Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Başlık bulamadım ama arıyorum.

2 posters
YazarMesaj
Clytemnestra Ivanova
Karanlık Cadı
Karanlık Cadı
Clytemnestra Ivanova

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Başlık bulamadım ama arıyorum. Left_bar_bleue100/100Başlık bulamadım ama arıyorum. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Başlık bulamadım ama arıyorum. Left_bar_bleue0/0Başlık bulamadım ama arıyorum. Empty_bar_bleue  (0/0)

Başlık bulamadım ama arıyorum. Empty
MesajKonu: Başlık bulamadım ama arıyorum.   Başlık bulamadım ama arıyorum. Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 8:54 pm

Eheem. Şimdii. Bildiğiniz gibi, ya da bilmediğiniz bu karakterim yeni rp yapmalıyıım.

Clytemnestra yirmili yaşlarında Rus asıllı bir kız.Zorlu ve tehlike dolu bir çocukluk dönemi geçirdi. Bunun sebebi babasının safkan bir büyücü annesininse Rusların ünlü bir kuruluşunun tek varisi ve mafya ile iç içe olmasıydı. Karısının yaptırdıklarından korkan ve çocuğunu kollamak için kaçıran bir babanın yanında başladı Clytem'in hayat mücadelesi. Yıllar sonra sonunda annesi bizzat babasını bulup öldürdüğünde arkasına bakmadan kaçtı. Babasıyla birlikte yaptıkları ve yerini kimsenin bilmediği küçük bir eve sığınarak bir süre kendini korudu. Babası büyücüydü onun kanını taşıyordu, onun gibi olmalıydı ve babasının kitaplarını karıştırarak bir şeyler öğrenmeye çalıştı. Sonra ne olduysa oldu ve Hogwarts kapılarını ona açtı. Başarılı bir öğrenciydi ama son senesinde okulu bıraktı ve modellik yapmaya başladı ek iş olarak da barlarda çalıştı. Bu sıralarda annesinin damarından gelen özellikleri su yüzüne çıkmaya başladı. Annesi kadar soğukkanlıydı ve acımasızdı ama babası gibi olmak istiyordu. İyi biri olmak istiyordu ama babası iyi olduğu için ölmüştü. Ölümü hak etmediğini düşündü. Arkadaşlarına karşı ne kadar melek gibi biri olsa da karanlık bir parçasını ele geçirmişti. Ve bu karanlık artık onu bir psikopata dönüştürüyordu.

İşte bunun gibi bir şey karakterimin kurgusu.
    Yakın arkadaş, arkadaş, sevgili ne olursa yeter ki rp olsun What a Face
Ksenija Czekaj
Karanlık Cadı
Karanlık Cadı
Ksenija Czekaj

Doğum tarihi : 13/08/92
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Başlık bulamadım ama arıyorum. Left_bar_bleue100/100Başlık bulamadım ama arıyorum. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Başlık bulamadım ama arıyorum. Left_bar_bleue0/0Başlık bulamadım ama arıyorum. Empty_bar_bleue  (0/0)

Başlık bulamadım ama arıyorum. Empty
MesajKonu: Geri: Başlık bulamadım ama arıyorum.   Başlık bulamadım ama arıyorum. Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 1:34 pm

Benden de eğitim alacaksın. Ben daha eklemedim ama ekleyeceğim inşallah, amin. Very Happy Repe de yapabiliriz.

Başlık bulamadım ama arıyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Garip bir baslik
» Ormanda. (Yaratıcı Başlık.)
» Yılanlar ve Kartallar karşı karşıya(Başlıyor, son halini aldı, başlık yakında açılacak)
» Arıyorum Allah Arıyorum .
» 2. Başlık Açmak Gerek - Duygus