Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hannes

2 posters
YazarMesaj
Morena Moore
Slytherin V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Slytherin V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Morena Moore

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Hannes Left_bar_bleue97/100Hannes Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:
Hannes Left_bar_bleue0/0Hannes Empty_bar_bleue  (0/0)

Hannes Empty
MesajKonu: Hannes   Hannes Icon_minitimeC.tesi Tem. 16, 2011 1:27 am

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
Sihir; zeka ve mantık doğrultusunda kullanıldığı zaman faydalıdır. Düşünmek ve düşündüklerimizin sihirle hayat bulmasını sağlamaktır esas gaye. Sihir güç demektir, zeka demektir. Sihir, kuvvetli zekalara sahip kişiler için biçilmiş kaftandır.
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
Mantığımı öne sürerdim. Gecenin karanlığında kendimi savunabilmem, tehlikeleri görebilmem için asamla hafif bir ışık yakar fakat fazla göz alıcı, dikkat çekici olmamasına dikkat ederdim. Tam anlamıyla harekete geçmek için sabahı, tam olarak havanın aydınlanmasını beklerdim ancak gece vakti kendimi tehlikelerden korumak için büyülere tabii ki başvururdum. Kısacası burada da zekamı öne sürerdim.
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
Önceden planlar kurmak benim için uygun değil. Olayları anında değerlendirmeyi ve dakikalık planlar yapmayı severim. Fiziken benden güçlü olmaları önemli değil, zeka olarak onlardan üstün olduğumu varsayarak bu üstünlüğümün farkında olarak hareket ederdim. Kendimden emin, güçlü adımlarla.
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
Ölüleri diriltmek belki karanlığı yanında hissetmek için uygundur fakat ben arada gidip gelen ve henüz bu yöndeki fikirlerini şekillendirememiş bir cadı olarak diriltme taşını seçmezdim. Zekamla birleşip beni daha kuvvetli kılabilecek olan Mürver Asa'yı seçerdim.
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

Doğum tarihi : 13/08/92
Evcil Hayvanı : Faruk K

Hannes Empty
MesajKonu: Geri: Hannes   Hannes Icon_minitimeC.tesi Tem. 16, 2011 1:46 am

Jamie Lea d'Estaign demiş ki:
Ravenclaw alımları bir süreliğine durdurulmuştur.

Bu yüzden;

Slytherin!

Hannes
1 sayfadaki 1 sayfası