Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paris Juvens

2 posters
YazarMesaj
Paris D. Juvens
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Paris D. Juvens

Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Yarasa *Elf.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Paris Juvens Left_bar_bleue98/100Paris Juvens Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Paris Juvens Left_bar_bleue0/0Paris Juvens Empty_bar_bleue  (0/0)

Paris Juvens Empty
MesajKonu: Paris Juvens   Paris Juvens Icon_minitimePtsi Tem. 25, 2011 5:31 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
-Sihir dünyası kesinlikle bana göre değil. Tamamen muggle dünyasını daha çok seviyorum. Annem ve babamın büyücü olması fark etmiyor. Sihir denilen şey aptalca.

* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
-Sakin olurdum. Bu benim doğamda var. Küçük korkaklar gibi çığlık atmazdım. Düşünürdüm ve zekamı kullanarak çıkmaya çalışırdım.

* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
-Benden daha güçlü olsalar bile benim aklım onlardan daha iyidir. Güçlü kişilerin zayıf yönlerini bulabilirsiniz. Ama benim gibiler için o kadar zayıf nokta vardır ki nereden başlayacağınızı bilmezsiniz. Bu benim için avantaj olurdu. Olmadı yine bir kurnazlık yapıp hile yapardım.

* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
-Daha dikkatli düşünürsek aslında en büyuk görünmez pelerini. Mütavaziliğimden seçmedim. Düşünürsek aslında onunla muggle dünyasında bir çok iş yapabiliriz. Soygun vb. şeyler. Zengin olmak var. Ha birde mürver asa var. O da benim için güç demek. Diriltme taşı önemsiz. Ölüler iğrençler. İkisi arasında kalsam sanırım asayı seçebilirdim. O anki ruh halime bağlı.

*Ro puanım 98. Piper Jevinsph adlı karakterimin ikinci hesabı.
James Dean Caliente
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
James Dean Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Keyfine göre.
Sihirsel Soy : Melez.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Paris Juvens Left_bar_bleue100/100Paris Juvens Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Paris Juvens Left_bar_bleue30/60Paris Juvens Empty_bar_bleue  (30/60)

Paris Juvens Empty
MesajKonu: Geri: Paris Juvens   Paris Juvens Icon_minitimePtsi Tem. 25, 2011 5:53 pm

Slytherin!

Paris Juvens
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Paris D. Juvens
» Paris Black
» Paris Black
» Bir Paris Gecesi
» Paris Dorian Hyde :3