Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

The Vampire Diaries

5 posters
YazarMesaj
Evan Bourne
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Evan Bourne

Doğum tarihi : 30/05/93

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
The Vampire Diaries  Left_bar_bleue90/100The Vampire Diaries  Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
The Vampire Diaries  Left_bar_bleue0/0The Vampire Diaries  Empty_bar_bleue  (0/0)

The Vampire Diaries  Empty
MesajKonu: The Vampire Diaries    The Vampire Diaries  Icon_minitimePaz Tem. 24, 2011 3:05 am

Her ne kadar vampir ve türevlerinin kurgularını sevmesemde, izlediğim ilk andan itibaren beni bağlayan bir dizi olmayı başardı. Elena için izlemiyorum yani. Productions?
Charles Crestor
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Doğum tarihi : 19/06/93
Mücadele Tarafı : Beyaz çikolataya karşı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
The Vampire Diaries  Left_bar_bleue100/100The Vampire Diaries  Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
The Vampire Diaries  Left_bar_bleue0/0The Vampire Diaries  Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries    The Vampire Diaries  Icon_minitimePaz Tem. 24, 2011 3:17 am

An itibariyle 1. sezon 13. bölümdeyim. Olmuş bu dizi.
Gaetana Moecis
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Gaetana Moecis

Mücadele Tarafı : Karanlık.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : eylül, bal arısı.

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries    The Vampire Diaries  Icon_minitimePaz Tem. 24, 2011 8:29 am

İlk sezonu üç dört gün içerisinde neredeyse hiç uyumadan izledim diyebilirim. İkinci sezondaki daha heyecan verici olaylara bağlı kaldım. O da yaklaşık 1 haftada falan bitti. İkinci sezon finaline hayranım. Damon ölücek mi bilmiyorum ama ölmesin, hastayım ben o çocuğa <3 Ama Stefan'ın yeri bambaşka. Herkes Damon Salvatore diye ölürken ben Stefan diye bağıracağım, evet buna eminim.
Dizi kitaptan çok çok farklı. Kitapta ikincisinde hemen Elena vampir oluyor, Katherine'yi ölüdürürken kendiside ölüyor sonra insan olarak geri dönüyor falans. Dizide olayları bayağı yaymıışlar ve değiştirmişler. Ayrıca karakterler de farklı. Mesela Meredtih diye bir karakter yok dizide. Ama kitapta Bonnie-Meredit-Elena üçlüsünden bahsediyor sürekli. Ayrıca Caroline vampir değil, tam tersine kurt çocukları olacağından kurtkadın gibi bir şey, sjshjkgf.

Ve bir de, ben 'Vampire Diaries' diye böğüre böğüre bağırabilecek kapasitede bir sevgiye sahibim hani.
Margeaux Deschanteh
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Margeaux Deschanteh

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
The Vampire Diaries  Left_bar_bleue93/100The Vampire Diaries  Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:
The Vampire Diaries  Left_bar_bleue30/60The Vampire Diaries  Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries    The Vampire Diaries  Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 2:53 pm

Luciana Larsson
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Luciana Larsson

Doğum tarihi : 07/07/98
Mücadele Tarafı : Tarafsız.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
The Vampire Diaries  Left_bar_bleue100/100The Vampire Diaries  Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries    The Vampire Diaries  Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 2:51 pm

Hala 2. sezonu bitiremediğim dizi. Ben Vicki'yi çok itici buluyorum, Bonnie bile onun kadar itici değil. Anna'yı çok severim. Ayrıca Alaric ve Jenna'yı çok seviyorum. Diziye Ian sayesinde başladım. İlk Lost'ta görmüştüm onu. Bu diziye başladığımda 1. sezon 6. bölümü yeni çıkmıştı. İlk çıktığında bu kadar çok izleyen yoktu, sonra birden çevremdeki herkes VD'yi izlemeye başlamış ve Damon hayranı olmuşlar.
Bu kadar çok kişinin Ian hastası olması beni ondan soğuttu. Ben Ian'ı severim, Damon'ı da severim ama Elena'yla olmasın yahu. Çok gıcığım Elena'ya ama Nina'yı severim. Herkes Damon'a tapıyor kötü adam olduğundan dolayı ama ben Stefan'ı çok severim. Arkadaşım sezon finalini anlattı biraz, ben daha izleyemedim. Yani Stefan'a yazık ama ona kıyamıyorum ben. Çok tatlı, iyi kalpli, anlayışlı, şeker bi' şey o. Arkadaşlarıma Stefan'ı sevdiğimi söyleyince dalga geçiyorlar. -,- Dizinin kitaplarından sadece ilkini okudum, devamını belki okurum. Öyle yani.

The Vampire Diaries
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vampire!
» The Vampire Knight
» The Vampire Army: Tarih Kanla Yazılır!