AnasayfaEski ParşömenSSSKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

gül, liena.

YazarMesaj
Liena Gül
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf

Mücadele Tarafı : EKİM.
Sihirsel Soy : muggle doğumlu.
Evcil Hayvanı : annesinin klozete atıp üzerine sifon çektiği iki japon balığı olmuştu.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
92/100  (92/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: gül, liena.   Perş. Tem. 14, 2011 1:54 pm

& Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
    Güç ve dehşet. İnanması güç geliyor başkalarına belki ama geniş bir hayal gücüne sahip olduğumu düşününce, şu yaşıma kadar rüyalarımda kurguladığım her şeye dokunabiliyorum artık. Bu daha çok kendi gerçekliğime adım atmak gibi... Ayrıca her şeyden önce, muggle dünyasındaki zorlukların çoğundan arındığıma inandığımı belirtmeliyim. Ailemin yanından bir söz vererek ayrıldığımı da söylemeliyim, cesur olacağım. Değişeceğim ve bana bir zarar gelmeyecek. Umarım...

& Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
    İtiraf etmeliyim ki korkağın tekiyim. Karanlıktan değil ama yalnızlıktan ölümüne tırsıyorum. Ayrıca kim olsa ilk başka korkar böyle bir durumda, ne dedikleri umrumda bile değil. Kendimi toparlamam fazla da uzun sürmeyecektir zaten. Soğukkanlı değilim ama düşünce gücümü korkuyla kirletecek biri hiç değilim. Bir şekilde yolumu bulurum, veya orada bekleyip birilerinin beni aramasını beklerim. Ararlar yani, değil mi?.

& Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
    Şey, benden daha güçlü olduklarına eminim zaten. Bunun beni saşırtmadığını söyleyerek başlamak isterim... Ayrıca, daha önce de belirttiğim gibi, korkağın tekiyim. Fakat cesaretimi toplayıp kendimi savunmam gerek, yoksa zaten adımı kuraya katmazdım. Kendim ettim kendim buldum, gibi. Her neyse, mantıklı ve en azından güvenli bir stratejiye ihtiyacım olacak. Gönül isterdi ki oturup rakiplerimin işi bitirmesini bekleyeyim, olmaz ama. Ben de erjerhanın enerjisini tükedecek bir kaç büyü yaparım, onu oyalarım daha doğru bir tabirle -o halde. Yorgun düşünde de karşımdaki yaratık, yumurtayı alırım. Aklıma başka bir şey gelmedi.

& Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
    Görünmezlik Pelerini'ni seçmezdim, onun getirilerini başka şekillerde sağlayabilirim. Ayrıca gücün beni delirtmesi ihtimaline göz yumamam, Mürver Asa'yı da eliyoruz... Diriltme Taşı sanırım. Kimi dirilteceğimi de biliyorum...

- Puanım da 92 olarak geçirilebilir mi? Desire Belcourt falan... Ay bir de, biliyorum bu hiç uygun değil hem zaten korkak morkak ama, Sılalarla kurgumuz vardı, beni de Gryffindor yapar mısınız? Yani sonuçta Neville de korkağın tekiydi ama Gryffindor binası öğrencisiydi. Hufflepuff'lık bir insan olduğum da farkındayım ayrıca, evet. Ama Şeçmen Şapka bazen öğrencilere insiyatifle yaklaşıyor zaten, di mi ama? Neyse, kendimi sizin kararınıza bırakıyorum.
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı

Doğum tarihi : 13/08/92
Evcil Hayvanı : Faruk K

MesajKonu: Geri: gül, liena.   Perş. Tem. 14, 2011 2:15 pm

Gryffindor!

gül, liena.
1 sayfadaki 1 sayfası