AnasayfaEski ParşömenSSSKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Isobel.

YazarMesaj
Deavon Moore
Slytherin V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Slytherin V. Sınıf & Sınıf Başkanı

Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
100/100  (100/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Isobel.   Ptsi Tem. 18, 2011 8:46 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
Sonsuz güç. Kesinlikle elde edebileceğimden fazlası. Tabi böyle bir dünya her zaman çok daha fazlasını istememe sebep olur.
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
Korkarım tabi. Ancak pek fazla çaktırmamaya çalışırım. Çünkü asam var ise, sorun yok.
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
Benden daha güçlü kimsenin olduğunu sanmıyorum. Yapmayın ama! Birkaç anasınıfı öğrencisinden çok daha iyi bir sonuç çıkartacağımdan eminim. Saldırı benim göbek adım. kjhg
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
Mürver asa. En güçlü cadı olma ihtimalim varken, diğer seçenekleri düşünmem bile. Zamanında bana kötü davrananlar da kendilerine saklanacak delik bulsalar iyi olur. Kindar biri olduğumdan kötüye kullanmaktan çekinmem güçlerimi.

Cadı

Doğum tarihi : 13/08/92
Evcil Hayvanı : Faruk K

MesajKonu: Geri: Isobel.   Ptsi Tem. 18, 2011 10:23 pm

Slytherin!

Isobel.
1 sayfadaki 1 sayfası