek Archambeault vol.2 Empty_bar_bleue  (30/60)

Alek Archambeault vol.2 Empty
MesajKonu: Geri: Alek Archambeault vol.2   Alek Archambeault vol.2 Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 1:00 pm

Slytherin!

Alek Archambeault vol.2
1 sayfadaki 1 sayfası