Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

percussor est regina.

4 posters
YazarMesaj
Desire Belcourt
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Desire Belcourt

Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : köpeği vardı, adı da midilliydi -öldü.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
percussor est regina. Left_bar_bleue92/100percussor est regina. Empty_bar_bleue  (92/100)
Düello Gücü:
percussor est regina. Left_bar_bleue0/0percussor est regina. Empty_bar_bleue  (0/0)

percussor est regina. Empty
MesajKonu: percussor est regina.   percussor est regina. Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 1:08 pm

She's a Killer Queen; Gunpowder, Gelatine. Dynamite with a laser beam… Guaranteed to blow your mind, anytime.
Adele ve Johannes Belcourt’un kızı safkan cadı Wilona Desire Belcourt, V. Sınıf Ravenclaw. Güzel kızların da zeki olabildiğinin en canlı kanıtlarından bir tanesi… Hogwarts’a gelene kadar masum, anlayışlı ve kibar bir hanım efendiydi Desire. On bir yaşında gibi davranmazdı, konuşmaya başladığında insanlar düşüncelerinin doğruluğu ve mantıkçılığı karşısında şoke olurlardı. Okula başladığında da öyle kalmak için çok çaba harcadı. Annesi birkaç sene önce evi terk etmiş bir çocuğun düşünebileceği şeylere çok tersti kafasındakiler. Büyük annesinin ve babasının doldurmalarına karşılık kızgın değildi. Annesi yanında olan kızlardan çok daha vasıflı bir yetiştirme tarzı uygulanıyordu onun üzerinde, kendisini asla eksik hissetmedi. Her yaz babasıyla Latince çalışırdı. Dile kusursuz bir yeteneği olduğu bir gerçekti. Okulun üçüncü senesinde, çevresindeki kızlara daha çok benzemeye başladı. Arkadaşlarının kibirli havaları ona bulaşıyordu. Kendisini hayatının merkezine koymaya da bu dönemde başladı. Annesine karşı bir kin duyuyordu artık. Onun gibi bırakılmış öğrencilere ise belli etmekten çekindiği bir acıma, bir sempati… Büyük annesi dışında kimse bu değişimini onaylamadı. Babası arkadaşlarının daha akıllı uslu kızlardan oluşmasını istedi. Kızının bulunduğu ortama göre renk değiştirmiş olması düşüncesi onu deli etti. Elbette ergenlik dönemindeki bir genç kızın değişimine engel olmak için yalnız bir baba olmaktan fazlası gerekiyordu. Şimdilerde kibirli bir katil kraliçe Desire. Eskiden kendine ve karşısındakine duyduğu saygı eridi. Düşüncesiz bir cadıya dönüştü. İnsanları dış görünüşlerine göre etiketliyor. O etiketleri de tanısa, sevse bile atamıyor kafasından. Hatta kendisinin koyması da gerekmiyor bu etiketleri; çevresinden kişilerin düşünceleri kendi kafasında kalıplanabiliyor da bazen. Kötü özellikleri bununla kalmıyor, yine de o kişiyi özel yapan her haliyle kendisidir diye düşünüp geçiyor hataların üzerinden. Yine de içinde bir yerlerde, hala o eğlenceli ve sevilesi Desire’ı saklıyor. Hatta tam olarak sakladığını iddia etmek yalnış olur, sürekli şakalar ve ilginç hikayeler dönüyor dilinde hoşlandığı bir ortamda. Genellikle arkadaşları ile sohbet ederken, neşesi ve enerjisi karşısındakini gülümsetmeye fazlasıyla yetiyor. Yatakhanede hala saçma sapan hikayeler anlatıyor, karşısındakileri güldürmek için çabaladığı da oluyor… Dışarıya kendisini bir buz dağı gibi göstermediği anlarda, onu sevmek hiç de zor değil. Ama o kolayca sevmiyor. Çevresi konusunda eskisinden daha seçici… Arkadaşı olan herkese çok değer veriyor düşününce, göstermeyi sevmese de... Yalnız kalmaktan çok korktuğu için geniş bir arkadaş gurubuna dâhil olmayı istiyor. Kafasında kendine uygun bulduğu herkesle seviyeli bir ilişkisinin olması da bu yüzden.

# Fazla bir şey aramıyorum -en önce arkadaş çevresi gelir. Şu karakterleri Dee’yi etkileyecek olanlar. Toplu bir grup isterim -çok dolu değil ama iç içe, cici cici. Birde burası için seçici olmaktan çok uzağım haha. Sadece karakter özelliklerinizi çıtlatın bir ucundan, yeter o bana. DOLDU DİYEBİLİRİZ ASLINDA, AMA YİNEDE....
    & Ha birde özel kurguları severiz. Hem de çok.

En yakın arkadaşları ;;
    & Kristy C. Bellaire
    & Julija Pavlova
    & Aurora Chavez
    & Celestine Trussoni
    & Feodora D’or *
    & Dia Lodoravico
    Arkadaşları ;;
    & Sonja Sodeaux – Samimi arkadaş
    & Claudia Chelestis –Samimi arkadaş
    & Livie Paquet – Çocukluk arkadaşı
    & Pierretta Qixinâ
    & Crystal Holly Walker
    Diğer ;;
    & Jace Cartier – Partner
    & Conerus Hell Greyn – Ex
    & Elise Buckholtz *
    & Lestat Audrica *
    & Dimitri Lykos *
    & Iseac Hildred *
    Özel Kurgular*:

& Feodora D'or; (Ravenclaw, V. Sınıf);
düzenlenecek.
& Elise Buckholtz (Hufflepuff, V. Sınıf);
Evet bir dönem bende insanların iyi olduğuna inanmak istedim, ama şunu söyleyebilirim ki Elise kadar safını görmedim ben hayatımda. Var olmuş ve olabilecek en iyi insan herhalde bu kız. Başka yerde başka zamanda tanışmış olsaydık büyük ihtimalle onunla alay edenlerden biri olacaktım. Ama I. sınıfta merdivenlerin başında annesi yüzünden ağlayan o kızı asla unutamam. Sadece acıma olduğunu savunuyorum ona karşı olan hisslerimin. Gerçekten sevebileceğimi düşünmüyorum onu. Karşımda bana bakan küçük Desire'ı görmek çok can sıkıcı gözlerinde. Onu koruyorum çünkü ona acıyorum. Sadece bu.
& Conerus Hell Greyn (Gryffindor, V. Sınıf);
Okuldaki ilk erkek arkadaşım. Belki de son olması gerekirdi. Ona alışmıştım, bana karşı herkesden daha nazikti. Değer verdiğini görebiliyordum ve bu onu gözümde daha büyütmeme sebep oluyordu. Sürekli alkol tüketmek gibi yalnış alışkanlıklarının olduğunu görebiliyordum ama bu onunlayken iyi hissetmeme engel olmuyordu. Daha sonra birşeyler değişti. Belki ben belki o, ama gözümün dışarıya kaymasına sebep oldu aramızdaki sorun herneyse. Conerus'un en az kendisi kadar etkileyici çocukluk arkadaşı Jace Cartier'e ilgi duymaya da bu dönemlerde başladım. Belki de iyi oldu, Bu alkoliğe bağlanmadan ondan kurtulmam yani. Ama vicdanımı rahatlatmak için bunu bilmek asla yetmeyecek...
& Lestat Audrica (Slytherin, V. Sınıf);
eklenecek.

En son Desire Belcourt tarafından Perş. Tem. 21, 2011 1:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Margeaux Deschanteh
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Margeaux Deschanteh

Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
percussor est regina. Left_bar_bleue93/100percussor est regina. Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:
percussor est regina. Left_bar_bleue30/60percussor est regina. Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: percussor est regina.   percussor est regina. Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 1:16 pm

Kesinlikle kurgu istiyorum Rolling Eyes
Desire Belcourt
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Desire Belcourt

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
percussor est regina. Left_bar_bleue92/100percussor est regina. Empty_bar_bleue  (92/100)
Düello Gücü:
percussor est regina. Left_bar_bleue0/0percussor est regina. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: percussor est regina.   percussor est regina. Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 1:18 pm

konuşalım yavru kuş, istersen pm'ye gel hemen şapalım
Margeaux Deschanteh
Margeaux Deschanteh

Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
percussor est regina. Left_bar_bleue93/100percussor est regina. Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:
percussor est regina. Left_bar_bleue30/60percussor est regina. Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: percussor est regina.   percussor est regina. Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 1:20 pm

Yevet, iyi olur <3
Joseph Màphael
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Joseph Màphael

Mücadele Tarafı : Sessizlik.
Sihirsel Soy : safkan.
Evcil Hayvanı : zula, siyah bir danua.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
percussor est regina. Left_bar_bleue100/100percussor est regina. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: percussor est regina.   percussor est regina. Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 8:42 am

Eski sevgili şimdiki kanka tarzı bi kurgu olabilir.
Anneliese Jurcksen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Anneliese Jurcksen

Mücadele Tarafı : Last efemin sanatçı adı eksik diye skroplamadığı tüm şarkılar.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
percussor est regina. Left_bar_bleue100/100percussor est regina. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: percussor est regina.   percussor est regina. Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 7:04 pm

LİENA BENCE KURGU YAPALIM AMA BEN KURGU KITIYIM SANA BIRAKIYORUM. KARAKTERLERİMİN ÖZELLİKLERİNİ YAZAYIM BENCE SEN İNCELEYİP BİR ŞEYLER BULABİLİRSİN.
Lorraine: Rav bu, sessiz böyle, ailesi çok zengin asil vs vs kendilerine benzetmişler bunu.
Richard: Rav bu da, şakacı falan, iyi çocuktur, panpam yani.
Arienne: Rav, duygusuz gibi duruyor biraz, anlaşılamamış birisi.
Anneliese: Psikopat görünüşlü, pek arkadaşı yok ama aslında kötü eğilimleri yok yani. O da arada sırada sosyalleşmek istiyor ama insanlarla arası pek iyi olmadığından nasıl başaracağını bilmiyor.
Rebecca: Bunun pek özelliği yok, bildiğin Sly.
Laudine: Canım Usame Bin Ladin'im, en şeker karakterimdir, Sly olduğuna bakma. Konuşkan, meraklı, bina ayrımı yapmaz ama tek kusuru çok bencil ve çıkarcı olmasıdır.
Sıla: Biliyorsun bunu, askfghsjdgasi.
Marchelle: Bu yetişkin ama yine de yazayım dedim.

İyi günler. <3
Desire Belcourt
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Desire Belcourt

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: percussor est regina.   percussor est regina. Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 12:46 am

Joseph pekoş olur çok mutlu olurum, modelin de negzelmiş şaşasın falan..........

SILA HER KARAKTERİNE KURGU BULUCAM MARŞELE BİLE. marşel teyzem olsun mu lan?!!

percussor est regina.
1 sayfadaki 1 sayfası