Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anneliese.

2 posters
YazarMesaj
Anneliese Jurcksen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Anneliese Jurcksen

Mücadele Tarafı : Last efemin sanatçı adı eksik diye skroplamadığı tüm şarkılar.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Anneliese. Left_bar_bleue100/100Anneliese. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Anneliese. Left_bar_bleue0/0Anneliese. Empty_bar_bleue  (0/0)

Anneliese. Empty
MesajKonu: Anneliese.   Anneliese. Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 3:22 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
İstediğiniz her şeyi kolayca elde edebilmenizi sağlayan, güçlü olmayanların bir zavallıdan başka bir şey olmadığı bir dünya. Hayatta kalabilmek için keskin bir zekâya ihtiyacınız var, ayrıca sinsi olmalısınız. Her şey büyük bir kumar gibi ve elinizde iyi kartlar olduğu sürece kaybetme şansınız yok. Ben ise bu büyük oyunun içinde usta bir oyuncu olmak için adım adım ilerliyorum, gerekli olduğunu düşündüğüm tüm özelliklere fazlasıyla sahibim.

* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
Gece beni korkutmaz, aslında güneş ve ay altında nefes aldığım yıllar boyunca gece hep benim dostum oldu. Kaçmama, kimselere görünmememe yardım etti. Daha çok küçük bir çocukken bıraktım karanlıktan korkmayı. Her neyse. Bir strateji uzmanı olduğum söylenemez ancak yine de kıvrak bir zekâm olduğu gerçek, bu yüzden önce etrafımı görebilmem için ışık büyüsü yapar, ardından geçtiğim yerlere birer iz bırakarak çıkışı bulmaya çalışırdım.

* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
Güç ve güç sahibi olmak çok değer verdiğim şeyler olmasına rağmen, o anda fazla da gerekli değil. Ejderhanın karşısında ihtiyacınız olan tek şey soğukkanlılık ve doğru düşünebilme yetisi. Bu yönden çok daha üstün olduğumu sanıyorum rakiplerimden. Bir strateji uzmanı olmadığımı daha önce de belirtmiştim, ancak kötü durumlardan ustalıkla sıyrılabilme özelliğim var ve bunu kullanırım. Ejderhayı dikkatle inceler, onu en zayıf noktasından vurup yumurtayı alırım.

* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
Bu çok saçma bir soru. Güç sahibi olmak varken diğer seçenekleri düşünmem bile. Mürver Asa hâyâlini kurduğum çoğu şeyi gerçekleştirmemi sağlayabilir. Güç manyağı bir bencil olmak umrumda bile değil, zaten öyle değil miyim? Hem güç peşinde düşmanlar getirebilir endişem de yok, o düşmanların hepsini Mürver Asa bende olduğu sürece kolaylıkla yenebilirim.
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

Doğum tarihi : 13/08/92
Evcil Hayvanı : Faruk K

Anneliese. Empty
MesajKonu: Geri: Anneliese.   Anneliese. Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 4:17 pm

Slytherin!

Anneliese.
1 sayfadaki 1 sayfası